Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Tenis Kecmanovic M. vs Marozsan F. 1 1.82tip nevyhodnoteny
Tenis Darderi L. vs Borges N. 2 1.6tip nevyhodnoteny
Tenis Moro Canas A. vs Kwon Soon Woo 2 1.52tip nevyhodnoteny
Futbal Turecko-USA 2,5+gólov v zap. 1.74tip nevyhodnoteny
Basketbal Barcelona - Valencia x 17tip KO
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13239 | 13240 | 13241 | 13242 | 13243 | 13244 | 13245 | 13246 | 13247 | 13248 > >>

balboa 22.03.2011, 17:12 | #13166
http://www.denniksport.sk/article/168472/hamsik-ma-sancu-stat-sa-druhym-paulom-scholesom
ja sa na tom uz iba rehocem, den co den uz asi tri roky nam tu tie trapne slovenske media masiruju hlavicky takymi to shit clankami....... ked je taky najsamfasa preco uz neprestupil, v jednom kuse ho niekto chce, no ja si neviem pomoct ja som este nevidel dobre hrat v reprezentacii a nech si hovori kto chce co chce a jeho posledne vykony v Taliansku ziadna slava
tie hlasky "odchovacne jupie Podlavice" "špílmacher Neapolu" "najmladší kapitán" **01
  slaven 22.03.2011, 17:15 | #21032
  Myslim, ze skonci v Hrabusiciach, alebo v Michalovciach ... **02**02**02

ale inak balboa, v neapole velmi dobre hra ... pises ze ziadna slava, ale je to inak. Teraz som zapas sice nevidel, myslim ze nahraval na gol ... videl som zapas predtym, ked dal gol aj nahravku .. v tom Neaple su tam super zohrati a rozumeju si ! najme s lavezzim a cavanim ... proste v predu im to ide. v repre hra uplne nieco ine a vobec ziadne super vykony ako tam.
  hansus82 22.03.2011, 17:16 | #21033
  len nech si ostane hamšík tam kde je, tam je mu dobre, hráva pravidelne a navyše to vyzerá, že si zahrá v budúcej sezóne aj LM.....a k tým slovenským redaktorom a ich článkom sa radšej ani nevyjadrujem**14
  majster 22.03.2011, 18:44 | #21058
  neboj pôjde za Deedem, oni sú kamaráti!!**01
Mattix 22.03.2011, 17:12 | #13165
Stebe C.-M. - Heliovaara H. - 1 @1.55
Kendrick R. - Reister J. - 1 @1.34
  Mattix 22.03.2011, 17:12 | #21029
  druhy tiket:

Vinci R. - Benešová I. - 2 @1.8
Llagostera Vives N. - Tatishvili A. - 1 @1.65
Chan Yung-Jan - Pivovarova A. - 2 @1.8
Smyczek T. - Rochus O. - 1 @1.8
  tommy 22.03.2011, 17:15 | #21031
  smyczek ok to hram aj ja aj stebe ok tie zeny pre mna NB NB NB **02**02 lebo je to jedna velka katastrofa
  Mattix 22.03.2011, 17:17 | #21034
  jj tie som dal za menej.. **01

a skusim este samostatne Kunitsyn I. - Prodon E. - 2 @3.22
hansus82 22.03.2011, 16:09 | #13164
Boston - New Jersey X@3.70
Philadelphia - Washington X@3.70
Colorado - Columbus X@3.70
**03
  majster 22.03.2011, 18:28 | #21057
  hansus82 pekne ako vidím tak mám nasledovníka , len ja dávam všetky!**04, celu NHL - X
tommy 22.03.2011, 15:10 | #13163
zajimave **05

