Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News | ||||
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | ||
|---|---|---|---|---|
| JAR-Kanada | 2 | 1.7 | ![]() | |
| JAR-Kanada | Kanada počet gólov v zápase+1,5 | 1.95 | ![]() | |
| Notsko-Francuzsko | 2,5+gólov v zap. | 1.59 | ![]() | |
| NHL Draft | Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta | 1.5 | ![]() | |
| Norsko-Francuzsko | Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 | 1.63 | ![]() | |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách | ||||
| Aktualizuj diskusiu | DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI |
| << < 13450 | 13451 | 13452 | 13453 | 13454 | 13455 | 13456 | 13457 | 13458 | 13459 > >> |
| tiky | 11.10.2010, 21:49 | #6731 |
|
Islanders 6:4 |
|
| nabster999 | 12.10.2010, 12:40 | #9593 | |
| jj bola.. hostia uz vyhravali tusim 1-3 a nakoniec toto....ale halák opat super :) | ||
| admin | 11.10.2010, 18:32 | #6730 |
|
Slovensko vs. Írsko ako tipujete tento zapas ?
dobra volba je myslim si podat 2jku v peknom kurze a po zapase sa a) budeme tesit z vyhry na tikete b) budeme tesit z vyhry nasich alebo bude X ? |
|
| admin | 11.10.2010, 18:46 | #9589 | |
| inak malo by to ist aj na STV nakoniec http://www.osporte.sk/?id_cat=107&news=76633 | ||
| deadman | 11.10.2010, 18:50 | #9590 | |
|
este ze sa spamatali, lebo inak |
||
| deadman | 11.10.2010, 18:03 | #6729 |
|
Zdravim
Liberec-Třnec:Polák(Trinec) da gol @3,6.......3/10 NYI-NYR:Gáborik M. da gol @2,3......4/10 Buf-Chi:Kane(Chic) da gol @3,2......3/10 Gl |
|
| slaven | 11.10.2010, 16:46 | #6728 |
|
Takze z KHL sa mi najviac paci: OHK Dynamo Moskva vs. Severstal Čerepovec over 5 / 2.01 v pinnacle, asi naj kurz
a este z NHL pridam 2 zapasy, takze: Washington Capitals vs Ottawa Senators over 6 1.84 kurz / 188bet, na pinnacle to este nie je, mozno bude vyssi NY Rangers NY Islanders over 5.5 1.95 kurz na bet365, mozno sa najde aj vyssi, ale vela stavkovych to nema este vypisanych, treba pockat Tak majte sa banda |
|
| tommy | 11.10.2010, 16:48 | #9588 | |
|
ejha dovolnka a niekto nam zmenil staavkou na pinnacle echh |
||
| tommy | 11.10.2010, 20:05 | #9591 | |
|
Dynamo 4:3 pp GRCKA |
||
| slaven | 11.10.2010, 16:39 | #6727 |
|
Nazdar banda som tu len na skok, som v inet-kafe a idem sa pozriet rychlo na ponuku a daco sem dam som rad ze vcera mi tie zapasy vysli, najma Bostonu som veril, aj som to Kinlymu pisal, ze 7/10 u mna |
|
| tommy | 11.10.2010, 16:42 | #9586 | |
|
cau fesak kde si ? |
||
| slaven | 11.10.2010, 16:45 | #9587 | |
|
more, teplo ... pyramidy |
||
| admin | 11.10.2010, 14:01 | #6726 |
|
Futbal v Kosiciach je v ...
Link na článok na doméne sme.sk |
|
| tommy | 11.10.2010, 13:31 | #6725 |
|
Link na článok na doméne aktuality.sk zaujímavá pikoška ved sme hrali "dobre" |
|
| tommy | 11.10.2010, 11:15 | #6724 |
|
Pekny den ja skusam na zajtra celkom realne si myslim
San Marino - Moldova Over 4.5 4.75 4/10 GL |
|
| prskovic | 11.10.2010, 10:57 | #6723 |
| dnes skúsim spartak moskva -ska petrohrad v.z. petrohrad 1,52,ohk dinamo-cerepovec 5golov a viac 1,52,wozniacki-zvonareva 22hier a viac 1,7 | |
| admin | 11.10.2010, 10:51 | #6722 |
|
Ahojte priatelia.
