Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Langmo Ch. vs Banerjee S. |
1 |
1.94 |  |
 |
Svajda T. vs Cui J. |
1 |
1.53 |  |
 |
JAR vs Kanada |
2 |
1.69 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over3 |
3.2 |  |
 |
Marieham-Inter Turku |
Turku tt over2.5 |
2.18 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
femina
|
28.07.2011, 21:43 | #16314
|
to som si mohla zapálit rovno dve..  
|
|
|
femina
|
28.07.2011, 21:27 | #16313
|
dúfam, že to Levski dorovná este..si idem radsej zapálit... 
|
|
|
kinly79
|
28.07.2011, 21:21 | #16312
|
|
ojeeej trnava vedie
|
|
| |
kinly79
|
28.07.2011, 21:28 | #25656
|
| |
a uz je vyrovnane
|
|
| |
kinly79
|
28.07.2011, 21:33 | #25657
|
| |
no a je po slubnom vysledku..v 90. minute 2:1 pre domacich
|
|
|
bufo
|
28.07.2011, 20:41 | #16311
|
|
Toronto-Baltimore,tip 1...1.63
|
|
|
|
tiky
|
28.07.2011, 18:54 | #16309
|
toto ste citali ?
ten Miklos to je ale kokot
http://www.stavky.com/c276-Koniec-internetoveho-stavkovania-na-Slovensku
on si mysli ze stat viac zarobi, ked dvihne dane a stavkove manipulacne  
proste kokot. rovnako ako ked neznizi dan na benzin a vsetci z pohranicia tankuju vonku, kde maju ovela nizsie ceny a spotreba benzinu u nas klesla, proste kokot a nie ekonom  
|
|
| |
roberto78
|
28.07.2011, 20:08 | #25655
|
| |
Zeby bol kokot jeden z najbohatsich na Slovensku? Tiky kolko mas rokov? Kokot je ten co nevidi o co mu ide. Skus porozmyslat!
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
28.07.2011, 21:42 | #25658
|
| |
to bohatstvo urcuje kto je aky ko.ot??ja by som radsej chcel vediet tvoj vek
|
|
| |
strepsils
|
28.07.2011, 22:14 | #25659
|
| |
roberto, ten Miklos ma miliardy - ano, ale kokotom je aj tak
ty mas 10 ci 15, ze to nechapes ?
|
|
|
bufo
|
28.07.2011, 18:52 | #16308
|
|
Detroit-L.A.Angels, hcp:1,5:0 Detroit... 1.588
|
|
|
bufo
|
28.07.2011, 17:53 | #16307
|
|
Alkmaar-Jablonec,over 2,5...1.6
|
|
|
bufo
|
28.07.2011, 17:38 | #16306
|
|
Lev.Sofia-Trnava,tip 1...1.65...
|
|
|
|
|
ball8
|
28.07.2011, 15:54 | #16303
|
|
admin, prosím ťa , oprav mi tip 02.07.2011 Schleck A. (bodkované tri?ko) 1-2 miesto ... mám ho označený ako KO, je pri tom OK ... Link na článok na doméne aktuality.sk
|
|
| |
admin
|
28.07.2011, 16:08 | #25653
|
| |
opravene, vdaka za upozornenie
|
|
| |
ball8
|
28.07.2011, 16:23 | #25654
|
| |
vpohode aj ja dakujem
|
|
|
ball8
|
28.07.2011, 15:49 | #16302
|
Lisicki S. - Stosur S. 2 1.85
Lepchenko V. - Brianti A. 2 1.62
|
|
|
saigon
|
28.07.2011, 15:03 | #16301
|
|
Čo tak skúsiť Cilic M. - Haase R. 2 ....je tam celkom slušný kurz 2.70
|
|
| |
sokyno
|
28.07.2011, 15:05 | #25651
|
| |
ta cosi , ako vsetko je mozne ale proti Cilicovi by som urcite nedaval
|
|
|
sokyno
|
28.07.2011, 14:33 | #16300
|
Dnes sa mi mimoriadne paci Bolleli/ Fognini vs Dodig / Veic 1,65 snad este najdem lepsi kurz
|
|
| |
sokyno
|
28.07.2011, 14:37 | #25650
|
| |
k tomu hodim asi Mirzu/Shvedovu 1,35 vklad kolo 10az 20e u mna 8/10 idem skusit stastie uspesne tipy prajem
|
|
| |
sokyno
|
28.07.2011, 15:31 | #25652
|
| |
este analyzka na dnes bude
|
|
|
slaven
|
28.07.2011, 12:43 | #16299
|
Link na článok na doméne aktuality.sk rano som to pocul v radiu, no sila .. r.i.p.