Link na článok na doméne aktuality.sk
Karci8899 22.03.2011, 14:40 | #13162
na dnes trinec-slavia 1 1,55 bwin
slaven 22.03.2011, 14:38 | #13161
https://www.doxxbet.com/ticket-223E8C4DAE
srandicka odomna na dnes banda, na sledovacku **02**02**02
a uvidime co dam za viac okrem toho basketu od sokyna ... **05
tommy 22.03.2011, 14:34 | #13160
toto si hosi kuknite je to pecka
http://www.mojevideo.sk/video/8561/robert_fox_magia.html
  slaven 22.03.2011, 14:49 | #21028
  tak s tou dialnicnou znamkou, faker ... samozrejme to mohlo byt zostrihane, proste iluzia, ako sa robi pri Copperfieldovi ...
Spike123 22.03.2011, 14:11 | #13159
Takze na dnes z basketu som si vybral tieto matche N.Mesto(-7.5)-Sofia 1, Oostende(-4.5)-Ventspils 1 Olympiakos(-6.5)-Siena 1 **08
  slaven 22.03.2011, 14:16 | #21027
  si sa dlho neukazal, konecne synak **03
inspirujem sa ... Ta Krka sa mi lubi ... Krka (SLO (-6) vs Lukoil Academic (BUL) for Game. 1.870
tommy 22.03.2011, 13:47 | #13158
Niland C. - Evans D.- 2 / 2.5 / 6/10 / 888sport
bzucko 22.03.2011, 12:43 | #13157
Dnesne hokejové remizy:
Lillehammer - Sarpsborg Sparta
Skelleftea AIK - Lulea HF
Poprad - B. Bystrica
Deco2508 22.03.2011, 11:57 | #13156
Duel - Basketbal
Olympiakos-Mac.Tel Aviv 1 ----1,68 Fortuna
Olympiakos doma so Sienou bude hrat utocne o pocitam ze da okolo 80-85 bodov, naopka Maccabi hraju na Barcelone a cakam defenzivny zapas max. ked daju okolo 70 bodov hraci Maccabi**05
majster 22.03.2011, 11:26 | #13155
tak nejaky strelci z NHL https://www.doxxbet.com/ticket-176186DF16
potom pridam CZ
  majster 22.03.2011, 11:28 | #21025
  samozrejme bude tam under ale ja dam 5 strelcov CZ Link na Tiket
tommy OK
majster 22.03.2011, 11:23 | #13154
včera NHL nesklamala s remízami, horšie to bolo so strelcami, dnes si myslim , že PP nepustí a s BB vyhrá s kurzom 1.9, Rosenheim zatial neprehral s Heilbromom a doma by mal postup zaistiť kurzom 1.9, to same by sa malo tykať aj Vispu ktorý má tri výhry a doma by mal to zabezpečiť s kurzom 2.02, ale je aj 2.10. teraz som múdry, večer to može byť inak!! samozrejme NHL všetky X **04
  majster 22.03.2011, 11:25 | #21024
  ale tommy , ta to za ,mna urobiš , však hore prečitaš čo som podal a len opišeš nikto na to nepride, a samozrejme ked sa chceš zasmiať dam tiket so strelcami!!
tommy 22.03.2011, 11:18 | #13153
majster a tak napisat do diskusie ze co hras ? netreba ?**08
  majster 22.03.2011, 11:29 | #21026
  ale som rýchly čo?**03
hansus82 22.03.2011, 07:47 | #13152
#13146
Tak slaven má fakt smolu, Orlando vyhralo 97:86**15
  tommy 22.03.2011, 07:52 | #21018
  jeden bod kua tu magori **14
  hansus82 22.03.2011, 08:04 | #21019
  http://www.livescore.in/sk/detail/basketball.php?match=55012&gmt_offset=-3600&tab=1&iframe_external=... poslednú štvrtinu prehrali o 11 bodov, tak to je už fakt magorizmus**11
  slaven 22.03.2011, 08:41 | #21022
  zasa si zomna spravili kokotka, ked som nieco nalozil, dakujem **14
  slaven 22.03.2011, 08:51 | #21023
  7 zapasov bolo v NBA ... 6 zapasov s prehladom krasne vyslo, myslim aj s hendikepmi !
len Orlando ma takto ojebe o 0.5 noda, co podam
Mattix 21.03.2011, 23:21 | #13151
na noc vyskusam:

