Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Turnaj majstrov: Boj o BMW X6 je tu!

01.12.2017

Turnaj majstrov: Boj o BMW X6 je tu!

Turnaj majstrov 2017 búcha na dvere. Tí najúspešnejší z najväčšej tipérskej komunity sa už tradične pobijú o poriadnu nálož Netov (rozdelíme ich viac ako 2 000 000). Celkový víťaz odíde v nablýskanom automobile BMW X6! Štartujeme 4. decembra.

V boji na ostrie noža si to 1 024 tipérov rozdá pekne na férovku jeden na jedného. Systém je jednoduchý. Kto bude mať lepšie skóre, postupuje ďalej. Šampión teda musí postúpiť rovných desať víťazných dvojdenných kôl. To prvé začína 4. decembra, posledné končí 23. decembra.

Víťaza teda budeme poznať na Štedrý deň ráno. Jeden z viac ako tisícky borcov si nové fáro môže rozbaliť pod stromčekom. Samotné slávnostné predanie potom prebehne začiatkom roka 2018.

V prvých šiestich kolách Turnaja majstrov je denný limit 4 EUR. Od osemfinále sa potom zvyšuje až po finále, v ktorom môžu dvaja najlepší tipéri každý deň hracieho kola natipovať za 20 EUR. A ako ste sa mohli kvalifikovať?

Cez Tipligu (1 008 tipérov)

Rozhodujúce bolo vaše umiestenie k 1. 12. 2017. Pokiaľ ste k tomuto dátumu boli v A. triede a vyššie, o X6ku si zahráte. Celkom postúpilo 1 008 najlepších. 16 z 1. ligy, 32 z 2. ligy, 64 hráčov z Národnej ligy, 128 z Divízie, 256 z Krajského výberu a 512 z A. triedy.

Cez Tipcupy (16 tipérov)

V tomto roku prebehli dva Tipcupy. Z každého si o BMW zahrajú štyria najlepší z kvalifikácie a kvarteto najúspešnejších z vyraďovacej časti. Jarný Cup, ktorý sa hral od 11. marca do 29. mája a zúčastnilo sa ho 28 101 tipérov, ovládol Trenchtown. Ten si na svoje konto pripísal 1 000 000 Netov.

Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní práve v týchto dňoch spejú do záverečných bojov. Osmička postupujúcich do Turnaja majstrov je už ale známa. A čo budúci rok? Vypočuli sme vaše priania a počet Tipcupov zvýšime! Ten prvý začne ešte koncom tohto roka.

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte  Zdieľajte na Facebooku Zdieľajte článok na Twitteri Zdieľajte článok na Google+ Pošlite email s linkom na tento článok Zdieľaj článok na sieti LinkedIn