Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

Online:  -
Dievča týždňa - klikni pre zväčšenie
Dievča týždňa
Chlap týždňa - klikni pre zväčšenie
Chlap týždňa
nasetipy.com - filmová diskusia nasetipy.com - politické kecy

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov

Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte

L.Warszawa - Slask Wroclaw

23.07.2016 / autor: tiperos
analýza -> Šport: Futbal | Zobrazení: 2518 x | Počet komentárov - | Pridané: 2016-07-22 21:39:00

K ďalšej analýze som si vybral zápas z 2.kola poľskej Ekstraklasy medzi mužstvami Legia Warszawa a Slask Wroclaw. Veľkú dôveru vkladám do tipu L.Warszawa pg +1.5 (Legia sa v zápase minimálne 2x gólovo presadí) v hodnotnom kurze 1.77.

 



Legiu Warszawa netreba nijak extra predstavovať, tento tradičný poľský futbalový klub vyhral v posledných 4 sezónach 3x majstrovsky titul. V sezóne 14/15 síce vyhral základnú časť ligy ale v nadstavbovej skupine o titul skončil na 2.mieste za Lechom Poznaň. Legia disponuje taktiež najúdernejším útokom ligy z poslednej sezóny, keď hráči Legie dokázali nastrieľať najviac gólov zo všetkých mužstiev, zastavili sa až na čísle 70. Mužstvo v lete prevzal nový tréner – Besnik Hasi. Tento albánsky manažér naposledy pôsobil v belgickom Anderlechte Brusel s ktorým dokázal vyhrať belgický titul. Mužstvo Legie ostalo pokope, odišiel iba Ariel Borysiuk do QPR a Ondrej Duda do Herthy Berlin. Klub posilnil Thibault Moulin z belgického Waaslundu a niekoľko perspektívnych mladíkov. Ambície klubu sú jednoznačne obhájiť titul. V prvom kole Legia na domácom štadióne len remizovala 1:1 proti Jagiellonie. Legia určite bude chcieť odčiniť výsledok z prvého kola a k tomu má ideálnu šancu opäť na domácom štadióne. Verím, že tak ofenzívne ladene mužstvo minimálne 2x skóruje.

 

 

 

Slask Wroclaw sa v poslednej sezóne poľskej Ekstraklasy umiestnil na 13.mieste a tak musel bojovať o zotrvanie medzi poľskou elitou. Navyše Slask mal v minulej sezóne najhorší útok z celej ligy, keďže dokázal len 28x skórovať v 30 zápasoch.  Mužstvo v lete opustili Holota, Paraibe, Abramowicz. Hosťovanie sa skončilo Robertovi Pichovi a Bencemu Mervovi. Žiadne výrazne posily do klubu neprišli iba Augusto,  Goncalves, Kamenar a Stjepanovic, na hosťovanie Alvarinho. Kvalitatívne celok ostal na podobnej úrovni ako v minulej sezóne a preto očakávam, že Slask bude v tejto sezóne taktiež bojovať len o záchranu. V prvom kole dokázal doma ubrániť bezgólovú remízu proti Lechu Poznaň. Neverím, že dvakrát po sebe dôkazu hráči Slasku udržať čistý štíť. Navyše proti nim bude stáť jeden z najlepších celkov poľskej ligy, ktorého trhová hodnota je 4krát väčšia ako trhová hodnota Slasku.

 

 

https://www.tipsport.sk/analyzy/fotbal-lwarszawa-slask-wroclaw/497415?t=YW5hbMO9emEgTC5XYXJzemF3YS1TbGFzayBXcm9jbGF3IDEuNzcgemEgNSwxNCZldXJvOw%3D%3D%0A&affid=849gn2GI8VhmmcI1lTi%2Bww%3D%3D

 

 

 

Sumár
TipL.Warszawa pg +1.5
Kurz1.770
Výsledok0:0
tip KO





 Ak chcete prispievať do diskusie, prihláste sa.

Vloženie novej analýzy

Dajte si záležať, aby analýza obsahovala aj základné údaje o postavení tímov, vzájomných zápasoch a momentálnej forme. Do kolonky Zápas píšte len domáci - hostia (bez tipu). Minimálny kurz = 1,5.

(dnes: 07.08.2026) Zajtra Pozajtra

Pridať reakciu

0 / 1000 znakov