Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa , slaven
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Ľadový hokej NHL Draft Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta 1.5tip nevyhodnoteny
Futbal Norsko-Francuzsko Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 1.63tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Over3.5 1.85tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over3.5 3tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over2.5 1.8tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 12297 | 12298 | 12299 | 12300 | 12301 | 12302 | 12303 | 12304 | 12305 | 12306 > >>

femina 19.07.2012, 20:37 | #41737
...kukajce JOJ-ku - jake sex. orgie tam rozoberaju....**08**08
  bufo 19.07.2012, 20:39 | #87668
  inak Dobry vecer sa praje ....Feminka...**01
  femina 19.07.2012, 20:43 | #87671
  ...jak kec cujem daco o sexe, ta neznam, ci je vecar a ci rano....**02**02
  bufo 19.07.2012, 20:45 | #87673
  aj jaj...typicke zeny...**02
  femina 19.07.2012, 20:50 | #87680
  akoze nemame orientacny talent...? **02**02
  jakto7 19.07.2012, 20:50 | #87682
  Hehe dedo sa teraz vyhovara konecne fajne pihol az mu rozum zatemnelo :D I Ja by sla keby Penzión mam abo aspon obraz abo cokoladu :DDD
  bufo 19.07.2012, 20:53 | #87685
  tak talent mas urcite...tomu verim feminka....mohla by si nam nejaku peknu zaspievat???...oči oči čarné oči čo mám s vami robic....**02
  femina 19.07.2012, 20:56 | #87691
  ....totu ja nemozem spivac, na totu ma lem Carny autorske prava....**02**02**02
  bufo 19.07.2012, 20:58 | #87694
  ale ja som chcel jednu aj od Teba....**01
Merajo 19.07.2012, 20:27 | #41736
to Twente wtf??..0:1 **14..poďme Mclaren naštartuj to tam cez prestávku..**26**26**26
Hurby 19.07.2012, 20:20 | #41735
prosim Vas niaky stream na Slovan ? dakujem
  trival 19.07.2012, 20:21 | #87655
  tiež hľadam **08
  Hurby 19.07.2012, 20:22 | #87657
  napodobne **08 zatial neuspesne **10
  milosb 19.07.2012, 20:27 | #87660
  hladam uz 3 hodiny a ani prd**09
  TITIT 19.07.2012, 20:31 | #87662
  ja som uz presiel asi vsetko a nic som nenasiel... kto nieco ma tak nam to sem prosim hodte,dik.
  Hurby 19.07.2012, 20:32 | #87664
  mno asik to nikde nedavajuu **09
  TITIT 19.07.2012, 20:35 | #87666
  kua drat,niekde to musi byt**01
  Hurby 19.07.2012, 20:45 | #87674
  kks 1-1 ja to chcem pozeraaaat omg!!! nikde to nedavaju to su chuji ...
slaven 19.07.2012, 20:15 | #41734
preco som nedal slaven? ved ich biju ako zito **01**02
som ten zapas uplne prehliadol, skoda toho
  bufo 19.07.2012, 20:16 | #87649
  taku srdcovku si nedal???
  slaven 19.07.2012, 20:17 | #87652
  prehliadol
  erzo 19.07.2012, 20:18 | #87653
  no hej ja som ti chcel pisat ze dnes hras ale nevedel som kto je ten Belupo**01
  bufo 19.07.2012, 20:22 | #87658
  ved to je slavenovo muzstvo...to tu vie skoro kazdy....**02
trival 19.07.2012, 20:14 | #41733
tak a začal nám slovan dúfam že gólov bude ako šafránu
slaven 19.07.2012, 20:04 | #41732
sledujete NY MEts ? sa smejem, ten kurz 2.22 nchapal som ho rano **03
  slaven 19.07.2012, 20:05 | #87638
  slaven Reaguj na príspevok | 19.07.2012, 08:40 | #41657
Chamos: na 1.pohlad u mna:
Tampa, ale maly kurz, takze s hc
NY Mets, krasny kurzik
a dost dumem nad CH WS, ale tam to bude sakra vyrovnane... uvidime.
