Hlavní zásady a principy pro sázení na internetu

Rad sleduješ sportovní zápasy online a ještě na ně sazis? Je celkem jedno, jestli jsi profik se vsim vsudy, presne vis kde a jak hledat informace a shanet tipy a nebo jsi spise vikendovy sazkar, který si raději nechává informace posílat a sleduje ostatni sázkaře. Tak jako tak bys neměl podceňovat dodržování hlavních principů a zásad.

Každý jiste zna pocit, ze proste nemůže vyhrat, at dela co dela. To potom přichazeji cerne myslenky a otázky jestli stále delam všechno dobře, jestli nemam zmenit strategii nebo systém. Pokud tedy neselhal lidsky faktor a stále verim, ze me tipy jsou plusove, pak se téměř jiste jedna „pouze o varianci, o statistický výkyv, jenz tezko ovlivnme. Co však ovlivnit muzu? Muzu si vytvořit podmínky, diky nimz pro me tyto výkyvy nebudou fatalni a budu tak moci pokracovat dal ve sazeni. Cesta k vytvoreni stitu obrnujiciho mne vuci zminene varianci vede přes dodržováním pravidel.

Disciplina na prvním miste

V teoreticke rovine je to celkem jednoduche: Vzhledem ke svému zamereni si zvolim optimalni strategii a nastavim si pevna pravidla, zejména ono pravidlo upravujici pomer mezi vysi jednotlive sazky a celkového sázecího banku, tedy tzv. bankroll management. Pokud tato pravidla nezacnu menit nebo porusovat, nebo hur, nezacnu sazet nemyslne vysoke vklady s vidinou nejakeho doskoceni toho, co jsem nedavno prohral, pak budu v dlouhem obdobi upsesny. Vyraz dlouhe odobi ma symbolizovat spise fakt, ze k porazeni variance je zapotřebí opravdu většího vzorku sazek. Casovy usek potrebny k vytvoreni takového vzorku tedy není prilis podstatny, dulezty zustava počet tipu.

Nastřádaná plusová hodnota ze všech sázek potom začne převyšovat efekt oné variance a moje bilance se pak bude i přes obcasne výkyvy bude pohybovat v kladných hodnotách.

Tato pravidla totiž platí bez ohledu na oblíbenou sportovní oblast nebo podávané typy a druhy sázek a jejich význam je tím pádem o to hlubší. Všechna tato úskalí, jejich řešení, související rady i mýty jsou podrobněji popsána a řešena na naší partnerské stránce milovníků sázení online.