Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Jordansko-Alžirsko |
Alžírsko+1,5 golov zap. |
1.66 |  |
 |
Jordánsko - Alžírsko |
x |
4.51 |  |
 |
Nórsko - Senegal |
x |
3.62 |  |
 |
Shelbourne - Bohemians |
x |
3.21 |  |
 |
Broady L. vs Holmgren A. |
1 |
2.04 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
may9
|
19.07.2012, 17:28 | #41707
|
Hacken-Orebro over2.5 1.7 betfair
|
|
|
awa
|
19.07.2012, 17:26 | #41706
|
fuha aka burka ide na Poprad
|
|
| |
Beloch
|
19.07.2012, 17:34 | #87610
|
| |
teš sa je to riadna petelica ...práve to je v LM ..no riadna búrka 
|
|
| |
awa
|
19.07.2012, 17:40 | #87611
|
| |
|
|
| |
Chamos
|
19.07.2012, 17:40 | #87612
|
| |
Nás to obišlo :) (Martin) ... Ako mi tu máme tiež pekne hustý dážď a menśie nlesky, ale prežijeme to
|
|
|
Rozental
|
19.07.2012, 17:24 | #41705
|
|
haloooo poradi mi niekto naco sa daju vyuzit klubove body na fortune ak som prihlaseny online?
|
|
| |
delvin
|
19.07.2012, 17:33 | #87609
|
| |
co takto pouzit google a trosku snahy
Link na Tiket
|
|
| |
Chamos
|
19.07.2012, 17:45 | #87614
|
| |
Nie každý je taký vynaliezavý a aktívny
|
|
|
Chamos
|
19.07.2012, 17:10 | #41704
|
Crvena gooooool krása chlapci pome ešte :) .... Mimochodom, myslím, že sa oplatí dať na Levadiu 1x ako aj KuPS x2 .. Samozrejme sólo.
|
|
| |
Chamos
|
19.07.2012, 17:12 | #87602
|
| |
Inak verím tomu, že Anzhi dá max. 1 gól ! Naozaj škoda toho tenisu ! Ma to inak brzdí + jeden tiket som dal včera, kde sa hrajú zápasy dnes vecer, zajtra ráno a sa mi vidí, že ešte v Piatok većer
|
|
| |
Chamos
|
19.07.2012, 17:18 | #87606
|
| |
0:2 .. Už sa to vezie !!!
|
|
| |
Chamos
|
19.07.2012, 17:21 | #87607
|
| |
Chamos Reaguj na príspevok | 19.07.2012, 08:58 | #41659
Rozmýšľam dať len tak skupinky za pár.... Ako Tutovečku : YBB a Servette ...A skupinky následne: - A: Natanya - Kups.. +0,5 na Kups ... B: Mura- CSKA Sofia - 2, M.Doneck - Niksic polčas -1 ... C: Inter Baku - Asteras ...1 ... D: Rustav - Plzeň ..2,Naftan - Crvena ...2 ... E: Osijek - Kalmar ..over 2,5 a JJK - Zeta over 2,5 ... F: Leadia - Anathoris ...1 ... G: Ml.Boleslav - Thor Akureyri ...X2 ........................... Všetko závisí od dopoludnajších tenisov .. Ak neuspejem tak dám iba Slova polčas X, Senicu polćas X a Trnavu 1 + JJK .... ....Nakoniec som to musel inak poriešiť, keďže na BET365 sa nedajú dať skupiny, iba Banker (1-10zápasov) + samostatný zápas.... Ale tak všetko okrem YBB, Servette a Donecku mám na tikete ... tak uvidíme a samozrejme som to hral, dvoječky a troječky
|
|
|
Chamos
|
19.07.2012, 17:08 | #41703
|
Jaaaj, v Bastade pekne meškajú zápasy !!! Som dal na Peerovu 1.set a na Medinu a čakám od 11:00 ako mlynár na pšenicu
|
|
| |
awa
|
19.07.2012, 17:13 | #87603
|
| |
prsi tam cely den a dalsie dva dny ma takisto , ktovie ako to vyriesia
|
|
| |
Chamos
|
19.07.2012, 17:17 | #87605
|
| |
A tá Čína takisto Včera sa mala hrať štvorhra muźov a dnes ráno sa mali hrať dvojhra muźov, ktorých som mal vo śtvorhre. preloźili štvorhru na 13:00 na dnes a tie dvojhry dali na 9:00, či dokonca 10:00 ... Chápeš a oni totálne vyčerpaný, to bolo jasné, že uź nedajú tú štvorhu... Ma šlo porazit, to by mali inak tie stávkové rieśiť, stornovat také zápasy ! Len tak do ľuftu iślo 30 
|
|
|
neverSaynever
|
19.07.2012, 17:04 | #41702
|
Slovan-Fehérvár fortuna 1. gol 28+ to by mohlo padnut
|
|
| |
neverSaynever
|
19.07.2012, 17:06 | #87601
|
| |
@2.02
|
|
| |
Chamos
|
19.07.2012, 17:13 | #87604
|
| |
Nech Ti to tam padne, ale potom nech tím čo prehráva, aby skóroval do polćasu :) ... Mám tam polčas X, ako aj Osijek - Kalmar polčas X a na druhom tikete mám Ljublana - Tromso - X a Zalgiris - Admira polćas X...
