Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: IvanT

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Analýzy

LEE, Duck Hee – KRUEGER, Mitchell

08.06.2019 / autor:  Ezio
analýza -> Šport: Tenis | Zobrazení: 866 x | Počet komentárov - | Pridané: 08.06.2019, 09:38

LEE, Duck Hee – KRUEGER, Mitchell

 

Dnes vo večerných hodinách sa nám začínajú štvrťfinálové zápasy na tvrdom povrchu v Little Rock. Jedná sa o Challenger turnaj, ktorý tohto roku nesie premiéru.

Mňa osobne zaujal zápas Lee – Krueger.

Lee, tvrdo povrchár jak blázon tento rok obehal poväčšine domáce ázijské turnaje a momentálne odohral iba dva zápasy mimo tohto povrchu.  Zatiaľ nič moc, maximom z tohto roku sú Challengerové štvrťfinále v Šenzene a Jokohame. Mimo tohto to ani neskúšal, jedine Australian Open, kde vyletel ihneď v prvom kole po prehre s Francúzom Barrerem 0-2 na sety.

Tu narazil na ľahkých súperov, Zhizhen Zhang včera (6-4, 6-7, 7-6) a predvčerom domáci mladý Arconada (6-1, 6-4). Zo včerajšej výhry som bol kúsok prekvapený, nakoľko Zhang je túto sezónu celkom schopný, ale nakoniec bol Duck Hee v koncovke lepší.

Mitchell Krueger, domáci, tak isto tvrdý povrch je domáca pôda. Určite schopný hráč, túto sezónu vyhral Challenger v Dallase, kde vo finále zdolal krajana McDonalda 2-1 na sety a postaral sa tak o veľké prekvapenie. Na AO sa tiež dostal až do hlavnej časti.

Antuková časť mu vôbec nevyšla 2/6, tento rok, ale skúšal to aj na ATP turnajoch. Na tvrdom povrchu však hrá omnoho lepšie. 9/8 tento rok pre zaujímavosť.

Tu v Little Rock zatiaľ v prvom kole bez problémov padol Facundo Mena (6-3, 6-2) a včera aj veľmi nebezpečný a momentálne zlepšujúci sa Menezes. To bola už kúsok bitka, podobne ako jeho dnešný súper to rozhodol až v samotnom finále tretieho setu (6-4, 5-7, 7-6).

Krueger sa môže oprieť aj o svoju nemalú výšku a na tvrdom povrchu o kvalitný, rýchly servis. Pre mňa je určite väčší favorit ako Lee, ktorý to najlepšie už má pravdepodobne za sebou.

Obaja majú za sebou ťažký zápas, takže to nebudú mať ľahké, ale pre mňa momentálne, hlavne na tomto turnaji Krueger lepším hráčom. Vzhľadom na to, že vypísali rovinu, tak si za dve jednotky musím Mitchella zahrať.

LEE, Duck Hee – KRUEGER, Mitchell | KRUEGER, Mitchell |@1,84 | Tipsport | 2/5


smajl26 Ďalšie analýzy nájdete aj na stránke nášho partnera - TIPSPORT.SK - klik sem smajl26


Sumár
Tip
KRUEGER, Mitchell
Kurz
1,84
Výsledok
2:1
tip KOAk sa Vám analýza páčila, prosím zdieľajte  Zdieľajte analýzu na Facebooku Zdieľajte na Twitteri Zdieľajte analýzu na Google+ Pošlite email s linkom na túto analýzu Zdieľaj analýzu na sieti LinkedInDiskusia k analýzeicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33