  bufo 19.07.2012, 20:06 | #87639
  tak som to chcel podat..do riti,dalo sa to cakat...to je MLB...to nema logiku...
  slaven 19.07.2012, 20:08 | #87640
  ma to logiku bufo ... len ju nesmies hladat v kurzoch, ako to robi vacsina ludi ...
  slaven 19.07.2012, 20:08 | #87642
  tampa stale 1:0, no tam este bodik mi treba, uvidime ...
  slaven 19.07.2012, 20:11 | #87645
  al vo vseobecnosti: ano, je to netipovatelne **01**02**03
  bufo 19.07.2012, 20:11 | #87646
  ja viem , ocom je MLB,ved som hral dva dni po sebe Pittsburgh a vyslo to..ja nikdy nehram podla kurzu,vsak si ho viem sam urcit....ale to ponukaju predsa stavkove,inac by to bolo veeeelmi jednoduche....
  slaven 19.07.2012, 20:16 | #87648
  xixi, tampa bum 4:0 6.smena, to sa mi paci
  slaven 19.07.2012, 20:17 | #87650
  Upton doubled to left, Jennings, Molina and Rodriguez scored. **03
  bufo 19.07.2012, 20:17 | #87651
  Arizona....Arizona...mali by sme tam zavolat...0:2....zatial
  slaven 19.07.2012, 20:21 | #87654
  Pena singled to center, Upton scored.
ou yeaaah 5:0
  bufo 19.07.2012, 20:23 | #87659
  sa Ti dobre pocita?....**02
razdvatri 19.07.2012, 19:57 | #41731
nepozeral niekto AIK, ci sa oplati dat live? 2,8?
maTAKtik 19.07.2012, 19:50 | #41730
no tak Sligo Rovers to poriesili teda ... dostat na slovensku prvy polcas 0:3 ... skoda celkom som im veril ze aspon tu Xku uhraju , to ta irska liga je az taka na rit akoze ? :D kedze su na prvom mieste
  bufo 19.07.2012, 19:56 | #87632
  asi sa zlakli trnavskeho pekla....**02
  maTAKtik 19.07.2012, 20:00 | #87636
  no dufam ze to tam aspon fakt vrie ked som uz v podstate prisiel o love ...
  bufo 19.07.2012, 20:08 | #87641
  chcel som ist na ten futbal pozriet,ale nevyslo mi to...a este v robote vravim,ze by sme to mali zvladnut v hcp...
  maTAKtik 19.07.2012, 20:10 | #87644
  no ja som myslel ze rozohrati a vo forme hrajuci hostia nepridu po nakladacku ... ta skoda, ak im to vydrzi tak ok :) snad to nebolo po 8nasobnom teci a podobne tie goliky :)
  bufo 19.07.2012, 20:13 | #87647
  neviem,ci poznas mentalitu trnavskeho muzstva,dokazu vyhrat s hocikym,ked sa im dari a takisto dokazu pokazit zapas s hocikym....napr. so slabymi Kosicami...ale to je len liga....
  maTAKtik 19.07.2012, 20:22 | #87656
  no nie nepoznam ich mentalitu :) svk ligu neriesim uz dost dlho...odkedy na kosice bolo vstupne zadarmo ale aj tak to bolo tak na rit , ze nikto tam aj tak nechodil ...
  bufo 19.07.2012, 20:28 | #87661
  tak teda to treba zazit na vlastnej kozi...ved je tu najsilnejsi kotol v nasej lige...som chodil este na zapasy vo federalnej lige,ked hrala taka Sparta Praha,bolo vypredane...ato boli vtedy super zapasy...
  slaven 19.07.2012, 20:32 | #87663
  bufo, stare dobre casy, aj v KE bolo vypredane, aj v PO, ked dosla Zaragoza, ved som tam bol, ked som bol na strednej ...
je to davno prec toto, nas futbal ligovy je podpriemerny, to neze Kosice su sraci, ale ked do KE pride Zilina, ci Trnava a hraju rovnake ho*** ako domaci, tak, kde sme ? ... na Slovensku
  maTAKtik 19.07.2012, 20:34 | #87665
  no z minulosti mame niejake utrzky ... 1.Fc Kosice :-p ... Man Utd, Juve, ci Cetic...
