Analýzy
Isner J. - Lopez F.
![Počet komentárov Počet komentárov](pictures/nasetipy-discussion-icon.png)
Tak tu Tipsport riadne zapal a budem hrat tuto analyzu hlavne na zaklade ustreleneho kurzu ! Ak sa pozrieme Furtuna ma na tuto hranicu kurz 1,33 plus odratajte MP takze kurz oproti tomu mimo ! Ostatne nwm ako to maju stavkove Fortuna to ani nema a ani zahranicne velmi tento zapas takto nedali si netrufli Marathon ma napr. na over 10,5 gemu kurz 1,55 co je sakra rozdiel a v kurze je jasne Value ako prasa a vesetko nad 1,4 je super je jasne ze kurz bude padat kazdu hodinu no Tipsport to riadne ustrelil !
A musim si zahrat ze uvidime aj TB v prvom sete a je aj logicke ked Tipsport ustrelil hranicu na 9,5 usrelil ju aj dalej a tu taktiez nuka velmi pekny kurz aj na tuto hranicu ked Marathon ma nad 12:5 gemu 1,9 Unibet 1,85 tak kurz ktory nuka Tipsport 2,5 je totalne Monster Value a musim hrat aj toto ;-) takze kto ma Tipsport sup sup nakladat nech to nespadne :) .....co ocakavam ze dole pojde !
Obaja hraci su velmi slusny na servise povrch tu je velmi rychly jeden z naj na okruhu ! Lopez tuna raz over v prvom sete a dneska rovnych 9 gemov no Isner bude iny oriesok na podani ako Rafa Isner bezpecne 2 krat overy az do TB !
H2H 4 krat sa supery stretli a hned 3 krat sla tato hranica do overu v prvom sete co je 75% sanca na uspech aj dneska navyse jeden TB uz si zahrali tohto roku na Wimbledone !
Celkovo kazdy set je u nich velmi vyrovnany ked zo 14 setov co spolu odohrali hned 10 slo nad tuto hranicu takze supery si medzi sebov naozaj tazko beru servis to teda ano !
Tuto stavku nerad hram preto dovera 4/10 no toto by malo a to sa musi trestat !
Tip: 1.set over 12,5 gemu Kurz: 2,5 Dovera: 4/10
Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem
![tip KO](pictures/analyse-ko.png)
![icon arrow](pictures/icon_arrow.gif)