|
|
| |
neverSaynever
|
19.07.2012, 17:21 | #87608
|
| |
gl
|
|
|
Eremental
|
19.07.2012, 17:02 | #41701
|
|
Naco mozem vyuzit klubove body na Ifortune?
|
|
|
slaven
|
19.07.2012, 16:58 | #41700
|
Tiperka Reaguj na príspevok | 19.07.2012, 12:29 | #41671
Dimitrov-Brown počet gamov 1.set /9,5/ - viac
Almagro-Davydenko počet gamov 21.5 - menej
Chardy-Reister - Chardy(-3.5)-hcp-1
slaven 19.07.2012, 12:50 | #87514
1.98 mam na ten over na Dimitrova 1.set, skusim
GL !
------------
7:6 krasa, Tiperka dik za inspiraciu
|
|
|
Ciernokoseliar
|
19.07.2012, 16:40 | #41699
|
akurat slucham weissa..vraj sa pokusia nedostat gol...cize oprobujem 0:0 opatrim na kurz
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.07.2012, 16:44 | #87599
|
| |
rovnych 10
|
|
|
panther
|
19.07.2012, 16:02 | #41698
|
Futbal | Európska liga
Apoel Nikózia - FK Senica tip1.polč. a konečný výsled X/1 @4,07
Link na Tiket
 
|
|
|
POWER569
|
19.07.2012, 15:46 | #41697
|
ja skusim dneska Trnava-Sligo Rovers x2 2,11
|
|
| |
Branicko
|
19.07.2012, 15:58 | #87594
|
| |
chyba 
|
|
| |
ezop
|
19.07.2012, 16:24 | #87595
|
| |
preco X2 POWER569???
|
|
| |
POWER569
|
19.07.2012, 16:27 | #87596
|
| |
neverim ze trnavcania to zvladnu...
|
|
| |
Branicko
|
19.07.2012, 16:29 | #87597
|
| |
pretoze komplex spartak vladne po celom svk
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.07.2012, 16:37 | #87598
|
| |
vraj komplex trnava  to ako ked niekto hra proti trnave,ma nejaky kompex?..dedukcia jak hrom
|
|
| |
Branicko
|
19.07.2012, 16:58 | #87600
|
| |
nie vy mate komplexy co citam reakcie
|
|
|
trival
|
19.07.2012, 15:41 | #41696
|
|
Takze dávam do pozornosti basketbalovi zapas medzi izralom a belgickom 20.. Ak niekto sledoval zrodenie prekvapenia v podobe víťazstva Izraela nad polskom mal by si všimnúť vzájomny zapas Poľska a belgicka ktorý sa hral nedávno dna 13.07.2012 kde si Poľsko hladko poradilo s Bel. 71:51 ... A po vcerajsom zápase Izraela s polskom sa mi zdá kurz 2.3 na izraelcov veľmi lákavo, takze určite hrám dvojecku
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:42 | #87588
|
| |
jasne ze sme to sledovali, ved sme to mali podane na over a tlacili sme to
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:43 | #87589
|
| |
belgicko ale vcera prekvapujuco rozbilo o 20b bulharsko, nejaku formu budu mat ...
