Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Analýzy

KHACHANOV, Karen - DEL POTRO, Juan Martin

03.06.2019 / autor:  Ezio
analýza -> Šport: Tenis | Zobrazení: 976 x | Počet komentárov 1x | Pridané: 02.06.2019, 21:39

KHACHANOV, Karen – DEL POTRO, Juan Martin

Zajtra nás čaká zvyšok osemfinalistov, ktorí si to rozdajú na horúcich Parížskych dvorcoch. Dnes to bude zápas Khachanova a Del Potra, ktorý mi padol do oka.

Karen Khachanov, momentálne 11. zažíva svoje kariérne maximum. Jeho forma však tohto roku nesúhlasí až tak moc s tým, čo by mal vedieť zahrať a z prvého štvrťroka si niesol mnoho prekvapivých prehier. 

Tu na FO, zdolal hladko v prvom kole Stebeho 3-0, víťazstvo si vybojoval aj v druhom kole, kde mu ešte domáci G. Barrere stihol šupnúť kanára (6-3, 7-6, 0-6, 7-5) a v treťom kole mu podľahol náš Maťo Kližan po trojsetovej rýchlovke 6-1, 6-4, 6-3. Ten mal však nakúpené z predošlého dňa, keď musel dohrávať zápas s domácim L. Poulliem, ktorý si sám skomplikoval.

Khachanov nie je vyložene antukový hráč, no už dva roky po sebe si tu zahral osemfinále. Minulý rok tu podľahol po troch úspešných kolách A.Zverevovi a v roku 2017 zdolal mená ako Isner či Berdych a vyprevadil ho až momentálne už aktívne nehrajúci Andy Murray. 

Zajtra ho bude čakať Juan Martin Del Potro, ktorého som spomínal už v prvom kole a po nepríjemnom zranení to vyzerá, že je všetko okej. Súperov zdolal podobne ako Khachanov, no set mu ukradli ako Jarry v prvom kole, tak aj NIshioka v kole druhom. Tam to boli dokonca dva, ktoré Del Potro na samom konci nezvládol a nakoniec stratil. Ľahšiu výhru zo včera si nesie proti J. Thompsonovi, ktorému dokonca uštedril aj kanára.

Zajtra to rozhodne nebude ľahký zápas ani pre jednu stranu, očakávam veľmi dlhý zápas, s dramatickým koncom, no víťaza si nedovolím tipnúť, ale zahrám si rozhodne Khachanova, že uhrá aspoň 2 sety. 

Khachanov je hráč, ktorý sa aj tu na antuke môže oprieť o svoje podanie, no Del Potro nie je žiadna malina na príjme, uvidíme ako sa obaja títo tenisti vysporiadajú s únavou, ale určite to bude napínák, či so šťastným koncom pre nádejného Rusa alebo starú mašinu Del Potra.

V Tipsporte to nájdete takto, ale hcp +1,5 setu je identická stávka, takže to môžete hrať aj takto.

KHACHANOV, Karen – DEL POTRO, Juan Martin | Počet vyhraných setov Khachanov v zápase – viac ako 1,5 setu | @1,82 | 2/5 | Tipsport


smajl26 Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem smajl26


Sumár
Tip
Počet vyhraných setov Khachanov v zápase – viac ako 1,5 setu
Kurz
1,82
Výsledok
3:1
tip OKAk sa Vám analýza páčila, prosím zdieľajte  Zdieľajte analýzu na Facebooku Zdieľajte na Twitteri Zdieľajte analýzu na Google+ Pošlite email s linkom na túto analýzu Zdieľaj analýzu na sieti LinkedInDiskusia k analýzeicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33
 Meno   Dátum   Reakcia na analýzu 
admin 02.06.2019, 22:18 https://twitter.com/nasetipy/status/1135279471852998658