Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Majstrovstvá európy

CEV - Klagenfurt / 30.07.2013 / autor: Ezio
preview -> Šport: Plážový volejbal | Zobrazení: 2354x | Počet komentárov - | Pridané: 27.07.2013, 22:17 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Takže, po úspešnejšom turnaji v Long Beach sa nám v Utorok začnú majstrovstvá európy v plážovom volejbale. Bude sa hrať v rakúskom meste Klagenfurt. Hrať sa bude podľa počasia a podmienok, buď v halách alebo vonku. Ihrísk je konkrétne 8, ale 2 nie sú sprístupnené. Favoritov je mnoho či už v ženskej alebo v mužskej kategórií. Hlásia nám dobré počasie, od 29 do 34 stupňov, takže to budú podľa všetkého zápasy najmä vonku. Piesok na tomto turnaji je fajn sypký a ľahko sa v ňom pohybuje, takže dobehy budú ľahšie. V tomto turnaji bude chcieť vyhrať hádam každý pár. Uvidíme v akej sú forme hráči. Preberme si jednotlivé kategórie. V každej klategórií budú 3 páry, ktorým najviac verím.

 

Muži:  Ako som už písal, favoritov je hrozne veľa, ale medzi najväčších podľa mňa patria páry Brouwer/Meeusen a Herrera/Gavira. Brouwen a Meeusen sú veľký favoriti najmä preto, že ich hra je najtechnickejšia zo všetkých a taktiež majú najlepšie podanie. Preto už vyhrali niekoľko grandslamov, jedinou ich slabšou stránkou je psychika, v ktorej sú úplne na spodku. Avšak, ak vyhrávajú nie sú poraziteľný, porazili mnoho párov a majú niekoľko skalpov, no vlastne majú všetky skalpy, rozbili všetkcýh za ten čas. Tento rok im sezóna vychádza. Herrera a Gavira sú teraz vo finále turnaja v Long Beach. Po zaslúženom víťazstve nad svetovými jednotkami. Ich hra je takisto technická, ale nie je lepšia než hra holanďanov. Na podaniach majú Herrera a Gavira väčší problém. Ich úspešnosť a zisk lopty je pod 50 % v každom zápase v poslednej dobe, ale súperove podanie vedia vziať. Na tomto turnaji podľa mňa Holanďania nemajú súpera. Na grandslame v Long Beach sa nezúčastnili, kvôli tomu, že trénovali v rakúsku, práve na tento turnaj. Herrera a Gavira budú cestovať v pondelok do rakúska, budú mať necelý deň na aklimatizáciu z ameriky. Posledným tretím párom na víťazstvo tipujem domácich Dopplera Horsta. Oni sa zúčastnili, len na malom turnaji v plážovom volejbale, aby mohli trénovať v Rakúsku. Ich forma je však biedna a hru nemajú takú dobrú. O nich moc nebudem písať, pretože nemajú extra šancu, ale domácich treba skúsiť. Pripomínam favoritov je mnoho a môžu vyhrať, aj páry ako Erdmann/Matysik, Nicolai/Lupo alebo Smedins/Samoilovs, ale do nich nevkladám nádeje. Tam vkladajú nádeje iba stávkové.

Tipy: Celkový víťaz ME - muži

Brouwer/Meeuwsen ---> 5.00 ---> 8.4/10

Herrera/Gavira ---> 8.00 ---> 6.7/10

Doppler/Horst ---> 10.00 ---> 6.1/10

 

Ženy: No v ženskej kategórií, máme opäť veľa adeptiek. Papierovo by mali vyhrať Holtwick a Semmler. Avšak je tu plno iných hráčiek, ktoré majú šancu. Ale stále zostávam, pri troch pároch. Jedným z párov budú sestry Schweigerové a ďalším párom budú naše slovenky, ktoré dosiahli neuveriteľný výsledok na grandslame a získali 5. miesto. Ich mená sú hádam všetkým známe Dubovcová a Nestarcová a tretím párom budu neskutčne dobre hrajúce švajčiarky Forrerová a Depreová. Sestry Schweigerové patria do prvej 5 v rebríčku FIVB a sú domáce, takže u mňa sú najpravdepodobnejšie víťazky. Dlho už však nehrali, neboli na grandslame. Boli si užívať, avšak uť trénujú vyše týždňa v Klagenfurte. Jedna zo sestier hlási, že je pripravená brať titul. Naše slovenky hrám, preto že sa na turnaj veľmi tešia a budú chcieť zopakovať výkon z grandslamu. Ich hra nie je zlá, od tej doby ako majú nového trénera. No a Forrerová a Depreová, tak tie len kvôli kurzu a tomu, že hrajú ako mužatky. Podanie majú silné ako niektorý muži a smeče tie tiež. Od takej dostať facku, ideš okamžite do nemocnice. Majú plno sily v sebe. Stávkové pokladajú za najviac pravdepodobné výhru párov: Holtwick/Semmler, Meppelink/Van Gestel, Borger/Büthe. No ani na jeden neverím, každá má niečo. Semmler boľavé rameno, už v Long Beach bola ošetrovaná, Van Gestel taktiež, mala natiahnuté rameno, ale už je to vpoho a trénujú. A Borgerová, na tej sa mi niečo nezdá.

Tipy: Celkový víťaz ME - ženy


Schwaiger/Schwaiger ---> 10.00 ---> 7.3/10

Dubovcová/Nestarcová ---> 18.00 ---> 6.4/10

Forrer/Verge - Depreová ---> 26.00 ---> 5.7/10

 

Odporúčam na tento turnaj ísť, bude to pekné divadielko. Určite na ženy. Víťazi sú natipovaný, kurzy ponúka Bwin, ale určite aj ostatné. Toto sa ťažko háda, ale hádam to výjde.

Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33