HRAJTE FUTBALOVÚ DESIATKU!

26.10.2017

HRAJTE FUTBALOVÚ DESIATKU!

Štartuje nová súťaž Futbalová desiatka. Tipujte, ako skončia vybrané futbalové zápasy a popasujte sa o odmeny v hodnote 1 600 000 Netov! Súťaž prebieha výhradne na webe v termíne od 23. októbra do 4. decembra. Podmienka účasti? Jediná! Musíte mať doplnené osobné údaje a overenú totožnosť na svojom hernom účte. Bez tejto aktualizácie si súťaž nezahráte.

SÚŤAŽNÁ STRÁNKA PRE PRIHLÁSENÝCH x PRAVIDLÁ x FAQ


Vaša úloha je jednoduchá. Stačí tipovať, ako dopadne desať vybraných zápasov v stanovenej základnej hracej dobe v rámci jednej desiatky (1 = výhra domácich, 0 = remíza, 2 = výhra hostí). Ale pozor – musíte vyplniť kompletnú desiatku, inak vám tipy nepôjdu odoslať. Za každý správny tip získavate do rebríčka bod. V súťaži nie je potrebné spĺňať žiadne limity.

Celkom sa odohrá päť súťažných kôl. Každé kolo tvoria dve desiatky – Česko-Slovenská a Zahraničná. V prvej desiatke tipujete výsledky vybraných desiatich zápasov z českej a slovenskej futbalovej ligy, v druhej desiatke potom výsledky vybraných desiatich duelov z najlepších európskych futbalových súťaží.

Ceny? Lákavé! Najúspešnejší tipér daného kola získa 40 000 Netov a odmena vás neminie ani za kompletne uhádnutú desiatku (jej výška bude premenlivá v závislosti od úspešnosti súťažiacich, minimálne však 40 000 Netov; pokiaľ desiatku nikto v danom kole netrafí, navýši sa v budúcom kole odmena o 40 000 Netov). V oboch prípadoch platí, že pokiaľ by sa urodilo viac výhercov, hlavná cena sa medzi týchto najlepších tipérov rozdelí. Tipujúci s najväčším súčtom dosiahnutých bodov za všetky súťažné kolá sa môže tešiť na 200 000 Netov.

Zapojiť sa môžete jednoducho. Stačí sa tu na webe prihlásiť, v sekcii súťaže kliknite na Futbalovú desiatku a odošlite svoje tipy. Na stránke súťaže nájdete okrem výsledkov aj bilanciu vašich tipov a počet Netov, ktoré ste vyhrali.

Desiatku je možné hrať iba na webe, v mobilnej aplikácii ju v sekcii súťaže nenájdete. Pokiaľ sa chcete dostať na súťažnú stránku cez mobilné zariadenie, musíte ísť cez prehliadač a prepnúť stránky Tipsportu na plný web. Potom sa stačí prihlásiť a ísť do sekcie súťaže.

Tipy môžete pre jednotlivé desiatky odosielať (a ľubovoľne meniť) do začiatku úvodného zápasu danej desiatky. Termín pre odoslanie tipov do 1. kola Česko-Slovenskej desiatky je 27. 10. 20:15, pri zahraničnej desiatke 28. 10. 13:00. Nasledujúce kolo bude možné tipovať po skončení predchádzajúcej desiatky.Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte  Zdieľajte na Facebooku Zdieľajte článok na Twitteri Zdieľajte článok na Google+ Pošlite email s linkom na tento článok Zdieľaj článok na sieti LinkedIn