Sutaz o ceny uz je v plnom prude - http://www.nasetipy.com/sutaz Tak sa snazte a kto ma zaujem, zapojte sa ... aj v priebehu mesiaca, len treba splnit tie podmienky (minimalne 15 tipov, 3 tikety) ... Statistiky uz funguju po mesiacoch, takze neni problem ... pekny slnecny den kazdemu prajem. |
|
| down | 11.10.2010, 09:51 | #6721 |
|
Ahojte borci,
dnes toho vela na vyber nieje , ale predsa sa mi pacia tieto zapasy. MALMÖ-DROTT 1 2,00 Sundsvall-Troja(V) 1 1,58 D.MINSK-A.MYTIŠČI (V) 1 1,75 GL |
|
| MIAMIVICE | 11.10.2010, 08:22 | #6720 |
|
DOBRE RANKO TAK DNES
LIBEREC, MINSK 1 :) |
|
| kinly79 | 10.10.2010, 22:04 | #6719 |
|
bordel liga nesklamala..este ze som dnes nehral
Link na článok na doméne sme.sk |
|
| tiky | 11.10.2010, 07:53 | #9583 | |
| a co si chcel hrat ? ved v podstate len Nitra doma prekvapujuco prehrala | ||
| tommy | 10.10.2010, 19:11 | #6718 |
|
uz mi tu normalne chyba slaven a jeho ruske "fixky" |
|
| tiky | 10.10.2010, 17:51 | #6717 |
|
Ahojte vsetci, strelci mi nejdu slavenov Boston som nestihol skusim dnes zasa Iginlu 2.7 |
|
| tommy | 10.10.2010, 19:10 | #9580 | |
|
este sa len rozbiehaju a GL Iginlovi |
||
| tiky | 10.10.2010, 19:13 | #9581 | |
|
Boston 3:0 |
||
| kinly79 | 10.10.2010, 23:20 | #9582 | |
| tiky..CLG-EDM? preco ked calgary hraju s LA? | ||
| tiky | 11.10.2010, 07:53 | #9584 | |
|
to bol omyl, ale aj tak KO, Iginla si ani netukol |
||
| misqeq | 10.10.2010, 17:48 | #6716 |
|
myslim,ze je cas na pauzu |
|
| tiky | 10.10.2010, 17:52 | #9579 | |
|
ja davam teraz za nizke vklady este takze tie moje KO az tak nebolia |
||
| kinly79 | 10.10.2010, 14:50 | #6715 |
|
slaven dnes v sms len: Phoenix - Boston 2 kurz 2,44 vraj 7/10 tomu veri
admin pridaj mu to prosim do statistik ako naposledy...vdaka |
|
| admin | 10.10.2010, 14:53 | #9577 | |
| ok, pridane | ||
| kinly79 | 10.10.2010, 15:38 | #9578 | |
| a predsa este jedna sprava od slavena, finale zeny v Pekingu over 21.5 gemu, kurz 1.9 | ||
| admin | 10.10.2010, 13:24 | #6714 |
|
Sila - Link na článok na doméne sme.sk zasa nevinna obet a vodic len lahke zranenia |
|
| deadman | 10.10.2010, 11:29 | #6713 |
|
Dnes
Vít-Zlí:Huna da gol @3,3...4/10 Cal-LAn:Iginla da gol @2,6....4/10 Edm-Flo:Penner da gol @3,6....4/10 Gl |
|
| deadman | 11.10.2010, 15:51 | #9585 | |
|
Opat 2 ok a 1 ko, ten Iginla uz nie je to, co bol, som zvedavy kedy sa trafi konecne |
||
| tiky | 10.10.2010, 09:49 | #6712 |
|
Three Stars