|
|
| |
trival
|
19.07.2012, 15:46 | #87590
|
| |
Formu mali mat aj včera nekompromisny Poliaci :)
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:46 | #87591
|
| |
nekompromisní
|
|
| |
trival
|
19.07.2012, 15:50 | #87592
|
| |
Preboha jasne pardon ale zato môže t9 na mobile :D a ešte zaujímavosť Poliaci neprehrali od 11.7.2011 9 zápasov bez prehry ... Takze Izrael forma!!
|
|
|
Branicko
|
19.07.2012, 15:39 | #41695
|
|
|
|
|
|
femina
|
19.07.2012, 15:33 | #41693
|
no, idzem ku kadernikoj, bo uz mi padla v roboce... dufam, ze se esci dakto prihlasi ku nam na toto stretko..s Carnym uz pocitame... majce se...
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:35 | #87586
|
| |
ta budes pekna ako kvetinka
|
|
|
ezop
|
19.07.2012, 15:30 | #41692
|
Futbal | Európska liga
Levski Sofia - FK Sarajevo over 2,5 / 1,7
|
|
|
slaven
|
19.07.2012, 15:17 | #41691
|
tocco: 8 eur na noc je pre nas, pre ludi
ty si z BA, pre teba to bude za 15 eur  
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:19 | #87565
|
| |
 vysokohorská prirážka musí byť to mi je jasné a okrem toho, tiež mi veľakrát vedia povedať, že nie som človek ale opokokot 
|
|
|
femina
|
19.07.2012, 15:12 | #41690
|
Čarny, hybaj na stretko
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:13 | #87558
|
| |
...Slaven zariadi i kolotoc... 
|
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.07.2012, 15:16 | #87561
|
| |
ja keby dosol,a uderim par poldeca..by se zas pisalo o hrabusickych ciganoch vof korzaru a o mne v krimi na jojke
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:17 | #87562
|
| |
koseliar, cigani byvaju presne na 2.strane dediny ako budeme my  
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:17 | #87563
|
| |
....poseroooo.... 
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.07.2012, 15:18 | #87564
|
| |
more,jaka hecovacka
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:19 | #87566
|
| |
inak už keď budeš v tých krimi na jojke, zakúp si aj tričko našetipy, nech reklama funguje v plnom prúde  
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:21 | #87568
|
| |
  ...skusam sicke moznosci, daco moze zabere...
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:22 | #87569
|
| |
jj, bo aj negativna reklama je reklama... ja by o tym znala pohutorec....
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:24 | #87571
|
| |
áno veruže hej, ale v tomto prípade to bude diskutabilné, či hutorec o negatívnej či naopak. Viem, si predstaviť aj titulok: "Čiernokošeliar, člen nasetipy.com zachránil Hrabušice"  
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:25 | #87574
|
| |
 ...zachranil Hrabusice...? a pred cim..? pred opicou, kec im im popil sicko, co se leje...?  
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:27 | #87576
|
| |
skor ma napadol titulok: "Ciernokoseliar zaveseny za gule na obecnom stoziari. Pachatelia boli asi miestni osadnici."  
|
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:28 | #87579
|
| |
nie som jasnovidec, ale pred niečím im zachráni uvidíš len nech ide, nech nás je čo najviac
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:31 | #87582
|
| |
Carny, toto uz stare, nemas daco aktualne, co se Tvojej osoby tyka...?
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:31 | #87583
|
| |
haha no mňa asi konštatne jebne  "vrátil sa so štyrmi pohármi zlatistého moku " "poď sem, poď sem "   
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.07.2012, 15:32 | #87584
|
| |
nemam..stal sa zo mna pecival
|
|
|
repinho10
|
19.07.2012, 15:05 | #41689
|
|
čo poviete dneska na tu Plzen ?
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:06 | #87551
|
| |
ja radsej Kozla, pre mna je Plzen dost tazke pivo ...
|
|
| |
majster
|
19.07.2012, 15:20 | #87567
|
| |
na jazyk mi priletela vyborna chuť vždy dobrého KOZLA 
|
|
| |
repinho10
|
19.07.2012, 15:50 | #87593
|
| |
 .. no to ste mi pomohli teda
|
|
|
|
tocco
|
19.07.2012, 15:02 | #41687
|
Zdravím, všichni skvielí lidi  
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:02 | #87548
|
| |
si vstal z mrtvych ?
