Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: AK47 , kingbin

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

2. kolo šestnásť finále Ligy Majstorv

Liga Majstrov / 20.03.2013 / autor: dske
preview -> Šport: Vodné pólo | Zobrazení: 1624x | Počet komentárov - | Pridané: 20.03.2013, 14:51 | Zobraz všetky previews od nicku dske  »

Sintez – Galatasaray

Ruský zástupca Sintez je podľa papierov favorit, mne sa to však až tak celkom nezdá.  Galatasaray si s ním v prvom zápase poradil 9:6 . Bolo to síce na domácej pôde Galatasarayu, ale Galatasaray mal proste hernú prevahu. Dnes hrá pre zmenu Sintez doma, ale myslím si, že Galatasaray to zvládne a postúpi ďalej.

Spartak Volgograd – Olympiacos

Ďalší z ruských zástupcov. Tento raz mu dávam väčšiu šancu na postup ako Sintezu. Prví zápas na pôde Olympiacosu síce prehral 8:9, ale to je výsledok, ktorý sa dá na domácej pôde v pohode dobehnúť.  Podľa mňa Spartak tento zápas zvládne a postúpi ďalej.

Eger – Crvena Zvezda Belegrad

Eger prvý zápas totálne vybuchol keď sa mu podarilo pred vypredanou tribúnou v Belegrade prehrať až 6:13! Totálne nezvládnutý zápas po každej strane. Eger bude pod obrovským tlakom, pretože zmazať 7 gólové manko proti takému súperovi ako je Crvena Zvezda, to nie je nič ľahké. Eger musí od začiatku zápasu nastúpiť v plnej ofenzívnej sile, inak sa mu to zmazať nepodarí. Toto by mohlo využiť Crvena Zvezda, keďže táto taktika môže ísť na úkor defenzívy. Nečudoval by som sa, keby Crvena Zvezda vyhrala aj tento zápas, aj keď Eger je papierovo favorit. Avšak ak aj nevyhrá, tak Egeru sa už zrejme postúpiť nepodarí.

Oradea – Barceloneta

Tu je o postupujúcom už dávno rozhodnuté. Po tom ako Barceloneta vyškolila Oradeu v prvom zápase 15:5 sa o tom, kto postúpi je aj zbytočné baviť.  Bude to Barceloneta bez väčších problémov, a tak isto aj tento zápas zvládne bez väčších problémov.

Brescia – Partizan Belegrad

Partizan vyhral v prvom zápase 9:5. Momentálne má úžasnú formu čo dokazuje aj vo svojej domácej lige, aj v Lige Majstrov.  Brescii sa momentálne nedarí, v lige v posledných dvoch zápasov stratila prvé body za remízu a druhý zápas vyhrala iba o gól, boli to zápasy kde nemala mať väčšie problémy. Navyše Partizan je oveľa skúsenejší tým, veď 2 roky dozadu vyhral Ligu Majstrov. Brescia je na vrchole prvú sezónu a tieto skúsenosti v takýchto bojoch jej ešte chýbajú. Myslím že Partizan tieto skúsenosti zužitkuje a postúpi ďalej, nečudoval by som sa ani keby vyhral aj 2. Zápas.

Marseille – Vouliagmeni

Marseille prví zápas nezvládlo a prehralo 12:16. Doma to síce ešte môžu dobehnúť,  ale myslím že na Vouliagmeni stačiť nebudú. Zdramatizovať to síce ešte môžu, ale podľa mňa Marseille nebude ten tým, ktorý postúpi ďalej.

ZDROJ: svetpola.com/2013/03/pred-zapasmi-2-kola-sestnast-finale-ligy-majstrov/
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33