Súťaž s Tipsportom

Vážení tipéri a milovníci športu. Dovoľte, aby sme Vás informovali o novej súťaži na našom webe www.nasetipy.com.

Prosíme Vás o dôkladné prečítanie si týchto ustanovení. Rovnakú pozornosť venujte aj dôležitým dodatkom k pravidlám, aby nevznikli problémy. V prípade nejasností nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára alebo mailom na nasetipy@gmail.com

Základné ustanovenia

Organizátor súťaže: Tipovací web a diskusia o tipoch www.nasetipy.com

Sponzor súťaže: TIPSPORT    


Trvanie súťaže: Súťaž je aktívna. Do súťaže sa môžete zapojiť kedykoľvek, aj v jej priebehu.

Sledované obdobie: Súťaž má mesačné intervaly.

Ceny: V každom sledovanom období sa súťaží o vkladové poukazy na stávkový účet u sponzora súťaže v celkovej hodnote 150€. Ceny sú určené pre prvých piatich najúspešnejších tipujúcich v sledovanom období.

Podmienky pre prevzatie cien:

  • Súťažiaci musí mať otvorený stávkový účet u sponzora súťaže (Ak účet nemáte kliknite na nasledujúci banner a zaregistrujte sa, aby ste neprišli o možnosť vyhrať zaujímavé ceny!).

  •  
  • Súťažiaci musí u sponzora súťaže uzavrieť v danom mesiaci minimálne 3 stávky v ľubovoľnej hodnote a tieto 3 tikety musia aj pridať na náš web do sekcie Tikety (Tipsort má priame linky na tiket - náhľady sú zakázané !).

  • V štatistikách na webe organizátora má v danom sledovanom období (mesiaci) aspoň 30 stávkových udalostí.

  • Počet OK musí byť minimálne 15.

  • Nikto nemôže vyhrať 2 mesiace po sebe, t.j. výherca nemohol vyhrať v predchádzajúcom mesiaci.)

  • Tipy musia byť napísaný aj v diskusii na hlavnej stránke nášho webu ! Na konci mesiaca budú skontrolované príspevky užívateľov, či tipy písali. Väčšina tipov zo štatistík sa musí nachádzať v diskusii.
Určenie poradia: Úspešnosť tipujúcich je určená percentom ziskovosti v sledovanom období. Táto úspešnosť je vyjadrená hodnotou ROI v tabuľke súťažiacich pre sledované obdobie.

V prípade, že tipujúci na prvých piatich miestach nemajú zriadené konto v danej stávkovej kancelárii resp. nesplnia podmienky uvedené vyššie - výhra sa presúva na ďalšieho v poradí. O výhrach sú tipujúci informovaný prostredníctvom súkromnej pošty od nicku "admin".

Ceny určené pre 5 najlepších tipujúcich v mesiaci:

1. miesto - Vklad v hodnote 60 € na stávkový účet u sponzora súťaže
2. miesto - Vklad v hodnote 35 € na stávkový účet u sponzora súťaže
3. miesto - Vklad v hodnote 25 € na stávkový účet u sponzora súťaže
4. miesto - Vklad v hodnote 20 € na stávkový účet u sponzora súťaže
5. miesto - Vklad v hodnote 10 € na stávkový účet u sponzora súťaže

Ak výherca nemá zriadený účet u sponzora súťaže, stráca nárok na akúkoľvek cenu!

Ceny sú neprenosné a nevymáhateľné.

Odovzdanie výhier: Po skončení sledovaného obdobia sa na základe úspešnosti tipujúcich automaticky vyhodnotia víťazi. Víťazi sú určení najvyšším dosiahnutým ROIom v sledovanom období. Admin webu bude následne informovať v diskusií o víťazoch. Rovnako odkaz na víťazov bude uvedený aj na tejto podstránke. V prípade, že víťaz spĺňa podmienku o registrácii v stávkovej kancelárii bude mu výhra pripísaná na jeho účet u sponzora súťaže.

Výhry zo súťaže môžu byť vyplatené len na jeden hráčsky účet, jednu domácnosť a IP adresu. V prípade zistenia, že viacero výhier je adresovaných na jedno hráčske konto, adresu, alebo IP adresu bude vyplatená len jedna výhra - nižšie postavená v rebríčku. Rovnako títo súťažiaci nebudú môcť získať viacero cien u rôznych sponzorov.

Organizátor súťaže si vyhradzuje právo zmeniť pravidlá súťaže, ktoré však musí oznámiť vopred. Taktiež si vyhradzuje právo neudeliť cenu tipujúcemu, u ktorého bude mať podozrenie, že porušuje niektoré z pravidiel súťaže.

Dôležité dodatky k pravidlám:

  • Povinná registrácia pre novo registrovaných užívateľov cez tipsport bannere umiestnené na stránke www.nasetipy.com. Tieto registrácie si vieme samozrejmé overiť u sponzora súťaže. (keď už ste tam zaregistrovaní, táto povinnosť pre Vás neplatí)

  • Pred začiatkom súťaže musí každý tipujúci poslať emailom na nasetipy@gmail.com svoje Užívateľské meno z Tipsportu + svoj nick na našom webe www.nasetipy.com , pretože názov nicku sa nemusí zhodovať s Užívateľským menom u sponzora súťaže. (do predmetu e-mailu napíšte: tipsport)


s pozdravom team nasetipy.com

Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA  Injuries and Suspensions  liga.cz   Injuries, Suspensions, Predictions, Analysis
Poker zdarma  | KolemDvou.cz | Automotorcenter.hu

Play Responsibly