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:04 | #87549
|
| |
sám sa sebe čudujem, že ešte žijem 
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:05 | #87550
|
| |
http://www.nasetipy.com/stretavka
bude to 4.teho ...
+ nieco k tomu este: zatial som vybavil u mojho super kamosa 4 miesta na spanie, ma to tam uplne nove, pekne ... je to na inej ulici ako bude centrum zrazu, ale to nevadi, zistim aj u susedov, bo tam sa ubytovava vsade ... cena je cca 10e na noc.
u kamosa som vybavil zlavu, teda 8ecka na noc.
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:06 | #87552
|
| |
...len dajak nas malo je, neee...?
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:08 | #87553
|
| |
feminka aj ty ideš s nami? no pekne teda, pre mňa to je lepšie, len zase blbé okolnosti, ktoré mi nejako neprajú toto leto, ale zatiaľ nič neruším, a nejako to vybavím...viac info v správe
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:09 | #87554
|
| |
21 ludi hlasovali v ankete, ze pridu ... ale prihlasili sa zatial len ti, co ich tam vidis ...
pricom majster je domaci a aj ja v podstate
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:10 | #87555
|
| |
a už vidím, že aj ty ideš, tak to potom o dôvod viac sa tešiť
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:12 | #87556
|
| |
...idem tiez, kedze sa to prelozilo na toho 4. 8., neskor by mi to nevyslo... zrejme pridem uz v piatok... ked uz, tak poriadne...
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:12 | #87557
|
| |
tiež by ma zaujímalo, kto a hlavne načo hlasoval 
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:15 | #87560
|
| |
tak potom nie je o čom tiež to vidím na piatok, tak to bude asi najlepšie a inak slaven, to s tým ubytkom je super, za 8€ je to ako zadarmo, takže budeme tam, TITIT bude asi tiež za, pochybujem, že sa mu bude chcieť riešiť niečo individuálne, hlavne načo...
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:23 | #87570
|
| |
fajn, budzeme spac sicke na kope...
|
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:27 | #87575
|
| |
nevie či na grupák budem mať náladu femi  
|
|
| |
hansus82
|
19.07.2012, 15:27 | #87577
|
| |
Tocco: takže teba škrtáme? 
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 15:29 | #87581
|
| |
...aaale no, som pisala, ze budzeme na kope - ta ze se aspon nestracime...
Hansi a Ty obuj radsi botasky, bo po lese se ci budu kamienky pchac do nohy....
|
|
| |
tocco
|
19.07.2012, 15:34 | #87585
|
| |
ale neboj femi pochopili sme sa hansi, ja sa len bojím toho ( v prípade grupáku) , že by čierny peter mohol padnúť na mňa, a nerád by som zakríčal známu hlášku z grupáku, keď jeden pán sa počas grupáku pýta: "Kto má tento bordel na starosti? už som dva krát fajčil a ani raz nejebal  
|
|
|
slaven
|
19.07.2012, 15:02 | #41686
|
|
heh, teraz to povedali, ze ked pretekar odhodi flasu, bum 20 frankov pokuta, bo som sa cudoval, ze to hadzu hore dolu, ako sa im zachce, aj v lese.
|
|
|
neverSaynever
|
19.07.2012, 15:02 | #41685
|
|
Live na nemca proti Kohlschreibera (dufam ze som to dobre napisala :D ) pockam kym prehry 1. set snad
|
|
| |
jalec
|
19.07.2012, 15:29 | #87580
|
| |
to si premrhal, ja som dal, že vyhrá prvý set za stavu 1:4, 4,5 kurz
|
|
|
slaven
|
19.07.2012, 14:49 | #41684
|
dnes asi vytiahnem konecne bicykel z pivnice, je cas
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 14:56 | #87543
|
| |
...Sagana uz i tak nedolapis...
