Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Moje stávky alebo ako sa dostať z 0 hore 24.4.2017

Hokejová fínska liga/Španielsko futbal/Taliansko/Francúzsko/Nemecko/Grécko / 24.04.2017 / autor: Kolik1990
preview -> Šport: Futbal | Zobrazení: 1190x | Počet komentárov 1x | Pridané: 24.04.2017, 09:01 | Zobraz všetky previews od nicku Kolik1990  »
Aj keď bol včerajšok nakoniec len mierny mínus, spôsob akým "odchádzali" zápasy bol naozaj škaredý a dúfam, že dnes budeme mať viac šťastia.
 
HOKEJ
 
Fínsko:
 
Kalpa Kuopio vs Tappara. Opäť finále série vo Fínsku, ktoré je veľmi vyrovnané, rozdiely pri výhrach nie sú veľké a stav série je 2:1, bývalý majster tesne prehráva a na počudovanie, má lepšie výsledky práve vtedy, keď hrá vonku. Predstavovať obe mužstva veľmi netreba, nakoľko domáci sú príjemným prekvapním vo finále a Tappara je bývalý majster, ktorý bol favoritom série, avšak Kalpa ukázala, že s ňou treba počítať.
Zahrám si preto X2 v kurze 1.5.
 
FUTBAL
 
Španielsko:
 
Eibar vs Ath.Bilbao. Súboj tabuľkových susedov, kedy hostia vedú o 3 body pred domácimi a strácajú 2,resp.4 body na postupové priečky do Európskej ligy. Hostia sú ale tiež ešte stále v hre a pre tento "menší" klub by to rozhodne bol veľký úspech. K tomu všetkému sa doma prezentujú skutočne peknými výsledkami. Z posledných 10 zápasov prehrali iba 3x, všetky 3 razy ale s TOP3 tabuľky. Posledný vzájomný duel tiež vyznel v prospech hostí to hral ale Eibar vonku. Hostia sú zase celok, ktorý mal v strede sezóny hlavne dobrú obranu a pokulhával útok, avšak teraz sa tie sily vcelku vyrovnali a tím skutočne bojujej zo všetký síl o Európsku ligu, vonku majú ale z posledných 10 zápasov skutočne nelichotivú bilanciu, kedy získali len 7 bodov.
Nakoľko bude duel určite vyrovnaný, volím istejšiu stávku bez remízy na domácich a tiež stávku, že obaja dajú gól v kurze 1.67.
 
Taliansko:
 
Pescara vs AS Rím. Súboj posledného celku s hosťami, ktorý strácajú 11 bodov na 1.miesto, ktoré už si ale podľa mňa Juventus nenechá ujsť a tento rok získa podľa mňa skutočne čo sa dá. Každopádne, domáci sú tím, ktorý dostal suverénne najviac gólov v tabuľke, až 70, presne toľko aj strelili hostia. Včera nám talianska liga priniesla prekvapenie, dnes sa ale podľa mňa konať nebude. Ak chce Rím využiť včerajšie zaváhanie Neapolu, dnes musí vyhrať a upevniť si tak priečku, ktorá zaisťuje priamy postup do Ligy Majstrov.
Dnes verím víťazstvu hostí a preto si zahrám handicap 1:0 a víťazstvo hostí v kurze 1.56. Taktiež vyskúšam over 3.5 gólov v zápase v kurze 1.69.
 
Portugalsko:
 
Moreirense vs Chaves je súboj zachraňujúcich sa domácich a prežívajúcich hostí. Prežívajúcich preto, že sú 15 bodov od priečky postupu a 13 od pásma zostupu. To domáci majú len bod náskok pred zostupovými priečkami a verím, že mužstvo je dostatočne kvalitné na to, aby sa tento rok zachránilo a aj keď jeho posledné výsledky pokulhávajú, dnes by malo vyhrať, ak si nechce ešte viac skomplikovať boj o záchranu. A proti komu, keď nie proti hosťom, ktorí vonku v lige už nevyhrali 12 duelov v rade.
Hrám preto stávku bez remízy 1 v kurze 1.56 a taktiež under 2.5 gólov v zápase v kurze 1.65.
 
Anglicko Championship:
 
Newcastle vs Preston. Zápas, v ktorom domáci môžu potvrdiť svoj postup, ak získajú čo i len jediný bod. Do konca ligy ostávajú 2 plné kolá a domáci majú náskok 6 bodov. Ich forma v posledných zápasoch bola značne zhoršená, ale doma je Newcastle silné mužstvo, z posledných 10 stretnutí prehral len jediné a 3x remízoval. To Preston vonku vyhral len jediný krát a až 5x remízoval. Newcastle v histórii ešte s týmto súperom neprehral a keďže budú dnes chcieť oslavovať postup, myslím si, že to urobia rozdielom triedy, nakoľko aj ich súper súboje s vyššími celkami tabuľky veľmi nezvláda.
Zahrám si preto 1tku v kurze 1.5. Tiež budem hrať over 2.5 gólov v zápase v kurze 1.59.
 