Kudryavtsev A. - Stebe C.-M. - 1 @1.63
Yang Tsung-Hua - Ignatik U. - 2 @1.35
Veic A. - Fabbiano T. - 1 @1.40

prajem dobru noc a zelene tipy **02
  tommy 22.03.2011, 00:07 | #21015
  Kudy je po finale podla mna to pusti a pojde regenerovat do EU a pripravovat sa na antuku.
  Mattix 22.03.2011, 06:46 | #21016
  nj takisto aj Ignatik, ale tak uvidime, mozno z toho cosi bude..**01
  tommy 22.03.2011, 07:42 | #21017
  nj uz je
Stebe 2-6 6-2 7-5 **03
  tommy 22.03.2011, 08:11 | #21020
  Ignatik - Yang 64 64
  tommy 22.03.2011, 08:16 | #21021
  Veic - Fabbiano 63 64
  Mattix 22.03.2011, 17:15 | #21030
  co tomu chybalo **09 prvy set tak pekne uhra a potom.....**14
zuzubi 21.03.2011, 23:16 | #13150
San Antonio Spurs vs. Golden State Warriors Under 210 1.909 sportingbet
slaven 21.03.2011, 23:10 | #13149
a banda pomalicky do postielok, k priatelkam, manzelkam alebo sami do postele **02**02**02
sladke snicky
off
slaven 21.03.2011, 23:09 | #13148
CT 1 - ČT Live - Pocta Petru Mukovi ... **07
slaven 21.03.2011, 22:56 | #13147
Učiteľka vraví deťom v škole:
- Keď príde Móricko a povie nejaké neslušné slovo, dievčatá vstanete a
odídete z triedy.
A tak začala hodina. Učiteľka sa pýta detí:
...- Tak detičky, kto mi povie, čo je nového v našom meste?
.........Móricko sa prihlási a povie:
- V našom meste sa stavia "Bordel".
Na to dievčatá vstanú a odídu. Móricko za nimi kričí:
- Kde utekáte, vy kurvy, ešte sú len základy
**01**01**01**01**01
  tommy 21.03.2011, 22:59 | #21010
  a co tento:
Počuli ste o tej novej vyhláške??...že každá žena má ísť do konca roka ku gynekológovi??... že vraj ekonomika je v piči a nevie sa v ktorej...
**01**01**01**01**01
  Mattix 21.03.2011, 23:02 | #21011
  **01**01**01 tak sa pridam aj ja:

Mama lezie hore po rebríku a Móricko jej zdola hľadí pod sukňu:
-"Mami, čo to tam máš medzi nohami?"
Mama sa vyhovára:
-"Aaale, vieš, to ma otecko sekerou nechtiac..."
A Móricko na to:
-"A boha jeho, a rovno cez piču?!"
**01**01**02
  tommy 21.03.2011, 23:05 | #21012
  ten je goood **01**01
  slaven 21.03.2011, 23:06 | #21013
  yoooo, ten sa mi paci **02**02**02 pekne Mattix, ty patris k nam **03**03**03
slaven 21.03.2011, 22:09 | #13146
este tu mam jeden zapas z NBA co dam za viac: Cleveland Cavaliers vs. Orlando Magic - orlando -11.5hc 2
GL !
ball8 21.03.2011, 22:08 | #13145
na noc skúsim NBA : http://img16.imageshack.us/img16/8529/tiket21320113.jpg **08
slaven 21.03.2011, 21:55 | #13144
Inak akoze sila ... v rozhlase, pred 18tou ... relacia a tam nasi futbalisti a trener.
1. podla trenera su miliony SK, ktore si rozdali medzi sebou ti ludia tam su zasluzene, proste vsetko je OK, ved sme boli predsa na MS ... skoda, myslel som, ze povie nieco ine, ale tym padom sa mi sprotivil aj on, ved co, ze Laurinec si dal do vrecka mozno 40 000 eur, ved sme boli na MS ... chore, ale Slovenske

