Analýzy
Falla - Benneteau
![Počet komentárov Počet komentárov](pictures/nasetipy-discussion-icon.png)
K napísaniu mojej dnešnej analýzy ma inšpiroval zápas medzi Fallom a Dolgopolovom, ktorý vyhral pre väčšinu tipujúcich kolumbijský tenista. Bolo to ale ľahkovážnym prístupom dlhovlasého Dolga, ktorý odchodil zápas a pripadalo mi to, ako keby sa prišiel len rozohrať a vziať štartovné. Falla hral, čo potreboval, väčšinou stačilo prehodiť loptičku na druhú stranu a v rozhodujúcich chvíľach Ukrajinec kazil. V prvom kole si Falla poradil s Ramom, keď prvý set vyhral v tajbrejku a druhý mu Američan vzdal.
Francúz Benneteau ide zatiaľ turnajom bez straty setu, v prvom zdolal húževnatého Berlocqa a v druhom dobre servujúceho Ebdena.
Na US open vypadol Falla v prvom kole s našim Kližanom, Francúz stroskotal v treťom kole na Djokovičovi. Extra výsledky na harde nemá ani jeden z nich, skúsenejší a lepší je v tomto smere Benneteau (jeho bilancia na harde tento rok je 10/9, v hale 5/2, Falla na harde 6/10 a v hale 2/1). Kolumbijec je hráč jednoznačne na antuku, pre Francúza hovorí univerzálnosť, veď nie náhodou je na 34. mieste v rebríčku ATP.
Ak sa Benneteau vyvaruje ľahkých strát a bude hrať svoju sústredenú hru, Falla nemá šancu.
Dôvera 8/10.
Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem
![tip OK](pictures/analyse-ok.png)
![icon arrow](pictures/icon_arrow.gif)