Stávková spoločnosť Pinnacle sports

Prosím, ak máte záujem tipovať v pinnaclesports.com, zaregistrujte sa cez tento banner.Pinnacle Sports o sebe: "Pinnacle Sports je poprednou stránkou športového stávkovania so zákazníkmi z viac než 100 štátov. Pinnacle Sports bol prvým poskytovateľom stávok s cenovou zľavou a ponúka Vám až o 60% vyššie kurzy ako bežná stávková kancelária."

Americká spoločnosť PinnacleSports.com patrí medzi internetové stávkové kancelárie, ktoré sú určené aj pre profesionálnych tipérov a je významným hráčom medzi stávkovými spoločnosťami.

Pinnacle sports bola založená v roku 1998 a je licencovaná na Curacao (Holandské Antily) a pôsobí už vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Zameriava sa hlavne na európsky trh a je jednotkou na zámorské športy.

Oproti iným stávkovým kanceláriám sa vyznačuje vysokými kurzami (až o 60% vyššie). Webové stránky sú kvalitne spracované, no nieje k dispozícii slovenská ani česká lokalizácia, ale nechýba účet slovenskej a českej banky pre platby a výbery. Zákaznícka podpora je na vysokej úrovni a prebieha formou emailovej komunikácie. Z jedného užívateľského účtu je možné okrem stávkovania zahrať si aj poker alebo online kasíno hry.

Základné informácie o tipovaní na Pinnaclesports.com

  • Minimálna stávka je vo výške 1 USD.
  • Maximálna stávka je až 30 000 USD a patrí medzi najvyššie medzi online stávkovými kanceláriami.
  • Maximálna výhra môže byť až 750 000 USD.
  • Druhy kurzov sú: Americké, európske aj hong-kongské (ázijské)


Kurzová ponuka a stávkovanie
  • K dispozícii je rozsiahla ponuka stávkových príležitostí. Takmer stále ponúka Pinnacle sports najvýhodnejšie kurzy na jednotlivé podujatia. Súčasťou ponuky sú aj slovenské a české ligy, pri ktorých nie je potreba tipovania kombinácií, čo znamená, že môžete staviť udalosť zo slovenskej resp. českej ligy aj samostatne – teda sólo tiket. K ponuke Pinnacle patria aj live stávky, ktoré sú na vysokej úrovni. Live tipovanie je možné na futbal, hokej, basketbal aj tenis. Pinnaclesports poskytujú aj najvyššiu hladinu kurzov pri vyrovnaných zápasoch a to až do výšky 1.98. Je tu aj možnosť tipovať cez mobil, avšak minimálny vklad musí byť 100 USD. Azijský handicap je taktiež samozrejmosťou.