  bufo 19.07.2012, 20:38 | #87667
  veru to bolo v minulosti...aj v Trnave hral Ajax...ale slaven mas pravdu,to vieme vsetci....ale asi si nebol v Trnave na futbale,ked v takom malom kotli huci 10000ludi....
jozos 19.07.2012, 19:49 | #41729
Trnava 3:0 polčas fuha tak toto už snaď nepremrhate **02
  bufo 19.07.2012, 19:53 | #87630
  Trnava nadhera,no kto by to cakal?....hadam to v 2. polcase napokazia...**21
  jozos 19.07.2012, 19:57 | #87633
  Tak ja som dával Xku na handicap 0:2 čo sa ešte može stať ak Sligo zniži ale tak ja to radšej doprajem Trnave nech im daju aj 5ku **02 Senica vyzera že už skončila ak v 2. polčase nedaju náhodný gol. No a som zvedavy na Slovan, dufam že vyhrame **01
  bufo 19.07.2012, 19:58 | #87634
  tak tak,ako vravis chlape...**26
Eremental 19.07.2012, 19:47 | #41728
Co znamena pismeno A v tenise ak sa objavy v priebeznych vysledkoch?
  trival 19.07.2012, 19:50 | #87627
  myslíš A:40 ?? je to výhoda po anglicky "advantage"
  Mik98 19.07.2012, 19:51 | #87629
  Advantage cize vyhoda
  bufo 19.07.2012, 19:55 | #87631
  neviem,ci poznas pravidla hry v tenise,ale pri tzv. zhode 40:40 musi hrac zahrat este dva vyherne udery,aby vyhral danu hru...ked vyhra len jeden uder,ma vyhodu..
trival 19.07.2012, 19:41 | #41727
Belgicko U20 5 - 16 Izrael U20 **12 parádička
  trival 19.07.2012, 19:43 | #87623
  slaven na toto som ta neukecal? **04
  trival 19.07.2012, 19:51 | #87628
  prva štvrtina 11:22 ešte 3 štvrtiny takto a spievam si **22
  slaven 19.07.2012, 20:03 | #87637
  neukecal, ale viac ma stve to Bulharsko, ten kurz trebalo skusit
  trival 19.07.2012, 20:10 | #87643
  druhá štvrtina 15:20 pekne ešte 2 **22**22
neverSaynever 19.07.2012, 19:36 | #41726
LIVE Almagro,Sera a Izrael
  neverSaynever 19.07.2012, 19:48 | #87625
  Link na Tiket
  neverSaynever 19.07.2012, 19:49 | #87626
  slovan gol po 28 min.
  trival 19.07.2012, 19:59 | #87635
  už som sa zlakol že sa to hra e ze píšeš že padol gól :)
milosb 19.07.2012, 19:29 | #41725
na nete sa daju pozriet všetky zapasy ,čo sa momentalne vo svete hraju okrem trnavy,senice a urcite aj slovanu.to v republike nemame 1 kameru?**11
  rudooo 19.07.2012, 19:42 | #87622
  senicu najdes, je na vsetkych strankach so streamami, ale trnavu nenajdes nikde pretoze: „Spartak predal práva na prenosy z európskych pohárov nemeckej spoločnosti. Tú podľa našich informácií nikto nekontaktoval so žiadosťou o vysielanie stretnutia. Kto chce teda vidieť súboj s írskym protivníkom, musí prísť na štadión,“ uviedol PR manažér Spartaka Marek Ondrejka. **02 **02
  rudooo 19.07.2012, 19:48 | #87624
  ale velka skoda ze to nide nedavaju, do polcasu 3:0 ako cuker, skoda ze som sa jej vyhol
bufo 19.07.2012, 19:27 | #41724
admin....mozes opravit tieto dva tipy,su zle vyhodnotene:
Boston-Chicago W.S., Hcp 0:1,5 Chicago W.S....10:1....NOK
Larsson-Govortsova ....1...1,58...Govortsova skrec....OK....vdaka
Dudo 19.07.2012, 19:13 | #41723
DA SA NIEKDE POZERAT TRNAVA? MATE LINK???