na dialnici z busu hlavy vystrcat ... no kazdy si o tom pomysli svoje, ze ? ... ale je to tragedia banda
|
|
| |
tommy
|
28.07.2011, 13:22 | #25649
|
| |
ja na to nenechadzam slov ...
|
|
|
majster
|
28.07.2011, 10:35 | #16298
|
aa Seatle konečne zabrali, teraz som vstal a neverím čo vidím  
|
|
|
Tiperka
|
28.07.2011, 10:14 | #16297
|
Volejbal
Cicolari/Menegatti-Maria Clara/Carol 1
Srbsko-Rusko 2
Kuba-Japonsko 2
|
|
|
hansus82
|
28.07.2011, 08:52 | #16296
|
|
salzburg - senica hcp0:1 1@1,90 / nike
|
|
|
slaven
|
28.07.2011, 08:24 | #16295
|
Na dnes z netipovatelnej ligy sa mi paci len jeden zapas: Texas Rangers - Minnesota Twins -1.5hc 1 2.34 kurzik
pekny slnecny den banda
|
|
| |
slaven
|
28.07.2011, 08:26 | #25648
|
| |
inak pozeram moje statistiky, heh 8 x Seattle KO, to keby som tam nedaval, tak som za vodou
|
|
|
|
slaven
|
28.07.2011, 07:01 | #16293
|
Dobre ranko banda, vcera som nebol na webe, bol som na Ukraine kuknut
moje posledne tipy
ATL Braves[T. Hanson] vs. PIT Pirates[J. Karstens] 4 : 3 Won
BOS Red Sox[A.Miller] vs. KC Royals[D. Duffy] 13 : 9 Won
spokojnost
P.S. strepsils ty dable, 2.95 kurz na Boston -2,5 si zasa vymakol
|
|
|
bufo
|
27.07.2011, 21:37 | #16292
|
Caute,na dnes pridavam:
Milwaukee-Chicago Cubs.tip 1...1.68
Texas-Minnesota,tip 1... 1.51...malo by byt....
|
|
|
majster
|
27.07.2011, 20:05 | #16291
|
|
AC Milano zase X 2:2 bude predlženie!
|
|
| |
majster
|
27.07.2011, 20:16 | #25646
|
| |
takže až po jedenástkach vyhral Internacional , AC na turnaji 4, večer Bayern s Barcelonou finále!
|
|
|
sokyno
|
27.07.2011, 18:47 | #16290
|
dnes idem NYY vs Seattle 0:1,5 1 2,2 fortuna GL
|
|
| |
majster
|
27.07.2011, 20:07 | #25645
|
| |
už by bolo aj 2 nie? Však do konca sveta nebude Seatl prehrávať, či hej!
|
|
| |
sokyno
|
27.07.2011, 21:29 | #25647
|
| |
nie majstre ja som dnes isiel len toto , lebo bolo z malocoho vyberat za 5eur to nie je take strasne
|
|
|
admin
|
27.07.2011, 17:57 | #16289
|
|
Poprosim Vas, este sa neregistrujte k sponzorovi, pockajte ... asi nejake technicke problemy su.
|
|
| |
admin
|
27.07.2011, 18:00 | #25644
|
| |
snad to vyriesime skoro, tie bannery musia byt OK, aby sme vedeli overit si registracie. Zatial to tak nie je.
|
|
|
Karci8899
|
27.07.2011, 14:37 | #16288
|
|
caute vedeli by ste mi poradit hlavne ti co tipuju na doxxbete ze ako mozem aj ja hrat tu tipovaciu sutaz co tam momentalne prebieha, ja som bol zaregistrovany uz pred startom tej sutaze
|
|
| |
pali1234
|
27.07.2011, 14:46 | #25641
|
| |
sponzor suťaže je BETFAIR tam sa musis zaregistrovat .. ale admin tu pisal že sa tam ešte nema registrovať kto chce súťažiť
|
|
| |
Karci8899
|
27.07.2011, 14:47 | #25642
|
| |
ale ja som pisal o tipovacke ktora prebieha na stranke doxxbetu ci by mi s tym nevede niekto poradit ci sa aj ja mozem zapojit
|
|
| |
pali1234
|
27.07.2011, 14:50 | #25643
|
| |
aha ja tam netipujem tak neviem
|
|
|
|
saigon
|
27.07.2011, 12:55 | #16286
|
Granollers M.- Andreev I. 2 1.94
Rosenborg - Plzeň(1.Polčas) X 2.05
Lille - Marseille(1.Polčas) X 2.00
|
|
|
Tiperka
|
27.07.2011, 12:49 | #16285
|
Robredo-Berlocq 1
Bautista Agut-Ungur 1
|
|