Stávková spoločnosť Betsson

Prosím, ak máte záujem tipovať v Betsson, zaregistrujte sa cez nasledujúci banner alebo tento registračný linkŠvédska stávková kancelária Betsson je známa predovšetkým na severe Európy, kde je veľmi populárna. Betsson pôsobí v hernom priemysle už niekoľko desiatok rokov, pričom online je od roku 2002. Spoľahlivosť, finančná stabilita, vynikajúca zákaznícka podpora a široká kurzová ponuka sú hlavnými charakteristickými znakmi stávkovej kancelárie Betsson. Zákazníci sa môžu tešiť aj na obsiahlu ponuku live stávok.

Kurzová ponuka BetssonBetsson ponúka pre svojich hráčov širokú paletu stávok na väčšinu športových udalostí. Vo futbale nájdete aj stávky na ázijské hendikepy, ale iba pri najlepších futbalových súťažiach. Okrem iného môžu hráči tipovať na SBR (stávka bez remízy, ktorú možno poznáte aj pod DNB alebo AH(0)), viac/menej vo viacerých alternatívach (od 1,5 až po 5,5), viac/menej podľa jednotlivých tímov, polčas/konečný výsledok, v ktorom polčase padne viacej gólov a mnoho iného. Čím je súťaž kvalitnejšia, tak tým má Betsson vypísaných viac stávok.

V hokeji môžete u Betsson tipovať okrem základných stávok aj presné skóre (vrátane presného skóre po prvej tretine), víťaza zápasu (vrátane predĺženia), viac/menej, kto vyhrá prvú tretinu (vrátane stávok bez remízy) alebo či padne párny alebo nepárny počet gólov.

Betsson má pre niektoré krajiny znížený limit, preto môžete očakávať nižšie maximálne stávky ako má na jeho hlavných trhoch. Česká republika ani Slovenská republika nepatrí medzi hlavné trhy spoločnosti Betsson.

V minulosti poskytoval Betsson aj burzu, ale neskoršie prišlo k jej uzavretiu.

Live tipovanie v BetssonNeodmysliteľnou súčasťou stávkovej kancelárie Betsson sú live stávky. Zákazníci môžu tipovať na futbal, basketbal, tenis, americký futbal, hokej, hádzanú alebo volejbal.

Live streaming v BetssonBetsson neposkytuje priame prenosy zo športových udalostí.

Tipovanie cez mobil v BetssonMobilná verzia stránok Betsson je k dispozcií. Okrem klasickej mobilnej verzie ponúka Betsson pre majiteľov iPhone aj mobilné aplikácie pre stávkovanie a live score (aplikácia pre live výsledky je k dispozícií aj pre Android).

Vklady a výbery v BetssonVklad peňazí do Betsson - Uskutočnenie vkladu do stávkovej kancelárie Betsson je možné od elektronických peňaženiek, cez kreditné a debetné karty, tuzemský bankový prevod až po rôzne predplatené karty. Minimálny vklad je 10 EUR a pri kreditných a debetných kartách sa platí poplatok 1,5% až 2,25%. Ostatné platobné metódy sú bez poplatkov.

Výber peňazí z Betsson - V Betsson môže uskutočniť výber ak váš zostatok na hráčskom konte prevyšuje hodnotu 20 EUR. Všetky výbery sú bez poplatkov a v prípade výberu cez elektronickú peňaženku Skrill (Moneybookers) budete mať peniaze vo väčšine prípadov do dvoch dní na účte.