Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

Online:  -
Dievča týždňa - klikni pre zväčšenie
Dievča týždňa
Chlap týždňa - klikni pre zväčšenie
Chlap týždňa
nasetipy.com - filmová diskusia nasetipy.com - politické kecy

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov

Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte

Zhyrmont D.-Pavic A.

19.11.2013 / autor: StanoDianiska
analýza -> Šport: Tenis | Zobrazení: 2379 x | Počet komentárov - | Pridané: 2013-11-18 17:10:00

Tento týždeň prebiehajú posledné turnaje ATP Challenger tour a je tu pre tenistov posledná šanca získať tento rok ešte peknú porciu bodov. Do analýzy som si vybral zápas z rukého Tyumenu, kde sa hrá v hale na tvrdom povrchu.

 

Dzmitry Zhyrmont je 24- ročný bieloruský tenista. Je na 298. mieste rebríčka ATP, hrá pravou rukou, jeho najlepším úderom je servis, ale v medzihre má dosť veľké rezervy, takisto v pohybe. Čiže pri jeho hre dosť záleží na úspešnosti prvého servisu. Je to tenista, ktorý sa presadil hlavne na future scéne, na challnegeroch to je slabšie. Najďalej došiel tento rok do dvoch štvrťfinále na challengeroch, raz ako lucky looser, v Astane po dvoch skrečoch súperov. Hala by mu mala vyhovovať, ale posledné turnaje končil v 1.kole alebo v kvalifikácii a to aj so slabšími súpermi ako Muzaev, Van der Duim. V Tyumene prešiel kvalifikáciou, ale najlepší súper bol 722. hráč sveta Shyla.

 

Ante Pavic je 24- ročný chorvátsky tenista, hrá pravou rukou, je 297. hráč sveta, čiže je o priešku vyššie ako jeho sok. So svojimi 195 cm a riež opiera o servis, ale mal som možnosť ho vidieť v Bratislave naživo a prekvapil ma svojim dobrým pohybom, keď nútil Phaua k chybám. Potom takmer porazil Rosola. Minulý týždeň hral v Helsinkách, kde prešiel kvalifikáciou a stroskotal na kvalitnom Struffovi. V tyumene mal hrať kvalifikáciu, ale nakoniec sa zmestil do hlavnej súťaže a trošku si pri nabitom programe oddýchol. Ante má možno túto sezónu prelomovú, pretože dosiahol viacero pekných výsledkov, zahral si hlavnú súťaž turnaja ATP v Newporte a odohral výborne turnaje v Banja Luke, Bratislave či Helsinkách.

 

Forma oboch hráčov je úplne odlišná, kým Zhyrmont sa trápi, Pavic je v laufe a je silný aj psychicky, keď vyhral aj skoro prehraté súboje so Semjanom či Ymerom. Jeho hra sa mi v Bratislave veľmi páčila a zdá sa, že to nebola náhoda. Tipnem si jeho výhru, zápas sa hrá zajtra 19.11. o cca 11:00. Želám veľa úspechov v novom týždni.

Sumár
Tip2
Kurz1.620
Výsledok1:2
tip OK





 Ak chcete prispievať do diskusie, prihláste sa.

Vloženie novej analýzy

Dajte si záležať, aby analýza obsahovala aj základné údaje o postavení tímov, vzájomných zápasoch a momentálnej forme. Do kolonky Zápas píšte len domáci - hostia (bez tipu). Minimálny kurz = 1,5.

(dnes: 08.08.2026) Zajtra Pozajtra

Pridať reakciu

0 / 1000 znakov