Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: Waldo1

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Šípky 3. kolo Premier League

Premier League / 26.02.2015 / autor: dske
preview -> Šport: Šipky | Zobrazení: 2527x | Počet komentárov - | Pridané: 25.02.2015, 12:48 | Zobraz všetky previews od nicku dske  »

Premier League je najprestížnejšia ligová súťaž v šípkach. Hrá sa na 12 legov, pre neznalých = 1 leg má 501 bodov, ktoré musí hráč stiahnuť, avšak zatvoriť môže iba doublom (príklad: hráč ma 40 bodov, musí hodiť double 20 aby vyhral, prípadne single 10 a double 5 atď.)  - to je často spomínané zatváranie.

Zápas môže skončiť buď remízou 6-6, alebo kto prvý dosiahne 7 legov, vyhráva.

 

Taylor – Wright

Myslím že Phila Taylora nemusím predstavovať ani tohto športu neznalým, je to jedna z najväčších legiend tohto športu. V súčasnosti svetová 3. Jediné negatívum je že mu zomrela mama, avšak to ešte pred Premier League, myslel som Že sa to na jeho výkonoch odrazí, ale zatiaľ sa to nekoná.

Síce prehral v 1. kole, ale prehral s Andersonom, súčasným majstrom sveta, ktorý Taylora porazil aj vo finále MS PDC 1/2015. Nebolo to však nijak veľká porážka, výsledok bol 7:5 v prospech Andersona. Následne v 2. kole úplne rozbil Lewisa, čo som ja osobne nečakal, rozbil ho ľahko 7-2, fakt som čakal že bude mať väčší problém a nezastavil sa ani v 3. kole, keď porazil vtedy doma hrajúceho Buntinga, ktorý mal obrovskú divácku podporu, senzačne 7-1. Buntinga doslova a do písmena k ničomu nepustil, a na spresnenie, Bunting nie je žiadny slaboch, proti Gerwenovi (svetová 1), s ktorým hral zápas predtým, hádzal perfektne.

Wright je na tom biedne, veľmi biedne, momentálne asi najväčší fackovací panák v lige a každý súper ktorý chce pomýšľať na víťazstvo v lige (čo Taylor rozhodne je), by si mal na Wrightovi nahrabať body. Jeho hra je tragická a nepomohla mu ani zmena šípiek, po 3 kolách ma na konte 2 vysoké prehry 7:1 a jednu remízu a Barneveldom, ktorý momentálne tiež nemá zrovna svoju optimálnu formu.

Wright trpí najviac skórovaním, má problémy nahádzať väčšie číslo, často mu to lieta mimo 20 a jeho triafanie triplov je mizivé. Zatváranie, no, v poslednom zápase vedel zatvoriť aj väčšie čísla nad 100, ale je to skôr raritou.

Myslím, že táto hra bude jednoznačne v prospech Phila Taylora. Kurz je síce slabší, ale do kombíku postačí.

 

Huybrechts – Chisnall

Huybrechts (ďalej už len ako Kim) je nováčik ligy a v okruhu PDC patrí medzi priemerných hráčov. Má na konte 2 dve prehry 7-3 a 7-2, ale naposledy vyhral remízu s Lewisom, čo bolo dosť prekvapivé, keďže Lewis bol značný favorit. Tak isto nehádzal zle ani proti Gerwenovi, aj keď prehral 7-3. Jeho skórovanie je priemerné, ale nie je zrovna najhoršie, problém vidím skôr v tom že pod tlakom má problém zatvoriť leg.

Chisnall alias Chizzy, v Agnlicku dosť obľúbený hráč, ale neviem si pomôcť, nechápem ako môže byť na 2. priečke. Aj keď síce, vyhral nad tragickým Wrightom 7-1, povinnosť. Vyhral 7-5 nad Barneveldom, tento zápas bol obzvlášť, nazvem to, tragicky. Barney mal výhru na dosah, totálne však pohorel na zatváraní, čo bolo ešte tragickejšie, využil to Chizzy ktorý nevedel trafiť jednoduchý double ani na 5 šípok. V poslednom kole remizoval s Wadeom, ktorý však kríval na nohu čo ho podľa mňa značne rušilo pri koncentrácii. Tu sa však opäať objavil CHizzy problém so zatváraním, keď zatvoril jeden double dokonca až na 9. šípku, toto by sa proste nemalo takýmto hráčom stavať. A nebolo to raz, ani dva krát, Chizzy má proste problém so zatváraním jednoduchých doublov, nie to so zatváraním vysokých čísel keď musí trafiť kombinácie.

