Doxxbet - LIVE TALK s ATTILOM VÉGHOM

26.01.2021

Live vysielanie s Attilom na Instagrame DOXXbetPoď si vychutnať šampióna MMA Attilu Végha NAŽIVO na Instagramovom profile DOXXbet.sk. V piatok 29. 1. 2021 buď online a spýtaj sa Attilu, čo Ťa zaujíma a nezabudni tipovať Oktagon 21 s bonusom! Live vysielanie bude k dispozícii od 19:00 do 19:30. Do vysielania sa dostanú témy ako: MMA, Tipovanie, Oktagon, Spartakus Fight Gym, Attila Végh ako tréner a ďalšie... Súčasťou bude aj vylosovanie akcie Vianoce nekončia, kde sa hralo o športovú sadu Attila Vegh & DOXXbet. Tešíme sa na Teba a vidíme sa na Instagrame.

Spoločnosť Doxxbet pripravila špecialny LIVE TALK s ATTILOM VÉGHOM v PIATOK 29.1 o 19:00 na instagrame @doxxbet.sk. Attila sa teší na množstvo otázok ohľadom OKTAGONu a MMA.

Tipuj Oktagon 21 s BonusomNatipuj si s nami na Oktagon21 a získaj voľnú stávku 5 €. Tiket musí obsahovať min. 5 udalosti s celkovým kurzom na tikete 5 a viac. Tiket musí obsahovať aspoň 1 udalosť z kurzovej ponuky Oktagonu a musí byť podaný min. za 10 €. Každý, kto splní túto jednoduchú podmienku, dostane voľnú stávku v hodnote 5 €.

Voľná stávka 5 € v rámci akcie Oktagon 21 s bonusom sa pridelí do 3 dní od skončenia akcie a má platnosť 14 dní od jej pripísania a vzťahujú sa na ňu tieto podmienky: minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu musí byť 5,0 a viac. Po splnení podmienok sa Ti voľná stávka zobrazí priamo v tikete po výbere zápasov. Informácie o získaní voľnej stávky nájdeš po prihlásení sa, a to zobrazené v sekcii priamo nad tiketom.

Bet Builder DOXXbet

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA  Injuries and Suspensions  liga.cz   Injuries, Suspensions, Predictions, Analysis
Poker zdarma  | KolemDvou.cz | Automotorcenter.hu

Play Responsibly