2. asi kazdy spomenul luxembursko, ze sme to posrali, ok ... a potom hned Andora ZE: "je to silny super!!! musime si dat pozor, su ako Luxembursko !!! musime hrat zodpovedne, aby nas neprekvapili. Dnes uz v Europe nikto nie jen slabi, oni su silni !" Tak to prdele, to je co zasa? co to je za myslenie ? to my tam ideme s tym ze su silni ? ani od jedneho som nepocul nieco ako "myslim ze ich rozbijeme !!! sme ovela lepsim muzstvom" a podobne ...

proste nechapem, Andora ... pre Boha ...
  Deco2508 21.03.2011, 23:27 | #21014
  sice som to nepocul tu debatu ale skusim reagovat k tomu co pises:
1. Co on ako trener moze povedat na vedenie a to ze si rozdali prachy, moze len prikivnut a nechat to tak, co on s tym narobi je na to maly pan.
2. To Luxembursko **04, nespolosobili teren a vobec podmienky v tom zapase, navyse bol to pripravny zapas pred zaciatkom jarnej casti v Europe takze sa nikto nepojde pretrhnut a zranit a tak to aj dopadlo.
Dalej frazy ako ideme vyhrat sme pocuvali 15 rokov a kde sme boli v *****, do zapasu treba ist s pokorou a bez velkohubych vyhlaseni. Hrat vie dnes ktokolvek a branit tiez takze nikto nie je lahky super a Vlado je dost skuseny /trenersky - psychologicky / na to aby hracon nevnucoval ze ideme vyhrat 5-0 a ze to mame uz na letisku v kapse. Za ery Vlada sme si zvykli ze priprava ma byt len pripravou a vysledky sa maju robit a aj robia v kvalifikacii takze verim nasim chlapcom ze to dokazu to na co maju a budeme uspesny v kvalifikacii nech je vykon akykolvek dolezity je vysledok.
slaven 21.03.2011, 21:45 | #13143
Spike, kde si, kde sa flakas ? v stredu som v Mikulasi na futbale ...
Ciernokoseliar 21.03.2011, 21:00 | #13142
Link YouTube video
  slaven 21.03.2011, 21:02 | #21005
  dik, hod to aj sem, na forum: http://www.mfkzemplin.com/
  Ciernokoseliar 21.03.2011, 21:04 | #21006
  kto stoji za tou strankou
  slaven 21.03.2011, 21:18 | #21008
  mas to v obalke
majster 21.03.2011, 19:43 | #13141
Rusky strelci sklamali Česky nie!**07
  slaven 21.03.2011, 20:46 | #21004
  ruský strelec - ruskí strelci
český strelec - českí strelci
**03
bufo 21.03.2011, 19:40 | #13140
Veendam-Sp.Rotterdam, dvojitá šanca 1-1,kurz 1.66.....
Mattix 21.03.2011, 18:37 | #13139
pridavam Smyczeka...ako kolega nizsie
+
Salamanca C. - Prodon E. - 2 @1.80
  tommy 21.03.2011, 18:44 | #21002
  GL chlape **04
  Mattix 21.03.2011, 18:48 | #21003
  tak tak GL aj tebe **02
  tommy 21.03.2011, 21:12 | #21007
  echh ten Prodon vysiel ako z rozpravky CGT **16
skoda ja som si ho vobec nevsimol v ponuke aj kopec iních matchov
  Mattix 21.03.2011, 22:55 | #21009
  jj v pohodicke to uhral **02 a Smyczek tiez pekne, takze paradicka **03**02
tommy 21.03.2011, 18:17 | #13138
este skusim toto
Sela D. - Smyczek T. 2 / 2.05 / 7/10
  1x2 21.03.2011, 18:31 | #21001
  Jo jo, doma je doma
bzucko 21.03.2011, 17:50 | #13137
Do tretice trosku výstrel:
SonderjyskE v FC Midtjylland...1/2 @38 betfair.
<< < 13239 | 13240 | 13241 | 13242 | 13243 | 13244 | 13245 | 13246 | 13247 | 13248 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions