Analýzy

Island - Ukrajina

05.09.2017 / autor:  LeagueOne
analýza -> Šport: Futbal | Zobrazení: 436 x | Počet komentárov - | Pridané: 05.09.2017, 17:53

Zdravím na dnes ma zaujal tento zápas nakoľko v ich skupine o postup bude tento duel mimoriadne dôležitý.Oto viac ked nečakane Island prehral v Fínsku dnes, ak pomýšla na akekolvek šance (hlavne 2.miesto) musí vyhrať.

Tabulka :

Chorvátsko 16, Ukrajina 14, Island 13 bodov.

Z pohladu buducich zapasov okrem dnešneho kola si treba všimať aj dalšie kola a to hlavne posledné kolo kde hraju Ukrajinci doma s Chorvátmi. (Je vysoky predpoklad ze v predposlednom kole favoriti pojdu bodovo naplno ploti outsiderom). No a v tomto zápase(posledné kolo) sa dokonca aj môže rozhodnúť stále o prvenstve v skupine načo. Preto dnešný zápas z hladiska dôležitosti je podla mna takmer na maxime.

Prečo by mala mať väčšie šance na výhru Ukrajina?

Po rozohratí 2 prvych tažkých kôl (remizy s Tureckom a Islandom), Ukrajina pôsobila viac suverenne,pozarila všetkých súperov okrem Chorvátska z ktorých väčšina boli síce outsideri no navyse po nedavnej výhre nad Tureckom 2:0 mám pocit, že sú omnoho lepšie pripravený(zohratosť,psychika) na záverečnú časť kvalifikácie ako Island, ktorý nezvládol vo Fínsku čo i len bodovať.  Navyše na suvernnejšu hru Ukrajiny sa da pozrieť aj z hladiska skore 11:5 a Island má 9:7.

Predpokladám, že v zápase s Islandom sa bude jednať o úplne iný zápas ako z počiatku kvalifikácie kde sa zrodila remíza 1:1 a bol to vyrovnaný zápas.

Výsledky a statistiky v prípade podrobnejšom skumani viacerych zapasov si prehladne pozriete na evysledkoch nebudem sem všetko kopírovať.

Dnes by mala mať z hry viac Ukrajina bude to tesné no verím,že s pribudajucim časom aj za nerozhodneho stavu, ak by bol musel by sa Island viac otvoriť, čo môže byť pren fatálne. Kurz pohybujúci sa od 1,9 a vyssie v stávke bez remízy na Ukrajinu ma pre mna prijatelnú hodnotu!

Vela štastia Ukrajine na ceste do Ruska !


smajl26 Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem smajl26


Sumár
Tip
Stávka Bez Remízy 2
Kurz
1,9
Výsledok
2:0
tip KOAk sa Vám analýza páčila, prosím zdieľajte  Zdieľajte analýzu na Facebooku Zdieľajte na Twitteri Zdieľajte analýzu na Google+ Pošlite email s linkom na túto analýzu Zdieľaj analýzu na sieti LinkedInDiskusia k analýzeicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33