Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​ 
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia  nasetipy.com - politicke kecy


Ford Auto, Ford novinky


Viac o Tipli nájdeš TU

Fussball Wetten Schweiz

CleverTips.net

Jooble

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkovsport radio live stream

Live Výsledky

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Zdieľajte NašeTipy.com na Facebooku Zdieľajte NašeTipy.com na Twitteri Zdieľajte NašeTipy.com na Google+ Pošlite email s linkom na NašeTipy.com Zdieľaj NašeTipy.com na sieti LinkedIn

ATP 250 Marseille - Men Singles

Open 13 - Winner / 15.02.2016 / autor: Ezio
preview -> Šport: Tenis | Zobrazení: 1873x | Počet komentárov - | Pridané: 14.02.2016, 21:34 | Zobraz všetky previews od nicku Ezio  »

Nakoľko ešte nie sú vypísané kurzy na zápasy, čo sa hrajú zajtra a v podstate ešte nie je jasné, ktoré zápasy sa budú hrať. Prichádzam s novinkou. Jedná sa o tip na absolútneho víťaza. 

 

Vybral som si turnaj v Marseille. Hrá sa na tvrdom povrchu a minuloročným víťazom sa stal Gilles Simon.

 

Prihadzujem sem aj prize money a body do rebríčka za jednotlivé kolá.

1. kolo                     5,840 €                    0

osemfinále               9,855 €                    20

štvrťfinále                 16,730 €                  45

semifinále                 29,360 €                  90

finále                       54,200 €                  150

víťaz                        102,900 €                 250

 

Do turnaja sa prihlásilo celkom 32 mužov. 28 mien už poznáme a 4 posledné sa dozvieme zajtra po odohratí finálového kola kvalifikácie.

 

Medzi najväčších ašpirantov na titul patria Tomáš Berdych, Stan Wawrinka, Richard Gasquet a Marin Čilič. Tátoštvorica má voľný postup do osemfinále.

 

Meno hráča ktorého favorizujem sa nachádza v predošlej štvorici, ale prekvapiť môžu aj Gael Monfils, nevychovaný Nick Kyrgios, či minuloročný šampión Gilles Simon. Túto trojicu odôvodním veľmi rýchlo. Gael po dneskajšej prehre 1-2 na sety vo finále ATP 500 v Rotterdame vyťažený a možno uvidíme aj odhlásenie. Kyrgios je síce kvalitný servisman, ale nevyhovuje mu až tak hala a pavúk má tiež dosť náročný. Gilles Simon bude asi najtvrdší oriešok z tejto trojice. Pomerne rozpinkaný z haly, bohužiaľ v Rotterdame ho po jednom z jeho horších výkonov vyradil Zverev. Výkony už sú kolísajúce a forma upadá. Naviac, ak obaja prejdú prvým kolo narazia na seba. Víťaz sa dostane do duelu s Gasquetom, ktorý vyhral titul v Montpellier. Neukázal žiaden presvedčivý a dominantný výkon. Jediný kto ho mohol poraziť bol Čilič trápiaci sa v zápasoch. Vyšachoval ho Zverev. Okrem toho Čilič proti ľahkým súperom veľké chyby. Aj v Rotterdame prehra so semifinalistom Kohlschreiberom, k tomu dva TB s Mullerom. Gasquetova forma sa zdá byť dobrá, ale treba si uvedomiť, že okrem dvoch spomínaných, tretím nasadeným bol Simon, ktorý vyletel tiež so Zverevom. On to tam všetko vyčistil, ale zápas s domácim Mathieuom nezvládol. Celá táto šestica vykazuje slabé výsledky nato aby mohla vyhrať turnaj.

 

Zostala nám teda dvojica najväčších favoritov podľa kurzov.

Wawrinka má v pavúku Čiliča v semifinále. Na zápasy jasne vedie Stan 9-2. Tie dve výhry sú z roku 2010 z Indie a Austrálie. Od tohto roku Wawrinka dominuje a Čilič na neho nemá čo hrať. Wawro v minulom roku vypadol nepríjemne so Stakhovskym. Stan jednoznačne lepší tenista u mňa. Na AO prehral v päťseťáku s Raoničom. Okrem toho má titul z Čénnai. Tu už nebudem písať, kto aký povrch rád. Wawrinka je univerzálny hráč. A na jeho strong backhand sa vždy rád pozriem.

 

Tomáš Berdych. Už v osemfinále nastúpi proti Berdychovi Zverev. Áno, presne ten Zverev, čo si robí dobrý deň zo svetovej špičky. Ak teda postúpi v prvom kole cez kvalifikanta. Ak postúpi, tak v semifinále proti nemu bude stáť niekto  z trojice Simon/Gasquet/Kyrgios. A to už by mohol byť problém. So Simonom aj Gasquetom má zápornú bilanciu. Simon 5-7, Gasquet 6-7. Obaja mu stále vedia ukradnúť zápas na harde, barz aj v hale.

 

Wawrinku čaká v druhom kole ešte nepríjemný Stakhovsky, ktorému oplatí prehru brutálnym výpraskom. Sergiy bez výsledkov tento rok 0/5 nepríjemná bilancia. Finále teda Wawrinka vs. Berdych/Simon/Gasquet/Kyrgios. Okrem Gasqueta má s každým kladnú bilanciu.  Najpravdepodobnejším súperom teda bude Berdych. Bilancia 11-5 na zápasy a 6 výhier po sebe hovoria jasne v prospech Wawrinku. Švajčiar si teda vezme prvý tohtoročný titul z haly.

 

Stan Wawrinka to win ATP 250 Marseille – Open13 ... @3,75 | Coral

Kurz však v priebehu zajtrajšieho dňa vypíšu aj v ostatných stávkových.
Ak sa Vám preview páčilo, prosím zdieľajte  Zdieľajte preview na Facebooku Zdieľajte preview na Twitteri Zdieľajte preview na Google+ Pošlite email s linkom na toto preview Zdieľaj preview na sieti LinkedInDiskusia k previewicon arrow Ak chcete diskutovať - prihláste sa.

smajl1 smajl2 smajl3 smajl4 smajl7 smajl8 smajl9 smajl10 smajl11 smajl12 smajl13 smajl14 smajl18 smajl16 smajl20 smajl21 smajl22 smajl25 smajl26 smajl27 smajl28 smajl24 smajl29 smajl30 smajl6 smajl15 smajl31 smajl32 smajl33