Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

~ ¤ Bet Of The Day ¤ ~

[Tuesday] / 13.08.2013 / autor: Ezio
preview -> Šport: Tenis | Zobrazení: 2065x | Počet komentárov 1x | Pridané: 13.08.2013, 11:06 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Tak, len preto, že Vás mám rád, Vám napíšem aj tento projekt. Dnes je teda poriadny výber.

 

Tí, ktorí ešte nviete o čo sa v tomto projekte jedná, tu sú informácie: " Vyberem jeden zápas, ktorý zanalyzujem a k tomu danému zápasu budú ešte 3-4 odvodené stávky. Nie je to nič zložité však uvidíte. Nikdy to nebude viac zápasov, vždy to bude iba jeden. Do názvu resume ani do kolonky Liga/Súťaž nepíšem o čo sa bude jednať, nech sa k tomu dočítate. Označenie bude iba jedno a to takéto #1 ".

 

Tak, poďme, nato.

 

#1:   Daniel T. - Arnaboldi A.   ~   Zápas sa hrá v talianskom meste Cordenons. Povrch na ktorom sa hrá je antuka. Tento zápas je jedn zo zápasov prvého kola. Dotácia je 42.500 EUR. Počasie a podmienky na tenis sú v meste priam úžasné.

 

Ako prvého si preberieme japonského tenistu. Taro Daniel má 20 rokov a momentálne okupuje 278. priečku v rebríčku ATP. Hrá pravou rukou a preferuje tvrdý povrch a domáce prostredie. Avšak chodí aj na iné turnaje. Aby si zapezepčil potrebné financie. V tomto roku sa mu celkom darí. Jeho bilancia na antuke je 27/17. V poslednom čase sa mu na turnajoch veľmi nedarí. Posledne skončil v kvalifkácií na turnaj v San Maríne. Predtým, však došiel, až do štvrťfinále na turnaji v portugalskom meste Guimaraes. Ale ešte predtým, prichádzal na tieto antukové turnaje v taliansku a vôbec sa mu nedarilo. Vypadol 3x v prvom kole a 1x sa dostal do osemfinále. Tieto turnaje sú pre neho, ako zakliate. Jeho hra spočíva na zatlačení súpera, až za základnú čiaru a potom skráti hru. Má celkom solídny forehand. Podanie má slabé a je tu veľká možnosť breaku. V posledných zápasoch jeho precentuálna úspešnosť na 1. podania klesala a na poslednom turnaji čo hral v taliansku mala hodnotu pod 39 %. Taktiež tie nevynútené chyby, vyše 15 ich mal a priemer na zápas je tak 6. Dvocjchyby robí a poriadne veľa. Taktiež to nie je žiadna sláva na využívaní breakov. Chalpcovi sa v poslednom čase vôbec nedarí, ale je ešte mladý a má čas dotahnúť svoju kariéru ešte ďaleko.

 

Druhým tenistom a zároveň súperom japonského tenistu Daniela, bude domáci tenista Andrea Arnaboldi. Má 25 rokov a nachádza sa na 246. preičke v rebríčku ATP. Hrá ľavou rukou. Obľúbeným povrchom je antuka a samozrejme hrá skoro vždy na domácej pôde. Bilancia na antuke za tento rok je 32/13. V poslednom čase mu celkom ide karta. V Bundeslige, je už v 7. kole. Taktiež nedávno vyhral turnaj tipu Futures. Dobre sa umiestnil aj na turnaji v Miláne. Kde sa dostal, až do semifinále. Dobré výsledky podával aj na turnajoch v Caltassinette, Recenati, ale aj v českej Prahe. Jeho najlepším a zároveň najkvalitnejším úderom je podanie. Ak súper podanie chytí nastupuje, vražedný forehand ľavou rukou. Tento mix úderov mu produkuje väčšinu fifteenov. Druhé podanie, taktiež nemá zlé a dokáže z neho vykzliť niekedy aj eso. Percentuálna úspešnosť na úderoch je samozrejme vysoká, okolo 80%. Využívanie breakov je taktiež na strane Arnaboldiho, väčšinou je to nad 50%. Arnaboldiho psychika je na úrovni, počas prehier, nezvykne stresovať, trucovať ani nič podobné.

 

H2H hovorí v prospech Daniela, 2:1. Taro vyhral v roku 2012 2x.1x na turnaji Futures na antuke v pomere 6:4, 2:6, 6:4. 1x na domácom turnaji v Yokohame na tvrdom povrchu v pomere 6:2, 6:3. Tu bolo jasne vidieť, ako Taro hrá v domácom prostredí. Avšak v tomto roku, pred necelými troma týždňami, ukázal Arnaboldi, že sa zlepšil a ako to teraz vie. Vyhral na turnaji v Miláne a to 6:7, 6:2, 6:2. Vo všetkcýh štatistikách Daniela prevalcoval a vyhral zápas. Bolo jasne vidieť, že japonec na taliana nemá.

 

Výhodou Arnaboldiho, bude jeho podanie a hra ľavou rukou. Daniel nemá proti forehandu na ľavú ruku Daniela šancu. Ten jeho slabý backhand, to je nič. Maximálne si roztrhne pletivo. Toto je však, len jedna z výhod. Ďalľou je domáce prostredie, v ktorom hrá Arnaboldi skvelo. Výhodami nekončíme, psychika je na strane Arnaboldiho. Bolo by na čase vyrovnať bilanciu.

 

Tip

 

Daniel T. - Arnaboldi A.  ~  2  ~  1.75  ~  8.9/10  ~  Fortuna/Nordic Bet  ~  13.08.2013  15:00.

 

Daniel T. - Arnaboldi A.  ~  1st Set Arnaboldi  ~  1.80  ~  7.9/10  ~  NordicBet  ~  13.08.2013  15:00.

 

Daniel T. - Arnaboldi A.  ~  Correct Score  0:2  ~  2.75  ~  5.7/10  ~  Bet 365  ~  13.08.2013  15:00.

 

 

Dnes máme 3 tipy na daný zápas, hádam to nie je málo, ale vymýšľat tam ešte niečo, nie je dobré. Hádam sa aj tento projekt páči a z tipu nebudete sklamaný.

Prajem pekný deň.

 
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33
 Meno   Dátum   Reakcia na preview 
Markuss 13.08.2013, 11:38 velmi dobry zaps - chvalim**26