Analýzy

Deportivo La Coruña – Málaga CF

15.04.2017 / autor:  tupelko
analýza -> Šport: Futbal | Zobrazení: 601 x | Počet komentárov - | Pridané: 14.04.2017, 17:30

Krásne popoludnie všetkým fanúšikom španielskeho futbalu! Dnes nás čaká priamy súboj o záchranu najvyššej futbalovej súťaže aj pre budúci ročník. Zápas Deportivo La Coruña – Málaga CF nám veľa napovie v záverečnom boji o záchranu. Poďme sa podrobne pozrieť na účinkovanie oboch mužstiev.  

Deportivo La Coruña sa momentálne nachádza na šestnástej pozícii, ktorá dodáva zverencom manažéra Mela pokoj, pretože vo zvyšných siedmych zápasoch majú všetko vo svojich rukách. V hre je ešte veľa bodov a náskok na červenú zónu, v ktorej je najvyššie umiestnený Gijón, činí presne šesť bodov.
Deportivo má v tejto sezóne bilanciu 6-10-15 a záporné skóre 33:50. Celkovo získalo 28 bodov, z ktorých až 20 získalo pred vlastnými fanúšikmi na Estadio Municipal de Riazor, kde má v posledných piatich zápasoch slušnú formu, na čo sa určite spolieha aj domáci kormidelník. Dôležité body doma získali za remízy s Granadou – 0:0, Betisom Sevilla – 1:1 a taktiež aj s Atleticom Madrid – 1:1 Najtesnejšia prehra s Celtou Vigo síce mrzí, ale senzačný výsledok sa zrodil proti Barcelone, ktorá tu po prehre 2:1 nechala všetky body. Deportivo dokazuje, že na svojom štadióne sa dokáže namotivovať a potrápiť každého súpera. Najlepším strelcom tímu je Rumun Andone, ktorý v tejto sezóne už osemkrát napol sieť súpera. Domáci lodivod nemôže rátať so službami zraneného Navarra a otáznik vysí nad Mosquerom a Gilom. Podarí sa Deportivu získať ďalšie dôležité body v boji o záchranu a potvrdiť tak, že doma sú skutočne silný?

Málaga CF je na tom o čosi lepšie. Konkrétne štrnáste miesto a zisk 33 bodov by už na záchranu stačiť mohli. Oboch súperov delí v tabuľke len päť bodov. Všetko môže zmeniť tento vzájomný zápas, ktorý je tak veľmi dôležitý. Bilancia hostí je v tejto sezóne veľmi slabá 8-9-14 a záporné skóre 36:47. Vedomý si je toho aj tréner Gonzalez, ktorý sa v posledných zápasoch snaží namotivovať svojich zverencov, čo sa mu celkom slušne darí. Málaga CF získala na súperových ihriskách len chabých desať bodov a vyhrala len raz, konkrétne pred dvoma týždňami na Granade 0:1, ale v predošlom kole sa jej podarilo doma zdolať Barcelonu po víťazstve 2:0. Toto víťazstvo určite pozdvihlo morálku mužstva a tiež aj najlepšieho strelca tímu. Ramirez do siete Kataláncov zaznamenal už svoj gól číslo deväť. Chýbať bude až štvorica hráčov. A to Juanpi, Kone, Ricca a Penaranda. Uvidíme, či sa do zápasu stihnú dať dokopy Kuzmanovič a Torres.

Prvé meranie síl v tejto sezóne sa skončilo prestrelkou 4:3 a z troch bodov sa radovala Málaga CF. Obe mužstvá majú spoločné, že v predchádzajúcich kolách zdolali FC Barcelona. Treba dodať, že domáci nezdolali svojho súpera už 4 roky a skvelú šancu majú na to dnes. Podarí sa im to?

Obom celkom ide o veľa a myslím, že to bude opatrný zápas. Preto volím stávku že padnú maximálne dva góly v zápase.

Veľa šťastia


smajl26 Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem smajl26


Sumár
Tip
padne pod 2,5 gólu
Kurz
1,65
Výsledok
2:0
tip OKAk sa Vám analýza páčila, prosím zdieľajte  Zdieľajte analýzu na Facebooku Zdieľajte na Twitteri Zdieľajte analýzu na Google+ Pošlite email s linkom na túto analýzu Zdieľaj analýzu na sieti LinkedInDiskusia k analýzeicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33