Peter Sagan dostal celý svet

Sagana milujeme aj preto, že robí veci, ktoré by sme inak nazvali medzinárodným škandálom.


Toto je 12 situácií, ktorými Peter Sagan dostal celý svet


Slovenský cyklista Peter Sagan sa stal v nedeľu 27.09.2015 majstrom sveta v cestnej cyklistike. Je to jeden z najväčších úspechov v jeho kariére a ďalší dôvod pre jeho fanúšikov, aby ho bezhranične milovali.


Jeho športové výkony však nie sú tým jediným, prečo 25-ročný Slovák pravidelne púta na seba pozornosť Slovákov aj sveta. Ak by sa takto správal niekto iný, označili by sme to za medzinárodný škandál, pri Saganovi sa na tom iba smejeme. Napríklad, pri týchto 12 situáciách:


 1. Keď bol Forrestom aj Hulkom 2. Keď uštipol hostesku 3. Keď sa jej za to ospravedlnil 4. Keď zrušil slovenského komentátora 5. Keď jazdil na zadnom kolese a vyšlo mu to 6. Keď jazdil na zadnom kolese a nevyšlo mu to 7. Keď sa búchal do hrude ako Matthew McConaughey vo Vlkovi z Wall Street 8. Keď na pódiu strieľal z trofeje 9. Keď fanúšičke podpísal prsia sám od seba 10. Keď opakovane privádzal do rozpakov Chrisa Frooma 11. Keď si vystrelil aj z americkej redaktorky Susie Wargin 12. Pretože si na pretekoch skáče ako chceViete o nejakom ďalšom funny videu s Peťom? neváhajte a zašlite nám linku na neho emailom na nasetipy@gmail.com