Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

~ ¤ Bet Of The Day ¤ ~

[Wednesday] / 14.08.2013 / autor: Ezio
preview -> Šport: Iný šport | Zobrazení: 2130x | Počet komentárov - | Pridané: 14.08.2013, 07:28 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Zdravím, všetkých čitateľov projektu Bet Of The Day. Včera nám to nevyšlo, dnes to musíme napraviť. Projektu som sa ujal, už teraz ráno, aby som moholo písať o tom tipe, ktorý sa mi najviac páči.

 

Tí,, ktorí neviete io čo ide tu sú informácie: " Vyberem jeden zápas, ktorý zanalyzujem a k tomu danému zápasu budú ešte 3-4 odvodené stávky. Nie je to nič zložité však uvidíte. Nikdy to nebude viac zápasov, vždy to bude iba jeden. Do názvu resume ani do kolonky Liga/Súťaž nepíšem o čo sa bude jednať, nech sa k tomu dočítate. Označenie bude iba jedno a to takéto #1 ".

 

Tak poďme nato 

 

#1:   Goffin D. - Pospisil V.   ~   Ako už viete, tento zápas, som si vybral, pretože sa mi páčia kurzy, na opdvodené stávky a zároveň aj na samotného víťaza. Tento zápas je zápas 2. kola. Turnaj je tipu ATP Masters, takže patrí medzi najvyššie, a zúčastňujú sa ho len skutočné elity. Povrch na ktorom sa hrá je tvrdý. Keďže je to turnaj ATP Masters, dotácia bude taktiež veľká. Hodnota dotácie: 3.729.155 USD.

 

Ako prvého si preberieme belgičana Davida Goffina. Má 23 rokov a momentálne figuruje na 80. priečke v rebríčku ATP. Hrá pravou rukou a jeho obľúbeným povrchom je práve tvrdý povrch.Bilancia na tvrdom povrchu za tento rok je 18/10. Goffin si musel tento turnaj oddrieť už od kvalifikácie, keď v prvom kole kvalifikácie zdolal ruského tenistu Gabashvili-ho, v dvoch setoch 6:3, 7:6. V druhom kole to mal Goffin ešte s domácim tenistom Gineprim. Ten zápas vyhral bez väčších problémov 6:4, 6:2. Avšak v prvom kole hlavného turnaja dostal najväčšieho outsidera turnaja, McDonalda, ktorý ani sám nevie ako sa dostal do hlavnej časti. Goffin mu však ukázal tenis hráčov vyššieho levelu a poslal ho domov za 54 minút v pomere 6:1, 6:1. Takto si Goffin počíňal na tomto turnaji. V poslednej dobe sa goffin dal hlavne na Masters turnaje. Všetci ho poznáme, ako dobrého tenistu z Challengerov. Chodí na turnaje do ameriky, kde sa hrá prevažne na tvrdom povrchu. Na Montreale sa mu moc nedarilo, keď vypadol v 1.kole s Tomym Haasom. Ani vo Washingtone, to nemal ľahké a domov ho poslal Bernard Tomič. No a na záver, predtým vyhral Challenger v tureckom meste Eskisehir. Jeho hra spočíva v tom, aby čo najviac rozbehal súpera. Medzi jeho top údery patrí napríklad rezaný backhand. Goffin hrá najmä na bočné čiary. Jeho údery však nie sú vždy presné, ale aj tak mu to stačí. Menší hráči nemajú veľa šancí dobehnúť Goffinove údery na čiary. Kondícia je tu tiež dobrá, Goffin behá skoro za každou loptičkou. Jeho hra je útočná, pokým aj súper nezačne útočiť, potom prechádza na obranu. Čo sa týka % úspešnosti, má dosť dobrú na podaní. Nevynutených chýb, však robí strašne veľa. A, ak sa mu nedarí ani podanie, tak to má márne, bez podania nemá lajnové údery, aké by mal mať. Psychiku dobrú nemá, je to hráč, ktorý sa nahnevá aj za správny verdikt rozhodcu. Síce trénuje, ale zatiaľ to nemá žiaden efekt.

