Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

Doxxbet Bonus 70€ pre každého!

10.09.2018

Vybehni do novej sezóny s voľnými stávkami! V novej súťaži spoločnosti Doxxbet.sk môže každý získať až 70€ formou voľných stávok! Stačí ak za deň prestávkuje aspoň 10€ na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac. Po splnení podmienok získa každý hráč automaticky voľnú stávku v hodnote 5€. Voľnú stávku môže každý hráč získať až 14 krát!

Doxxbet bonus 70eur

Čítaj informácie o akcii
  • Súťaž sa začína od 10.9.2018 a končí 23.9.2018 23:59 SEČ. Ak nemáš účet v Doxxbet, registruj sa.
  • Voľnú stávku 5€ získa každý hráč, ktorý počas dňa (to je od 00:01 do 23:59) prestávkuje aspoň 10€ na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac. Voľná stávka sa pridelí vždy do 24 hodín od jej získania.
  • Každý hráč môže získať maximálne jednu voľnú stávku za jeden deň v súťaži. Maximálny počet získaných voľných stávok je 14.
  • Pretočenie nie je kumulatívne a neprenáša sa do ďalšieho dňa. Čiže ak má hráč pretipovaných napríklad 8€ na tiketoch spĺňajúcich podmienky, tak po polnoci začína od nuly.
  • Voľná stávka platí 14 dní od pripísania. Vzťahujú sa na ňu podmienky minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 5,0 a viac.
  • Do súťaže sa NEZAPOČÍTAVAJÚ duplicitné tikety a tikety, ktoré boli predčasne vyplatené.
  • Súťaž sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety.
  • DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku alebo v prípade, ak už bola odovzdaná, túto voľnú stávku odobrať.
  • DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá a podmienky alebo pozastaviť akciu. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet.
  • DOXXbet je SPONZOR NAŠEJ NOVEJ SÚŤAŽE o 150€ MESAČNE

DOXXbet
Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte  Zdieľajte na Facebooku Zdieľajte článok na Twitteri Zdieľajte článok na Google+ Pošlite email s linkom na tento článok Zdieľaj článok na sieti LinkedIn