Tento zápas je ťažký na tipovanie výsledku, mohla by byť možno aj remíza, ja si však myslím, že problémy so zatváraním budú pokračovať ďalej a volím stávku:

Najväčšie zatvorenie v zápase (Highest Match Check Out) pod 118.5 v kurze 1,90 (marathonbet, bet365) – menší vklad

 

Anderson – Wade

Anderson je v súčasnosti majster sveta PDC a svetová 2. Okrem van Gerwena (sv. 1) nenašiel zatiaľ premožiteľa a suverénne vyhrával. V poslednom zápas s Gerwenom by vyhral, keby lepšie zatváral. Totiž to, Anderson bol známy tým, že mal dobre skórovanie ale horšie zatváranie. To sa však zmenilo a od posledných MS, ktoré vyhral, zatváral až do tohto zápasu ako malý boh, neskutočne famózne. Tu ho svoje dovtedy vynikajúce zatváranie nepodržalo, avšak nebolo to nič tragické, predsa len Gerwen trestá každú chybu.

Wade mal na poslednom zápase niečo s kolenom, čo ho značne vyvádzalo z koncentrácie a mal problém aj skórovať, niekedy hodil dokonca iba niečo cez 20 bodov čo je slabý podpriemer. Neviem či bude mať problémy ešte naďalej, isté však je, že nesiaha na kvality Andersona.

Z tohto mi vyplýva, že Anderson bude pod menším tlakom a jeho zatváranie by sa malo vrátiť do starých koľají a tento zápas zvládnuť.

Kurz na Andersona je slušných 1.90 (Marathonbet) – stredná dôvera

 

Van Gerwen – Lewis

Čo k tomuto napísať, Gerwen (ďalej už len ako Mike) je túto sezónu proste famózny. Naposledy to bol práve on kto vyhral Premier League, bohužiaľ na MS trochu pohorel, čo ho sklamalo a zamakal ešte viac. Od MS má na konte 32 výhier z 33 zápasov!, to je famózne. Na turnaji European Cup vyhral na Andersonom s priemerom 117 bodov na 3 šípky, to je neskutočný priemer, väčšinou priemery nad 105 sa pokladajú za úspech. Túto sezónu ma tak isto našliapnuté za víťazstvom, dokázal zdolať Andersona aj následne v PL, aj keď už menej jednoznačne, 7-5.

Na tomto človekovi sa mi ľubi jedno, je to stroj, proste nezaujíma ho či otáča výsledok, alebo má výrazný nadskok, furt si ide svoje. Kamenná tvár, mašina, ktorá keď hodí 140 (180 je maximum), je sklamaná.

Lewis ma prekvapil v 1. kole, keď suverénne vyhral nad Barneveldom. Odvtedy však nič, totálne sa pokazil, prehral s Taylorom 7-2 a remízoval s nováčikom Kimom Huybrechtsom. Tento zápas bol zvláštny, Lewis mal veľké problémy s koncentráciou a dokonca si asi 2x aj zle upravil pred zatváraním, to sa nestáva. Čo mu však nemôžem uprieť, vie hádzať 180tky.

 

Myslím, že rozbehnutá mašina Gerwen tento zápas zvládne v peknom kurze okolo 1.60 (dosť tomu dôverujem) a tiež pridám stávku počet 180tok v zápase nad 7.5 s kurzom okolo 2.20 (bet365, Marathonbet)

 

Bunting – van Barneveld

Asi najviac vyrovnaný zápas tohto kola. Obidvaja majú po 2 prehrách a 1 remíze. Ani jeden z nich nemá nejaké extra skórovanie a Barney má dokonca ešte k tomu aj tragické zatváranie. Nechápem čo sa s ním deje.

Netrúfam si tu tipnúť niečo, avšak v tomto zápase je najviac reálna remíza zo všetkých zápasov tohto kola, skúšať za menší vklad.

 

Tikety:

Najlepšie spravíte, keď budete hrať výsledky sólo. Andersona hrať určite sólo, ak chcete hrať Gerwena za viac tiež sólo. Ak však chcete väčšie kurzy, môžete skombinovať Taylora a Gerwena. Prípadne pridať aj Andersona, to už však za menší vklad.

Remízy hrajte iba za drobné a taktiež neodporúčam spolu kombinovať stávky, ktoré sa týkajú skórovania.
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33