Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Wimbledon - Zápasy

Wimbledon / 29.06.2013 / autor: Ezio
preview -> Šport: Tenis | Zobrazení: 1766x | Počet komentárov - | Pridané: 29.06.2013, 08:57 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Zdravím, banda. Na dnes mám už pre Vás 3 zápasy.
Na dnes:

-------------------- Match No. 1 --------------------

Riske A. - Kanepi K. ... Over 20.5 ... 1.74 ... smajlsmajl ... Pinnacle.
V tejto sezóne sa Riske darí veľmi dobre. V minulom kole sa jej podarilo vyradiť Radwansku a to v 3 setoch. Celkom dobre hrala. Zatiaľ hrala 2 zápasy na WIM. Ale stále to boli overové zápasy. Rovnako to má aj Kanepi. 2 zápasy ... 2 overy a tiež 3 sety, obe.
Aj Kanepi sa postarala o prekvapenie, ked vyradila nemku Kerberovú. Ako píšem. Toto bude overový zápas, ako tie predtým. Kto by chcel skúsiť ... Over 2,5 setu ... 2.50 Paddy power ... smajlsmajl .. Víťaza netipujem, ale mierne favorizujem Riske, pretože hrá lepšie než Kanepi. http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-wimbledon-20 13/riske-alison-kanepi-kaia-WUmaQOac/#over-under;2 .

-------------------- Match No. 2 --------------------

Aoyama S./Scheepers C. - Olaru R./Savchuk O. ... Over 21.5 ... 1.94 ... smajlsmajl.
A dvojici O/S som už písal minule, takže to dnes bude kratšie. Zohratá dvojica. Minule prekvapenie. Rozniesli favorizovaný pár v 2 setoch. Podanie dobré. Na tráve hrajú tiež veľmi dobre. Ale ideme si trošku porozoberať dvojicu A/S ... Tieto 2 babeny spolu hrali minule po prvý krát a podarilo sa im poraziť favorizovanú dvojicu v 3 setoch, čo ma mierne prekvapilo. Aoyama teraz hrá štvorhru oveľa lepšie než v minulosti. Ale nemá tu svoju obľúbenú partnerku na Double. Scheepers skôr hráva single. Štvorhru tak moc nepreferuje. Takže si myslím, že to je taká pozliepaná dvojica ... Ale ako sme mohli vidieť predsa len im to ide. Túto štvorhru som si vybral, pretože to sú prekvapenia minulého kola
a teraz sa určí kto je lepší. Samozrejme bude tu viac gamov a bude to trvať dlhšie, kým sa rozhodne. Kto by chcel favorizujem vo veľkom dvojicu O/S ... 2.46 ... smajlsmajl Marathon kurzy. http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/wta-wimbledon-do ubles-2013/aoyama-shuko-scheepers-chanelle-olaru-raluca-ioana-savchuk-olga-Q5lVB e5r/#over-under;2 .

-------------------- Match No. 3 --------------------

Begemann A./Emmrich M. - Huey T./Inglot D. ... 1 ... 1.67 ... smajlsmajl .. William Hill.
Čakal som menší kurz na dvojicu B/E ... Sú zohratí, tento rok na tráve "válajú" ... Dokázali vyradiť mnoho dobrých deblistov ... Síce stratili set, ale hrali lepšie. Ako som už písal ... Ide im to. Hrajú neskutočne. A majú šancu vyhrať ... Zatiaľ čo H/I ... Pravda. Hrajú spolu už dlho, ale mali medzi sebou nejasnosti. A nebolo ich málo. Nedokázali sa sústrediť na hru, tak akoby sa patrilo. V minulom zápase vyhrali bez problémov 3:0 ... Ale strácali vlastné podania. Hrali spolu 2x v tejto sezóne ... Oba zápasy vyhrali B/E .. 2:0 aj v Holandsku ani nie pred týždňom vyhrali B/E nad H/I ... 6:2 , 7:6. Ako sme si mohli všimnúť sú lepší a o dosť. Uvidíme ako sa im bude dariť dneska. Ale hádam vyhrajú.
Kto by chcel skúsiť H/I biedne začiatky. Tak kto chce ... B/E ... 1. set .. 1.73 ... smajlsmajl .. William Hill. http://www.oddsportal.com/tennis/united-kingdom/atp-wimbledon-do ubles-2013/begemann-andre-emmrich-martin-huey-treat-inglot-dominic-rVdG8Fzi/#hom e-away;12 .
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33