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 14:57 | #87544
|
| |
feminko, ja ho pockam v cieli, vies ? ...
|
|
| |
femina
|
19.07.2012, 14:59 | #87545
|
| |
heeej? a un zna, dze Hrabusice...?
|
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 15:00 | #87547
|
| |
jasne, ze to zna, kto by neznal Hrabusice  
koseliar: hej, na tom budem sprintovat v cielovej rovine a fanusikovia budu vo vytrzeni  
|
|
|
slaven
|
19.07.2012, 14:34 | #41683
|
Voeckler, pekne maka ... inak to je maska
|
|
|
maskonaut
|
19.07.2012, 14:16 | #41682
|
|
Soccer Spartak Trnava - Sligo Rovers 2 5.75
|
|
|
majster
|
19.07.2012, 13:58 | #41681
|
he-he live
Hernych Jan - Giraldo, Santiago, menej ako 24.5 kurz 3.3 
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 14:30 | #87541
|
| |
to si v akom stave podaval? ked bolo jasne ze prehra 2.set ?
|
|
| |
majster
|
19.07.2012, 15:24 | #87572
|
| |
no ja nechodzil do skoly ta neznam nasobilku , ale tam, najvyšší kurz bul, ale počital 6:3, 2:6 a potom 1:6 ta mi to tak vyslo, ale jak hrali ešči neznam asi nepujdzem na piva len na piva( o jedno menej) ta co už
|
|
|
| |
Beloch
|
19.07.2012, 13:57 | #87538
|
| |
akymi padnutymi .. len šiel ten kopec za pelotonom ..teraz ho ukazali ako ide dole z kopca
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 14:23 | #87539
|
| |
Sagan ide v pohode, aj teraz bol v zabere
|
|
| |
rudooo
|
19.07.2012, 14:30 | #87540
|
| |
oukej, tak potom vsetci traja nasi nech sa drzia baranov az do nedele
|
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
19.07.2012, 14:43 | #87542
|
| |
ja by som zrusil cely SFZ
|
|
|
Hurby
|
19.07.2012, 13:08 | #41678
|
|
dneska sa mi paci zapas zien Francuzsko - Japonsko tuto by som skusil over 3,5 za krasny kurz 2,75 ...alej skusim aj +2,5 kurz 1,70 bwin GL
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 13:10 | #87522
|
| |
sport ? volejbal, ci?
|
|
| |
Hurby
|
19.07.2012, 13:12 | #87524
|
| |
futbal zeny .. pridal som aj do statistik
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 13:15 | #87525
|
| |
3.1 mas sportingbet
a 1.85 mas bet365 a ide to hore
|
|
| |
yyyy
|
19.07.2012, 13:19 | #87527
|
| |
to Hurby:
ako si dopadol minule s tým mailom na bwin ohľadne 8-meho gamu po zhode 40:40 - odpovedali ti aspoň?
|
|
| |
Hurby
|
19.07.2012, 13:26 | #87529
|
| |
vyriesil sa to asi po styroch dnoch dopisovania si s nimi .. ale prvy krat mi to neuznali lebo podla bookmakera zhoda nebola tak som im poslal priebeh zapasu tak boli radi ze mi mozu pripisat 60 euro na ucet ...
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 13:27 | #87530
|
| |
mna minule bwin odpalil pri live zapase, neskutocne
proste napisali, ze v tom case sa na danu udalost nedalo uz podavat a neuznali to storno, hoci podavat sa este dalo
|
|
| |
Hurby
|
19.07.2012, 13:28 | #87531
|
| |
jojo skusim to na betku mam tam poslednych 5 euro tak snad sa postasti ..
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 13:29 | #87532
|
| |
preco myslis, ze tam budu padat goly ?
|
|
| |
Hurby
|
19.07.2012, 13:30 | #87533
|
| |
mne sa presne to iste na bwine stalo tiez ..  .. takze niesi sam
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 13:32 | #87534
|
| |
jj a to som mal za 20 euro podane, nejaky kurz 2.5
jasne ze keby to nevyslo, tak by stavku prijali normalne
|
|
| |
Hurby
|
19.07.2012, 13:34 | #87535
|
| |
kukal som posledne zapasy a celkom to Francuzskam pada .. a mam aj citaaaka ze to skonci bud 2-2 alebo 3-1 ....
|
|
| |
slaven
|
19.07.2012, 13:37 | #87536
|
| |
oki, skusim over 3.5, naj je sranda
|
|
| |
Hurby
|
19.07.2012, 13:40 | #87537
|
| |
GL  nech sa nam zelena 
|
|