1. J. Halak - STL (Saves: 29, Save Pct: .967) |
|
| deadman | 09.10.2010, 20:33 | #6711 |
|
Zdravim, dnes len nieco light
Buf-NYR:Gáborik M. da gol @2,3....4/10 Tor-Ott:Kessel da gol @2,9.....4/10 Tam-Atl:Stamkos S. da gol @2,7......4/10 GL |
|
| deadman | 10.10.2010, 09:54 | #9572 | |
| Kessel a Stamkos ok, a nas trubak ko | ||
| nabster999 | 10.10.2010, 09:59 | #9573 | |
|
si to hral spolu na jednom tikete? |
||
| deadman | 10.10.2010, 10:04 | #9574 | |
| Tychto troch ano, ze nedal Ovecku, toho dal na druhy | ||
| Deco2508 | 10.10.2010, 10:52 | #9575 | |
| to treba hrat solo a potom v kombiku lebo si pekne trafil a mohol si mat vyhru | ||
| deadman | 10.10.2010, 11:26 | #9576 | |
| Ja viem, no co uz | ||
| kinly79 | 09.10.2010, 20:23 | #6710 |
| spisska predsa len vyhrala... tak aspon nieco | |
| kinly79 | 09.10.2010, 19:39 | #6709 |
|
dnes tie moje baskety zase bieda
v prievidzi prestrelka pod kosmi... zatial 74:104 a bystrica v 2. polcase vedie o 2b zatial |
|
| mayo | 09.10.2010, 15:46 | #6708 |
|
Srbsko - Kuba 2
odporucam poriadne nalozit |
|
| SCOTTY88 | 09.10.2010, 13:57 | #6707 |
| CAUTE LUDIA ,NEVIETE MI NIEKTO PORADIT STRANKU,KDE SA DAJU ZISTIT ZDRAVOTNE STAVY MUZSTIEV???POTREBUJEM HOKEJ.DIK | |
| admin | 09.10.2010, 14:23 | #9571 | |
|
skusil si pozriet u nas medzi linky ? - http://www.nasetipy.com/linky-a-odkazy
napriklad hned prvy link |
||
| soccertips | 09.10.2010, 13:24 | #6706 |
|
Tak ja na dnes takto Sev.Írsko I Coleraine-Linfield TIP-1 KURZ-5.00 Brazília I Santos-Paraneanse 1pol. TIP-X KURZ-2.15 Vasco da Gama-Grémio TIP-2 KURZ-3.00 |
|
| soccertips | 09.10.2010, 13:06 | #6705 |
|
Zdravíčko |
|
| kinly79 | 09.10.2010, 12:39 | #6704 |
|
slaven pisal dalsiu sms z egypta
Unicaja Malaga - Caja Laboral +1hc 2 kurz 1.917 Cedevita v Zadar -7.5 hc 1 kurz 1.875 Zabok vs Trogir -8hc 1 kurz 1.85 admin pridaj mu to prosim do statistik ako naposledy...vdaka |
|
| misqeq | 09.10.2010, 12:18 | #6703 |
|
dnes zacina Adriaticka liga, vyhra Krky v hcp a Igokey s neskonsolidovanou Olimpijou a myslim, ze tuti vyhra Cechov s Argentincami na volejbalovych MS. GL |
|
| tiky | 09.10.2010, 12:09 | #6702 |
|
Link na článok na doméne sme.sk pocul niekto o nom ? talent ! ale asi pre Madarsko ne ? |
|
| tiky | 09.10.2010, 12:10 | #9568 | |
|
inak vcera zasa strelci nepotesili |
||
| << < 13450 | 13451 | 13452 | 13453 | 13454 | 13455 | 13456 | 13457 | 13458 | 13459 > >> |


