 

Druhým, tenistom je kanadský talent, Vašek Pospíšil. Rovnako ako Goffin má aj on 23 rokov. Momentálne sa nachádza na 40. priečke v rebríčku ATP. Hrá pravou rukou a jeho obľúbeným povrchom je tvrdý povrch.Bilancia na tvrdom povrchu za tento rok je 24/6. Vašek sa po krásnom výkone v Montreali nemusel na tento turnaj kvalifikovať. Vyhupol o niekoľko priečok nahor a momentálne je, ako som už písal 40. Na aktuálnom turnaji v Cinccinati prešiel prvým kolom hladko. Prvý set vyhral v pomere 6:3 a v druhom bolo 1:1. Následne sa jeho súper vzdal a skrečoval zápas. Na turnaj v Montreali ešte nadviažem, pretože tam Vašek hral ako pán. Prešiel, až do semifinále, keď tam ho už porazil jeho krajan Miloš Raonič, avšak len o chlp. Celý turnaj hral famózne a za to čo predviedol si zaslúži pogratulovanie. Ale, aj tak, to ešte nie je všetko. Pospíšil prišiel na turnaj v Montreali, hneď ako vyhral Challlenger vo Vancouveri. Aj tam predvádzal, veľmi dobré a kvalitné výkony. Jeho hra, čo predvádza teraz, je ako som už písal fasmóznna. Jeho top úder je podanie. Súper bude mať čo robiť, aby ho vôbec vrátil a ak ako tak vráti, tak príde jeho forehand, no a ten už má súper veľký problém chytiť. Taktiež hráva väčšinou útočne. % úspešnosť samozrejme ukazuje hodnoty nad 70% na akejkoľvek štatistike. Nerobí veľa chýb a svojim súperom neponúka breakbally, tak často. Ak už ponúkne, tak väčšinou aj odvráti. Ale čo sa týka u neho využívanie breakballov, tam je to skoro 90%. Využje skoro každý, čo môže. Ak prehráva, samozrejme, že nezúfa. Psychika je kvalitná, nie je to nervný hráč.Ak sa Vašek dostane do tiebreaku, zapne ešte väčší výkon a poväčšine tiebreak vyhrá. Len raz ho prehral, v poslednej dobe.

 

Spolu ešte nehrali a nikdy nehrali, ani na tomto turnaji. Osobne si myslím, že by to mal vyhrať práve Pospíšil. Má niekoľko výhod. Jednou z nich je výška, ktorá mu zaručuje drvivý servis, silnejšie forehandy a taktiež ľahšie dobehne a odbyje súperovu loptičku. Ako vieme Goffin je jedným z najmenších tenistov na okruhu ATP. Ďalšou výhodou je jeho bilancia a forma. Papierové predpoklady, nám taktiež hrajú do kariet. Psychika je na strane Pospíšila, čo je ďalšia výhoda. Diváci milujú Vaška, keďže je zo susednej krajiny, držia hlavne jemu, bolo to vidno, aj na včerajšom zápase. Výhod je veľa, ale ani to nemusí niekedy stačiť. Ale dnes to stačiť bude. toto je ATP a nie nejaké menšie turnaje. myslím, že obaja budú hrať naplno a nikto nebude vypúšťať. Súdim z toho, že tých 50.000 USD, čo dostanú, za tento zápas, nebude ani jeden vypúšťať.

 

Tipy

 

Bet Nr.1:   Goffin D. - Pospisil V.  ~  2  ~  1.62  ~  9.4/10  ~  Pinnacle Sports  ~  14.08.2013  17:00.

Bet Nr.2:   Goffin D. - Pospisil V.  ~  1st Set 2  ~  1.69  ~  9.1/10  ~  Pinnacle Sports  ~  14.08.2013  17:00.

Bet Nr,3:   Goffin D. - Pospisil V.  ~  Correct Score  0:2  ~  2.60  ~  6.7/10  ~  Paddy Power  ~  14.08.2013  17:00.

Bet Nr.4:   Goffin D. - Pospisil V.  ~  Under 24 Games  ~  1.75  ~  6.4/10  ~  Pinnacle Sports  ~  14.08.2013 . 17:00.

Bet Nr.5:   Goffin D. - Pospisil V.  ~  2nd Set 2  ~  1.65  ~  6.4/10  ~  10Bet  ~  14.08.2013  17:00.

 

Dúfam, že to napraví, toho včerajšieho Arnaboldiho, ktorý sa teda predviedol.

Prajem pekný deň.

 

 

 
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33