Ako získať adresu (link) na tiket ak nemáme na neho priamy link


 • Podáte tiket a keď ho máte zobrazený ako podany, resp. si ho nájdete a otvoríte v histórii stávok - vtedy stlačte na klávesnici klávesu PrintScreen (prt scr). Táto klávesa by sa mala nachádzať na každej klávesnici v pravej časti. V tomto momente ste zosnímali obrazovku.
 • Najjednoduchší spôsob je teraz otvoriť stránku https://onpaste.com/ a stlačiť klávesu ctrl a klávesu v (ctrl+v) a na stránke onpaste.com sa Vám zobrazí Vami zosnímana obrazovka. Následne si naľavo hore vyberte možnosť CROP
  a vystrihnite si svoj tiket z tejto obrazovky. V ďalšom kroku len kliknite napravo na znak i
  ,
  počkajte kým sa obrázok uloží na web a potom kliknite na Direct link.
  Hotovo. Svoj tiket by ste mali vidieť a hore si len skopírujte jeho adresu, je to adresa tiketu a tú treba vložiť medzi naše tikety (napr. v tvare: http://i.imgur.com/TDrqG1j.png)

 • Ak onpaste.com nejde, tak po stlačení prt scr si otvorte napríklad kreslenie (skicár) a potom stlačte ctrl+v a v skicári si označte daný tiket viď:
 • Po označení tiketu v skicári (alebo v inom programe pre prácu s obrázkami) si označenú časť skopírujte: stlačte ctrl+c, potom ctrl+n (pre nový obrázok v skicári) a potom znova ctrl+v a mali by ste mať v skicári zobrazený len Váš tiket, ktorý ste si v predošlom kroku označili. V skicári si daný obrázok tiketu uložte kliknutím na disketu, alebo Súbor/Uložiť
 • Obrázok tiketu máte uložený niekde v počítači.
 • Teraz použijeme hociaký image hosting web, na ktorý daný obrázok nahráme a web nám poskytne www adresu na neho. (napr. http://www.imagehosting.cz/, http://postimage.org/, ...) - na daných weboch cez prehľadávať (hľadať) si nájdeme daný obrázok v počítači a potom klikneme na Nahrať, počkáme a potom nám web vyhodí adresu na daný obrázok (použijeme adresu Přímé zobrazení obrázku/Priamy odkaz) a túto adresu vložíme do sekcie Naše Tikety.