Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: D0cSoccer

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Counter Strike: Global Offensive

Inferno Online Pantamera Tournament / 07.02.2015 / autor: Ezio
preview -> Šport: Nešportové podujatia | Zobrazení: 1732x | Počet komentárov - | Pridané: 07.02.2015, 11:16 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Aby som to všetko zhrnul do kolonky. E-sports je druh športu hrajúceho sa na modernej technike (Počítače, Notebooky, ...)

 

Dnes sa koná veľký turnaj, kde tými zabojujú o 10,000€. Counter Strike: Global Offensive, prezývaný aj "CS:Go" je už myslím dosť rozšírená, tak len tak stručne. Je to hra, typu strieľačky. Hra má množstvo možností a typov hier. Typ, ktorým sa hrajú tieto majstrovské zápasy je jednoduchý, ide o odstránenie alebo položenie bomby. Alebo vyhrá tým, ktorý všetkých zabije.  Hrá sa typom 5vs5.

 

Ale to len tak pre informáciu. Turnaja sa zúčastnia najlepšie svetové celky, ako: EnVyUs, NiP, Virtus Pro, LGB. Titan a Fnatic.

 

Začína sa hrať 12:00 a tu je nasledovný program:

http://www.gosugamers.net/counterstrike/gosubet

 

Asi tak, do analýz, ak stihnem, hodím ešte nejaké tipy. Do diskusie som už niečo napísal, tak, aby bolo jasno, hodil som tam dva zápasy:

Virtus Pro vs. EnVyUS -> Tam som dával Virtus, to bol tiket tento: http://prntscr.com/6235ie .

Virtus Pro vs. Titan -> Opäť Virtus, tiket: http://prntscr.com/6235va .

 

Asi takto.Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33