Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: Andrejo

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

MyPa - Jaro FF

Veikkausliiga, Fínsko - Futbal / 19.04.2012 / autor: skočko
preview -> Šport: Futbal | Zobrazení: 1494x | Počet komentárov - | Pridané: 19.04.2012, 13:46 | Zobraz všetky previews od nicku skočko  »

MyPa dnes privíta Jaro FF a len letmý pohľad do vzájomných štatistík a posledných zápasov káže biť jednotku. Predsalen je to úvod sezóny, no MyPa po nedeľnajšom otváracom triumfe nad náročným súperom (TPS Turku - 5. miesto v poslednej sezóne) na jeho ihrisku bude mať určite ambíciu potvrdiť tri body z vonku.

Aj vzájomné zápasy naznačujú, že hostia zo západného prístavného mesta to na juhovýchode v Kouvole budú mať náročné.

Minulosezónne umiestnenie svedčí o vyrovnanosti oboch manšaftov, pretože sa oba umiestnili v spodnej časti tabuľky, Jaro FF na predposlednom nezostupovom mieste. Myllykoski Pallo ôsme.

Tak ja to vidím na jednotku... GL!
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33