Analýzy

Orlando City - Colorado Rapids

29.04.2017 / autor:  marekp1871
analýza -> Šport: Futbal | Zobrazení: 488 x | Počet komentárov - | Pridané: 29.04.2017, 08:53

Zdravím a všem přeji úspěšný prodloužený víkend.Dlouho jsem přemýšlel kam si z dnešní bohatá fotbalové nabídky jít pro nějaký ten úspěšný tip až jsem objevil zápas až v americké MLS.
V tomto zápase 7 kola na sebe narazí mužstva Orlando City vs Colorado Rapids nebo chcete-li první tým východní konference proti poslednímu celku západní konference.Dále bych mohl napsat týmy s nejlepší a nejhorší momentální formou.
Domácí tým vévodí východní konferenci když během 6ti odehraných zápasů ztratili pouze jedno vítězství hosté jsou na tom úplně naopak a při svých 6ti odehraných zápasech pouze jednou zvítězili.
Jde vidět že domácím svědčí jejich nový stadion na kterém zatím neztratili ani bod a ačkoliv je Orlanodo velmi mladý tým který byl založen teprve nedávno tj. 19. listopadu 2013 a hraje tak teprve 3tí sezonu v MLS očekávám že v této aktuální sezoně budou patřit mezi top týmy vždyt ve své sestavě mají hráče jako jsou především Brazilský útočník Kaká (Fotbalista roku FIFA2007) mimochodem dnes by měl již po zranění nastoupit,dále zde hraje ve skvělé formě aktuálně nejlepší útočník a střelec MLS Kanadský hráč Larin Cyle 6/6,a vyzdvihl bych i Italského záložníka a bývalého hráče Juventusu či AC Milánu Antonio Nocerina domácí tým je tak poskládán ze zkušených hráčů ale i z mladých talentovaných jihoamerických fotbalistů kteří momentálně hrají moc dobrý fotbal.
Hostující tým naproti tomu prochází oproti lonské sezoně velkým výkonnostním propadem které momentálně trápí především dvě věci a těmi je absence hráčů v sestavě zranění jsou hráči Axel Sjoberg , Bismark Adjei-Boatenga, Dillon Serna a v disciplinárním trestu Tim Howard,Kortne Ford tím pádem velká ztráta pro tým.Další problémem mužstva je jejich útočná neschopnost vždyt během 6 zápasů vystřelili na branku soupeřů pouze 15 střel a dosáhli tak zároven nejméně branek tj 5. naopak Orlando patří mezi tři týmy kteří mají počet obdržených branek v průměru pod jede gol na zápas tj 6z/5g
Suma-sumárum vidíme že z Orlanda se stává jeden z nejsilnějších týmů v lize a na jejich straně tak máme navíc značnou motivaci jakým je i nadále si udržet neporazitelnost na svém novém stadionu ( Orlando City Stadium 4-0-0 6:2)dále vyzdvihnu velmi disciplinovanou obranu 6/5 a k dnešnímu dni by měla nastoupit i značná síla v útoku Kaka,Larin hosté naopak velké problémy s absenci a nemohoucnost v útoku proto pro mě jednoznačně vítězství domácích lvů a co Vy přidáte se.


smajl26 Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem smajl26


Sumár
Tip
1
Kurz
1.85
Výsledok
2:0
tip OKAk sa Vám analýza páčila, prosím zdieľajte  Zdieľajte analýzu na Facebooku Zdieľajte na Twitteri Zdieľajte analýzu na Google+ Pošlite email s linkom na túto analýzu Zdieľaj analýzu na sieti LinkedInDiskusia k analýzeicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33