Victoria Tip

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Victoria Tip, zaregistrujte sa cez tento banner, alebo použite tento registracny textovy link - registrovať sa môžu len užívatelia z CZ - NOVÁ SÚŤAŽ s Victoria Tip o 1500 Kč

Victoria Tip akcia AKCIA: Dokončete registraci k internetovému sázení a získejte okamžitě 250 Kč. Tato částka bude připsána na Váš herní účet ihned po aktivaci vaší registrace na kterékoliv z poboček VictoriaTip. Aktivační bonus můžete využít jako vklad do libovolné sázky s minimálním celkovým kurzem 3:1.
Bonus: Vstupní bonus 10 000 Kč, po dokončení registrace 250 Kč zdarma (letní akce)
Nabidka: Stále se rozrůstající kurzová nabídka, LIVE sázky, promo akce a soutěže

Victoria-Tip, a.s. je tradiční sázkovou kanceláří s dlouhouletými zkušenostmi působící na českém trhu už od března 2003. Od svého vzniku se zaměřuje na kurzové sázení především v oblasti sportovní, ale také ekonomické a společenské. Sázejícím nabízí zábavu, vzrušení, atraktivní výhry a zajímavé bonusy.

V současnosti má Victoria Tip více než 200 poboček po celé zemi. Tak jako každá sázková kancelář v ČR, tak i VictoriaTip složila jistinu, kterou slouží ke krytí závazků. Společnost Victoria-Tip, a.s. je od roku 2005 součástí holdingu Wotan INVEST a.s. Samotná sázková kancelář se zabývá hlavně sportovními sázkami, ale vypisuje např. i společenské sázky.

Registrace u VictoriaTip


  • pro založení vašeho sázkařského účtu u VictoriaTip klikněte zde. V registračním formuláři důkladně zadejte všechny požadované údaje. Všechny vaše údaje musí být pravdivé a správné.
  • po kliknutí na "Odeslat" se dočtete informaci, že je třeba zkontrolovat váš e-mail a kliknout na aktivační odkaz, který vám přijde.
  • po oveření mailu by vám měla by vám na vámi uvedené číslo měla přijít SMS s přihlašovacími údaji. Nyní už jen stačí podepsat smlouvu na kterékoliv z více než 240 poboček Victoria Tip a můžete začít sázet. Dejte ale pozor, na návštěvu pobočky máte pouze 7 dní od internetové registrace!


Victoria Tip mobilní aplikace


V nabídce všech dnešních sázkových kanceláří nesmí chybět ani propracovaná mobilní aplikace. Victoria Tip není výjimkou, k dispozici je aplikace pro nejrozšířenější mobilní platformy – Android a iOS. Instalace je velmi jednoduchá. Info o novej aplikácii.

Samotná aplikace je bez nějakých zbytečných animací a složitostí, má velice rychlou odezvu a splňuje vše, co od takové aplikace můžete očekávat. Nechybí tedy kurzová nabídka, LIVE sázky, historie vašich tiketů, vyhledávání zápasů nebo aktuální promo akce.Victoria Tip pobočky


Více než 240 poboček se nachází i v menších městech a vesnicích po různých barech a hospůdkách, nejde tedy jen o velká města. V těch je ale poboček pochopitelně nejvíce. Aktuální seznam poboček najdete po kliknutí na mapu:Live sázky a živé přenosy


VictoriaTip rovněž nabízí live sázky, které si můžete prokliknout v horním menu. Díky úspěchu live sázek VictoriaTip zlepšila jejich nabídku a kromě toho nabízí celoročně soutěže v live sázení o zajímavé ceny. Victory Tip momentálně nenabízí live streaming, ale při sportovních událostech můžete najít informaci, která televize vysílá sportovní událost.

Manipulační poplatky ve VictoriaTip


Při internetovém sázení na VictoriaTip neplatíte manipulační poplatky. Platí to i pro pobočky.

Vklady a výběry u Victoria Tip


Vklady

Vklad do VictoriaTip můžete uskutečnit bankovní převodem, kreditními kartami (VISA, MasterCard, Maestro) nebo můžete využívat zrychlené online bankovní převody. Také můžete vkládat na pobočce, ale tam je denní limit stanoven na 5.000 Kč.

Výběry

Výběr můžete provést bankovním převodem nebo převodem na kartu. Rovněž je možné provést výběr i na pobočce, ale maximální denní limit je 5.000 Kč.