Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

De Paula F. - Guccione C.

15.07.2013 / autor:  Ezio
analýza -> Šport: Tenis | Zobrazení: 2423 x | Počet komentárov - | Pridané: 2013-07-15 12:11:00

Takže tu je moja druhá analýza za dnešok. Teraz sa stretne brazílčan Fabiano De Paula s austrálsky hráčom Chrisom Guccione. Turnaj sa hrá v Kolumbií v meste Bogota, hrá sa na tvrdom povrchu. Samozrejme tento zápas je iba kvalifikačný.

 

Fabiano, De Paula je 24-ročný brazílsky tenista, ktorý teraz prežíva svoj tenisový sen. Bohužiaľ o jeho hre, technike, úderoch nie je nič napísané. Momentálne  je na 236 priečke rebríčka ATP. Zistil som si však, že nevyniká v žiadnom údere a zvykne čakať na chybu súpera. Najťažšie mu však ide odvracať podanie a všetci si myslím vedia, že Guccione je austrálsky bombardér, bude to mať veľmi ťažké, aby ho brazílčan brejkol.

 

Guccione, Chris je 27-ročný austrálčan. Je 510 v rebríčku ATP. Mal trošku prestávku a preto klesol, ale v minulosti bol až na 67 mieste. Je to aj dobrý deblista. Je nazývaný aj "Austrálsky bombardér". ak sa mu darilo a išlo mu podanie, tak porazil aj oveľa kvalitnejších ako Zverev, Gabashvili, Llodra a pod. Podľa mňa dnes kvalifikáciu zvládne a pôjde ďaľej. 

 

Tu je tiež len jeden víťaz a dnes to bude podľa mňa Guccione. Žiadne zranenie v poslednej dobe nemal. Takže si myslím, že dnes vyhrá. Kurz droppol, ale zase narastá.


Sumár
Tip
2
Kurz
1.860
Výsledok
1:2
tip OK






Diskusia k analýze


icon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

Injuries and Suspensions 

Vloženie novej analýzy

Dajte si záležať, aby analýza obsahovala aj základné údaje o postavení tímov, vzájomných zápasoch a momentálnej forme. Do kolonky Zápas píšte len domáci - hostia (bez tipu). Minimálny kurz = 1,5.

(dnes: 24.07.2026) Zajtra Pozajtra

Pridať reakciu

0 / 1000 znakov
smajlik 01 smajlik 02 smajlik 03 smajlik 04 smajlik 07 smajlik 08 smajlik 09 smajlik 10 smajlik 11 smajlik 12 smajlik 13 smajlik 14 smajlik 18 smajlik 16 smajlik 20 smajlik 21 smajlik 22 smajlik 25 smajlik 26 smajlik 27 smajlik 28 smajlik 24 smajlik 29 smajlik 30 smajlik 06 smajlik 15 smajlik 31 smajlik 32 smajlik 33 smajlik 34 smajlik 35