Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Riske A. - Radwanska U.

Wimbledon / 27.06.2013 / autor: Ezio
preview -> Šport: Tenis | Zobrazení: 1578x | Počet komentárov - | Pridané: 27.06.2013, 06:59 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Riske A. - Radwanska U. ... Over 21 ... 1.74 ... smajlsmajl ... Pinnacle. K tomuto zápasu sa priam pýta ten Over. Tieto dve tenistky sa spolu stretli dva krát a vždy to bol trojseťák. Raz na tréve a raz na Tvrdom povrchu. Aj overy tu vždy padajú. Stávkové dali celkom peknú hodnotu gamov ... Riske v prvom kole ... Stratila set. Potom jej súperka skrečovala .. Ale tiež by tam padol over ... A aj Radwanska stratila set a aj tam padol over. Nemali ťažké súperky a aj tak postrácali sety .. Takže uvidíme ako to bude dnes. Pre mňa favoritkou samozrejme Riske ... 2.18 ... smajlsmajl .. Poprípade 2:1 na sety ... 4.40 smajlsmajl. A v tých vzájomných zápasoch raz vyhrala Riske a raz Radwanska. Samozrejme na tráve bola víťazkou Riske. Takže dúfam, že dnes sa história zopakuje a bude to tak ako bolo predtým.
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33