Francúzsko 2.liga:
 
Le Havre vs Lens. Súboj 2 celkov, ktoré majú odlišné postavenie v tabuľke z toho pohľadu, že domáci sú v pohodlnom strede, kedy im už prakticky o nič nejde, aj keď nesmú zaspať na vavrínoch, ale myslím si, že zostup im nehrozí, nakoľko celky zo spodu tabuľky zvládajú, aj keď niekedy len tesne, ale na tímy z TOP5 ešte stále strácajú výkonnostne. Hostia sú 4, za 3 postupovou priečkou so zhodným počtom bodov a 4 body strácajú na 1,resp. 2.miesto. Súboj o titul bude ešte posledné 4 kolá vyrovnaný. Hostia vyhrali svoje posledné 3 zápasy vonku a verím, že dnes budú mať väčšiu motiváciu pre víťazstvo ako domáci celok, ktorý ale vie hlavne doma potrápiť súperov.
Budem preto hrať istejšiu stávku bez remízy na hostí v kurze 1.69.
 
Grécko 1.liga:
 
Chania vs Karditsa bude zápas "slepého s hluchým". Oba celky vyhrali v posledných 10 kolách len 3x,resp. 4x a ostatok prehrali, ani jeden z celkom nemá nejakú výnimočne dobrú formu. Zaujímavá je ale štatistika hostí v zápasoch, ktoré hrajú vonku. V posledných 10tich nevyhrali ani raz! Uhrali len 2 remízy a strelili dokopy len 3 góly, čo je naozaj žalostne málo.
Musím jednoducho hrať 1 v kurze 1.60, nakoľko tím, ktorý nemá priemer ani pol gólu na zápas na ihriskách súperov, je jednoducho ten "slepý" v tomto súboji s "hluchým".
 
Nemecko 2.liga:
 
Stuttgart vs Union Berlín bude dnes naozaj asi najzaujímavejším zápasom z týchto nižších líg. Oba celky bojujú o titul a postup do vyššej ligy, 4. hostia strácajú 3 body na všetkých 3 súperov, ktorí sú nad nimi. Stuttgart zostúpil minulý rok do tejto ligy a hráči sa chcú hneď dostať aj naspäť do hlavnej ligy. Problémy si však narobili početnými remízami v posledných zápasoch a aj keď sú favoritmi tohoto stretnutia, hlavne preto, že neprehrali už 8 zápasov v rade doma, tak to budú mať ťažké, nakoľko Union body vonku len tak nestráca, je však pravda, že nemajú skúseností a kvalitu, ako domáci hráči.
Trocha zariskujem a zahrám si 1tku v kurze 1.83, aj keď tu smrdí X-ka, budem veriť, že domáci svoje skúsenosti a chuť na postup naspäť do Bundesligy, pretavia do víťazstva.
 
Zhrnutie hokej:
Fínsko:
Kalpa Kuopio vs Tappara-
X2 @1.5 /stávka 2 jednotky
 
Zhrnutie futbal:
Španielsko:
Eibar vs Ath.Bilbao-
Stávka bez remízy 1 @1.91 /stávka 2 jednotky
Obaja dajú gól @1.67 /stávka 2 jednotky
 
Taliansko:
Pesca vs AS Rím-
Handicap 1:0 víťazstvo hostí @1.56 /stávka 3 jednotky
Over 3.5 @1.69 /stávka 2 jednotky
 
Portugalsko:
Moreirense vs Chaves-
Stávka bez remízy domáci @1.56 /stávka 2 jednotky
Under 2.5 @1.65 /stávka 3 jednotky
 
Anglicko Championship:
Newcastle vs Preston-
Domáci @1.5 / stávka 3 jednotky
Over 2.5 @1.59 /stávka 2 jednotky
 
Francúzsko 2.liga:
Le Havre vs Lens-
Stávka bez remízy hostia @1.69 /stávka 2 jednotky
 
Grécko 1.liga:
Chania vs Karditsa-
Domáci @1.6 /stávka 2 jednotky
 
Nemecko 2.liga:
Stuttgart vs Union Berlín-
Domáci @1.83 /stávka 2 jednotky
Obaja dajú gól @1.57 /stávka 2 jednotky
 
GL všetkým viac, ako včera.Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33
 Meno   Dátum   Reakcia na preview 
Kolik1990 24.04.2017, 22:54 Fínsko hokej vsadené 2, vyhratých 3.

Španielsko futbal vsadené 4, vyhratých 0.

Taliansko futbal vsadené 5, vyhratých 8.06.

Portugalsko futbal vsadené 5, vyhratých 6.95.

Anglicko Championship futbal vsadené 5, vyhratých 7.68.

Francúzsko 2.liga futbal vsadené 2, vyhratých 0.

Grécko 1.liga futbal vsadené 2, vyhratých 3.2.

Nemecko 2.liga futbal vsadené 4, vyhratých 6.8.

Celkovo vsadené 29, vyhratých 35.69, zisk 6.69.
**26