slaven 19.07.2012, 19:08 | #41722
http://www.evysledky.com/zapas/lQ8JNyj2/#porovnanie-kurzov;kurzy-1x2;zakladny-cas
skoda, over nepadol, ale inak ten drop tam bol pekny, sa vymenili kurzy **11
  Hurby 19.07.2012, 20:55 | #87687
  sryyy...nabuduce dam lepsi tip **04
slaven 19.07.2012, 19:07 | #41721
slaven dobre zacal **02
  Beloch 19.07.2012, 19:09 | #87620
  **01* pekne v 1.minute vlastný **02**02 to poteší toho hráča
  Beloch 19.07.2012, 19:13 | #87621
  2:0 **03**02
slaven 19.07.2012, 19:06 | #41720
Link na článok na doméne aktuality.sk
Balotelli **01**02**03
Dudo 19.07.2012, 19:05 | #41719
da sa niekde pozerat TRNAVA? nejaky stream??? dakujem
neverSaynever 19.07.2012, 18:56 | #41718
to čo ma fortuna za logiku tipsarevic vyhra 2. set kurz 1.9 vyhra zapas 1.82 **12
Maxim 19.07.2012, 18:48 | #41717
nechat to tak alebo to poistit? Link na Tiket
  neverSaynever 19.07.2012, 18:52 | #87617
  poistit podla mna na El Mihdawy
  Maxim 19.07.2012, 19:01 | #87618
  a odide blake **05
  neverSaynever 19.07.2012, 19:04 | #87619
  podla mna nie ale kazdy ma svoju hlavu..inak na blaka stupol kurz na 2.1
jozos 19.07.2012, 18:42 | #41716
Legia to teda pekne domrvila, vedú vonku 2:1 hrajú presilovku a nechajú domácich vyrovnať **09
neverSaynever 19.07.2012, 18:33 | #41715
Tipsarevic nieco taji ? :D zly herec
delvin 19.07.2012, 18:10 | #41714
skúsim za drobné
APOEL Nicosia - Senica over 3.5 / 2.7 5/10
Levski Sofia - FK Sarajevo over 3.5 / 2.14 / 5/10
Twente - Inter Turku over 3.5 / 1.82 / 5/10
Chamos 19.07.2012, 17:55 | #41713
http://www.evysledky.com/zapas/jeEj1rbA/#prehlad-zapasu **12
bufo 19.07.2012, 17:54 | #41712
Atlanta-San Francisco....1....1.80
Cincinnati-Arizona....1....1.75.... **22
  Chamos 19.07.2012, 17:55 | #87616
  Hrám úplny opak :) .. To SF si myslím, že tak dôvera 8 aj keď dôvera na MLB sa nehodí asi žiadna nad 5 a Arizona tam tak 5 dôvera :)
neverSaynever 19.07.2012, 17:49 | #41711
Link na Tiket **26
  Chamos 19.07.2012, 17:51 | #87615
  GL **22**22**22 jedine tá štvorhra Ťa môže trošku vynervovať, ale pekné tipy**26
ball8 19.07.2012, 17:46 | #41710
Chorvátsko - Španielsko (51.5) over 1.80 //Hádzaná ženy prípravný zápas ... 9/10
Chamos 19.07.2012, 17:44 | #41709
Nechápem tie kurzy na Ursulu **12 Ja som ju dal za "úbohých 1.57 **09
  Chamos 19.07.2012, 17:45 | #87613
  Jo v Bastade majú vrtuľníky na baterky, ktoré držia nad kurtamy IGELIT !!! **01**01**01**01
ball8 19.07.2012, 17:36 | #41708
Slaven Koprivnica - Portadown (hc/0:1) 1 1.55
<< < 12297 | 12298 | 12299 | 12300 | 12301 | 12302 | 12303 | 12304 | 12305 | 12306 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions