Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy
Kobe Bryant
České kasíno
US Open naživo na TV Tipsport!Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Päť tipov pre športové tipovanie

Päť tipov pre športové tipovanie Uvažujete nad tým, že začnete so športovým tipovaním a stanete sa kráľom tipérov. Tak to potom určite oceníte našich päť rád, ktoré musí každý poznať!

Športové tipovanie je fenoménom 21. storočia. Odhaduje sa, že ľudia ročne prevsádzajú na šport 250 miliárd dolárov a v tom ešte nie sú započítané ilegálne stávky. Niektoré odhady hovoria o tom, že takto sa prevsádza ďalších štyristo miliárd dolárov. Niet pochýb o tom, že v športovom tipovaní sa točia obrovské peniaze. A časť z nich môže byť aj vaša. Základom je dodržiavať päť základných zásad.

Emócie stranou
To, že máte radi nejaký športový tím alebo prechovávate sympatie ku športovcovi ešte neznamená, že je rozumné na neho aj vsádzať peniaze. Športové tipovanie je o tvrdých dátach, číslach a faktoch a emócie v tomto multi-miliardovom biznise nemajú miesto. Pripravte sa na to, že niekedy budete musieť vsádzať aj proti tímu či športovcovi, ktorý je vám sympatický.

Špecializujte sa na jeden šport
Športové tipovanie je ako medicína, nemôžete byť vo všetkom špička. Podobne ako si lekár vyberá svoju špecializáciu, robte tak aj vy. Vyberte si šport, ktorý je vám najbližší alebo ktorému si myslíte, že najlepšie rozumiete a orientujte sa výhradne iba naň. Študujte, vyhľadávajte informácie a sledujte videá. Byť lepší v jedinom športe je lepšie než byť priemerný vo všetkých.

Využite ponúknuté príležitosti
Tipujete online? Tak si vyberajte overené spoločnosti, pokiaľ možno také, ktoré ponúkajú i ďalšie produkty a kde si môžete aj zahrať online hry. Prečo? Takéto veľké spoločnosti totiž ponúkajú i to, čo nazývame dodatočné výhody. Myslia sa tým rôzne bonusy, rôzne špeciálne ponuky, členstvo vo VIP klube a iné akcie. Sú to peniaze ako každé iné a môžu navýšiť váš zisk alebo naopak okresať stratu.

Vyberajte si jednoduché stávky (aspoň v začiatkoch)
Zložitejšie stávky ponúkajú väčšie výhry sa preto sa javia byť aj lákavejšími. V začiatkoch je však dobré sa držať pri zemi a vyberať si jednoduchšie stávky, pri ktorých rozumiete nielen samotným stávkam, ale i všetkým rizikám s nimi spojených. Nehovoríme, že komplikované stávky by ste nemali robiť, akurát sú určené už pre skúsenejších tipérov. Nesnažte sa stať kráľom bez toho, aby ste boli predtým princom.

Dodržujte finančnú disciplínu
Posledný tip je zo všetkých najdôležitejší. Nikdy nevsádzajte na akúkoľvek stávku viac než päť percent svojich peňazí. Ak vám vaša stávka nevyšla, nepodávajte hneď v strese ďalšiu, aby ste peniaze čo najskôr nahrali späť. Vždy uvažujte rozumom a až potom srdcom. Nedarí sa vám? Hľadajte príčinu prečo a nesnažte sa to prekonať variáciou. Ak neviete prehrávať, radšej sa do športového tipovania ani nepúšťajte.

Dobre si zapamätajte naše tipy, pretože sú alfou a omegou každého úspešného tipéra. Dodržiavať ich je základom k tomu dosiahnuť úspech a zarobiť obrovské peniaze. Športové tipovanie nemusí byť len vašim zábavným koníčkom, ale aj dobre platenou prácou!