Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Jadranska liga 13.03.2013

Jadranska liga / 13.03.2013 / autor: dske
preview -> Šport: Vodné pólo | Zobrazení: 1354x | Počet komentárov - | Pridané: 13.03.2013, 17:37 | Zobraz všetky previews od nicku dske  »

Budvanska Rivijeka – Mladost Zagreb

Budva 4. priečka v tabuľke, Mladost 3. priečka v tabuľke. Rozdiel štyroch bodov. Všetko nasvedčuje vyrovnanému zápasu. Avšak máme tu jeden fakt, ktorý môže vyrovnaný zápas zmeniť. Mladost nastrielal v tejto sezóne o 41 gólov viac ako Budva, pričom inkasoval iba o 2 viac ako Budva. Myslím že toto bude veľmi dôležitý ukazovateľ, a Mladost Budvu rozstrieľa. Nehovoriac o tom, že Mladost má neskutočnú sezónu a majú parádnu formu počas celej sezóny. Proste podľa mňa má dneska Mladost na viac ako Budva a tento zápas vyhrá.

 

Primorac Kotor – Jadran Split

Vyrovnané tými vo všetkých smeroch. Delí ich od seba iba 1 bod. Jadran na 7. priečke, Primorac na 9. Počet inkasovaných gólov rovnaký, počet vstrelených o 7 gólov v prospech Jadranu. Proste vyrovnané tými po každej stránke. Možno bude rozhodovať domáce prostredie ako v poslednom zápase, kde Jadran doma vyhral 11:9, reálna je aj remíza a rovnako reálna aj výhra Jadranu.

 

Triglav – Sibenik

Dva bezbranné, zúfalé tými na konci tabuľky so 4 bodmi. Triglav je na tom aspoň herne o niečo lepšie, ale Sibenik uplne bezradný. Inkasoval a vyše 30 gólov viacej a vsietil o 10 menej ako Triglav, myslím, že to je už fakt zúfalosť. V takomto zápase kde medzi sebou hrajú 2 tými ktoré sú pre ostatné trhacími kalendármi, sa môže stať naozaj hocičo. Možno bude ale zase rozhodovať domáce prostredie, minulý zápas vyhral domáci Sibenik rozdielom 2 gólov (13:11)m teraz to možno bude pre zmenu Triglav, tažko povedať, možno sa budú body aj deliť.

 

POSK – Dubrovnik

Dubrovník má síce za sebou Nedeľňajší zápas Ligy Majstrov, avšak nebol preň nijak namáhavý a svojho súpera si vychutnali, keď zožali víťazstvo 19:1. Tento zápas ich určite nijak nevyčerpal a dnes budú v plnej sile. Okrem toho že potrebujú naháňať skóre pri súperení o 1. priečku tabuľky s Primorjim, ktoré je o skóre lepšie a tým pádom 1. , tak sa nemajú ani na čo šetriť. Liga Majstrov je až o týždeň a tam majú prakticky o postupe už rozhodnuté a najbližšie ich nečaká nijak dôležitý zápas. Okem toho je Dubrovník proste iný level ako POSK, a poradí si s ním bez väčších problémov.

 

Medvescak – Primorje

Opäť rovnaká situacia ako v zápase POSK – Dubrovník, avšak Medvescak je na tom ešte o 4 priečky horšie ako POSK, na 9. mieste. Primorje potrebuje rovnako ako Dubrovník naháňať skóre aby si udržalo 1. priečku tabuľky, a takýto súper je na to priam ideálny. Jednoznačný výhra pre Primorje bez nejakých komplikácii.

 

ZDROJ: http://svetpola.com/2013/03/pred-zapasovy-preview-jadranskej-ligy/
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33