Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: Suith

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie

US Open naživo na TV Tipsport!
Wimbledon naživo a 15€ pre nových hráčov
Doxxbet - Druhé podanie jedine s nami!

nasetipy.com - funny links nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Analýzy

CSKA - Amkar

09.08.2015 / autor:  tiperos
analýza -> Šport: Futbal | Zobrazení: 953 x | Počet komentárov - | Pridané: 09.08.2015, 10:34

 

K analyzovaniu som si vybral zápas Ruskej najvyššej futbalovej ligy, medzi CSKA Moskva a Amkarom Perm. Začiatok zápasu je o 12:30 a ja volím jasný tip: Over 2,5+ gólov v zápase.  Kto sleduje Rusku futbalovú ligu vie, že nedeľňajšie zápasy ktoré sa hrajú na obed ( o 12:30 ) končia prevažne Overom.  Posledné 7 obedňajšie zápasy minulej sezóny skončili s minimálnym počtom gólov 3 a inak tomu nebolo ani v prvých 2 kolách terajšej sezóny, keď prvý zápas skončil 2:1 a druhý 1:4. Ďalším dôvodom tohto tipu sú vzájomné zápasy týchto 2 mužstiev, keď v posledných 6 prípadoch až 5x padli minimálne 3 góly. Posledným dôvodom je , že ako CSKA tak aj Perm odohrali v tejto sezóne po 3 zápasy a zatiaľ ani v jednom 3 góly nepadli,  dnes je najvyšší čas na gólové hody.
V CSKA Moskve v letnom prestupovom období žiadne zmeny sa nediali, žiaden hráč z mužstva neodišiel a ani žiaden nový neprišiel, čo je veľkou výhodou na začiatku sezóny, keďže hráči sú zohraní. Nasvedčujú tomu aj výsledky, keď všetky 3 zápasy vyhrali: 1:0, 2:0, 1:0. Gólovými prestrelkami sa skončili obidva zápasy kvalifikácie o LM, keď CSKA najprv doma remizovala so Spartou Praha 2:2  a následne v odvete v Prahe zvíťazila 3:2.
Amkar Perm odohral dobru prípravu v ktorej ani raz neprehral. Mužstvo v lete posilnil útočník z Torpeda Moskva Salugin. V klube niekoľkým menej dôležitým hracom zmluvy vypršali a tak mužstvo opustili:  Jakubko,Takazov,Tyukalov.  Jediný odchod zaznamenal Maksim Batov, ktorý smeroval do Kazane.  Amkar v prvom zápase podľahol Krasnodaru 0:1, následne zvíťazil 2:0 na pôde Rubinu Kazaň a v poslednom kole si doma poradil so Samarou 1:0. Tip: v zápase padnú 3 góly a viac v peknom kurze 1.99.

K analyzovaniu som si vybral zápas Ruskej najvyššej futbalovej ligy, medzi CSKA Moskva a Amkarom Perm. Začiatok zápasu je o 12:30 a ja volím jasný tip: Over 2,5+ gólov v zápase.  Kto sleduje Rusku futbalovú ligu vie, že nedeľňajšie zápasy ktoré sa hrajú na obed ( o 12:30 ) končia prevažne Overom.  Posledné 7 obedňajšie zápasy minulej sezóny skončili s minimálnym počtom gólov 3 a inak tomu nebolo ani v prvých 2 kolách terajšej sezóny, keď prvý zápas skončil 2:1 a druhý 1:4. Ďalším dôvodom tohto tipu sú vzájomné zápasy týchto 2 mužstiev, keď v posledných 6 prípadoch až 5x padli minimálne 3 góly. Posledným dôvodom je , že ako CSKA tak aj Perm odohrali v tejto sezóne po 3 zápasy a zatiaľ ani v jednom 3 góly nepadli,  dnes je najvyšší čas na gólové hody.V CSKA Moskve v letnom prestupovom období žiadne zmeny sa nediali, žiaden hráč z mužstva neodišiel a ani žiaden nový neprišiel, čo je veľkou výhodou na začiatku sezóny, keďže hráči sú zohraní. Nasvedčujú tomu aj výsledky, keď všetky 3 zápasy vyhrali: 1:0, 2:0, 1:0. Gólovými prestrelkami sa skončili obidva zápasy kvalifikácie o LM, keď CSKA najprv doma remizovala so Spartou Praha 2:2  a následne v odvete v Prahe zvíťazila 3:2.Amkar Perm odohral dobru prípravu v ktorej ani raz neprehral. Mužstvo v lete posilnil útočník z Torpeda Moskva Salugin. V klube niekoľkým menej dôležitým hracom zmluvy vypršali a tak mužstvo opustili:  Jakubko,Takazov,Tyukalov.  Jediný odchod zaznamenal Maksim Batov, ktorý smeroval do Kazane.  Amkar v prvom zápase podľahol Krasnodaru 0:1, následne zvíťazil 2:0 na pôde Rubinu Kazaň a v poslednom kole si doma poradil so Samarou 1:0.
Tip: v zápase padnú 3 góly a viac v peknom kurze 1.99.

 

https://www.tipsport.sk/ViewAnalyzeDetailAction.do?aId=298382&t=YW5hbMO9emEgQ1NLQSBNb3NrdmEtUGVybSAxLjk5IHphIDEsNDQmZXVybzs%3D%0A&affid=849gn2GI8VhmmcI1lTi%2Bww%3D%3D

 


smajl26 Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem smajl26


Sumár
Tip
padnú 3 góly a viac
Kurz
1.99
Výsledok
2:0
tip KOAk sa Vám analýza páčila, prosím zdieľajte  Zdieľajte analýzu na Facebooku Zdieľajte na Twitteri Zdieľajte analýzu na Google+ Pošlite email s linkom na túto analýzu Zdieľaj analýzu na sieti LinkedInDiskusia k analýzeicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33