Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online:  -

Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

E-Sports - 17.02.2015.

Counter Strike: Global Offensive. / 17.02.2015 / autor: Ezio
preview -> Šport: Nešportové podujatia | Zobrazení: 2147x | Počet komentárov - | Pridané: 17.02.2015, 07:30 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Tak na dnes.
Finále King Of Majors, 2 medzinárodné zápasy a 2 zápasy ESEA.
Lounge má v ponuke všetky zápasy, Egaming len dva a Pinnacle dnes nič, aspoň zatiaľ.
Tak, teda.

Fnatic vs. NiP. Veľmi ťažký zápas, predsa len sú to dva najlepšie tými. NiP včera hrali s novým článkom, Delphanom, ktorý sa ukázal vo veľmi dobrom svetle a  potiahol celý tým NiP. NiP v pohode rozbil EnVyUs, no tí boli včera akosi mimo. Fnatic odvádzal veľký boj s Virtus Pro, no nakoniec to dotiahol do víťazného konca. Veľmi vyrovnané a vôbec nechápem tie percentuálne šance, ani kurzy. Moja voľba je teda, menší vklad na NIP, nakoľko je to fakt vyrovnané. U mňa 50% / 50%.

Na'Vi vs. Property. JA to vidím asi 85% / 15%, aj napriek tomu, že tie kurzy a šance sa obšmietajú okolo 65% pre Na'Vi. Natus Vincere je mimochodom ruský tým, vysokých kvalít, kde hrá aj Slovák. Mapou je de_Overpass, kde si myslím Natus zle nehrá. Property potom neskôr hrajú s Pentou, k čomu sa ešte vrátim. Moja voľba je teda jasná, NATUS VINCERE, teda NA'VI.

KPV vs. G2. Jeden z medzinárodných zápasov, veľmi ťažké určiť víťaza. G sme videli, či porobili na Katowiciach. Nezahrali tam nič, prišli, videli, odišli. Predpokladám, že dnes by mohli hrať aj lepšie, nakoľko niečo málo trénovali. Hrá sa BO3, teda na 2 víťazné mapy a Kpv takéto moc, nie že nehrajú. Nemajú to radi, sú to dlhé hry a postupom času im tá ich hra opadáva. Ale najrozumnejšiu voľbou je VYNECHAŤ.

K1CK vs, Orbit. Moju pozornosť zaujal hlavne tento zápas.Šance sú 37% / 63% na Lounge, no ja to vidím presne opačne. K1CK sú veľmi kvalitný portuqalský tým. Orbit teraz hrajú, dá sa povedať zle. Do Orbitu má prísť Maikelle, ktorý hral v NiP, to je jediná poľahčujúca okolnosť pre Orbit, no dnes bude asi mimo, ale aj tak, K1CK má kvality ako celok, 1 hráč je darmo dobrý, ak neťahá celý tým. Mojim tipom je teda K1CK.

Property vs. Penta. Tento zápas proste treba VYNECHAŤ. Sú to veľmi vyrovnané a labilné tými. Jeden raz vyhrá Penta, jeden raz Property a na turnaji tohto typu sa víťaz podľa môjho nedá určiť.

Tak, teda. Na http://egamingbets.com/ -> Za 2€ NiP v kurze @2,576.
Ostatné nemajú ešte vypísané, no ak sa vypíšu kurzy určite zahrám K1CK.
Tiket: http://prntscr.com/665ct7
Na Lounge: http://prntscr.com/665d9w
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33