Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Analýzy

EHRAT, Sandro – ROBREDO, Tommy 

19.06.2019 / autor:  Ezio
analýza -> Šport: Tenis | Zobrazení: 867 x | Počet komentárov - | Pridané: 19.06.2019, 09:43

EHRAT, Sandro – ROBREDO, Tommy 

Tu ma zaujali hlavne kurzy, ktoré brutálne idú dole na Sandra Ehrata. Jedná sa o Challenger v Parme a o druhé kolo na tomto turnaji.

Na Ehrata to klesá, je to posledné sezóny vyslovene antukový hráč a v tejto mu to ide, 22 výhier/8 prehier na antuke, minulá sezóna tiež vcelku brutálna 18 výhier/4 prehry na antuke. Zahral is štvrťfinále v Lisabone, kde nakoniec prehral s Giustinom, ale inak maximálne druhé kolo alebo osemfinále. 

Väčšinu týchto zápasov, hlavne výherných nadobudol na Futures turnajoch. Celú minulú sezónu odohral iba na Futures, žiaden Challenger.

Porazil Veselého, to je asi jediné prekvapenie, ale tak ten je mimo formy už dlhšiu dobu. Tu na turnaji v prvom kole J. Haerteisa, ktorého v prvom sete rozobral 6-2 a za stavu 2-1* v druhom už to Haerteis zabalil, kvôli problémom s nohou. 

Na druhej strane Tommy Robredo, 37-ročná mašina a bývalá svetová 5., ktorá sa už v tenisovom svete pohybuje 20 rokov. Už hráva iba antuku, nikde inde sa mu už nedarí, tak je to najpomalší povrch, kde dokáže získať. Minulý rok vyhral turnaj v Lisabone (Challenger) a jeho sezónne bilancie sú vyrovnané. Rovnaký počet prehier, ako výhier, možno diferencia 1-2 výhry. 

Robredo nemusel hrať prvé kolo, ale viac ma zaujal jeho výkon v Poznani, kde pred týždňom vyhral a padli aj momentálne lepší hráči, ako Mager, Novak, Vavassori či Molleker. Vyzerá to, že forma z Poznane by mala stále byť, avšak @1,50 už to stúplo hore na nejakých @1,60 a možno to bude stúpať.

Možno bookies vedia niečo, čo ja nie ale myslím, že Robredo by mohol odolať, Ehrat sa snaží presadzovať na Challengeroch, ale medzi tým a Futures je rozdiel a nemá nejaké extra výsledky.

Zahrám za 2/5, začíname o 15.

EHRAT, Sandro – ROBREDO, Tommy | ROBREDO, Tommy | @1,61 | 2/5 | Tipsport


smajl26 Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem smajl26


Sumár
Tip
ROBREDO, Tommy 
Kurz
1,61
Výsledok
0:2
tip OKAk sa Vám analýza páčila, prosím zdieľajte  Zdieľajte analýzu na Facebooku Zdieľajte na Twitteri Zdieľajte analýzu na Google+ Pošlite email s linkom na túto analýzu Zdieľaj analýzu na sieti LinkedInDiskusia k analýzeicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33