Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Diallo G. vs Etcheverry T.M. |
1 |
1.58 |  |
 |
Nardi L. vs Virtanen O. |
1 |
3.25 |  |
 |
Maroko-Haiti |
Ismael Saibari strelí gól alebo asistuje |
1.6 |  |
 |
Skotsko-Brazilia |
1.polcas:Brazília +0,5 gólov |
1.53 |  |
 |
Skotsko-Brazilia |
Brazília +1,5 gólov v zap. |
1.56 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
|
admin
|
15.09.2010, 21:40 | #6025
|
Tak boli zabery zo vcera z LM a priatelia, ta Barcelona, to bola nadhera tie akcie. Najma ten gol Messiho na 3:1, to bola kombinacia ako z rozpravky ...
rovnako Valencia, nadherne goly, najma ten prvy a aj ta druha strela do zrde a dorazka ... radost pozerat na taketo kusky
|
|
|
admin
|
15.09.2010, 20:57 | #6024
|
|
Essien 13' 0:1
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 21:07 | #8656
|
| |
teraz bola velmi pekna akcia Ziliny, vela nechybalo ku golu ...
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 21:08 | #8657
|
| |
24' Anelka 0:2
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 21:13 | #8658
|
| |
28' Anelka 0:3
|
|
|
Zio
|
15.09.2010, 20:55 | #6023
|
|
Tento rok planujete zmenit v statistike priemerny vyherny kurz webu 1,81? Je tan takto aspon od maja. Sila, nie? :D Admin a ty mi nevypisuj postu, toto nie je gay zoznamka.
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 20:59 | #8655
|
| |
planujeme vela zmien, od oktobra spustame sutaz
v najblizsis dnoch spustime informacie o nej
este nieco? dlhsie si nebol, uz nam chybali Tvoje stupidne komentare, vazne.
|
|
|
tommy
|
15.09.2010, 20:33 | #6022
|
Pekny podvecer skusam este na vecer :
Alexandre Pato - da gol
2.3 kurz
Zlatan Ibrahimovic - da gol
2.3
|
|
|
ball8
|
15.09.2010, 20:08 | #6021
|
|
Arsenal - Sporting Braga x2 2,87
|
|
|
prskovic
|
15.09.2010, 20:04 | #6020
|
|
doneck-partizan 2X,marseille-spartak obaja gol vklad 15 euro
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 20:08 | #8653
|
| |
pozor na ten partizan
|
|
| |
ball8
|
15.09.2010, 20:11 | #8654
|
| |
šachtar jednoznačne vyhrá
|
|
|
jj
|
15.09.2010, 19:52 | #6019
|
|
marseille-spartak 1 1.77,sachtar-partizan x 4.2,bayern-as roma 2 4.35
|
|
|
ball8
|
15.09.2010, 19:49 | #6018
|
|
Real Madrid - Ajax Amsterdam x 4,20
|
|
|
slaven
|
15.09.2010, 17:36 | #6017
|
este jeden zapas dam ... na noc .. ked toto ujde banda, dam si na par dni naozaj pauzu
za viac: St.Louis Cardinals vs. Chicago Cubs -1,5hc 1
GL !
inak tie rozdiely v kurzoch su markantne ... doxxbet 2,17 bet365 2,35 ifortuna dokonca len 1,95, hoci na 1ku maju 1,5 a doxxbet ma 1,48, nechapem ... tipsport 2,1 188bet 2,351
|
|
| |
misqeq
|
15.09.2010, 18:35 | #8649
|
| |
znie to dobre...asi sa inspirujem, GL
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 18:53 | #8650
|
| |
misqeq vidim ze si sa inspiroval aj Arsenal - Braga oba gol ....kde je kurz 2.05??? fortuna to ma za 2.15
|
|
| |
misqeq
|
15.09.2010, 19:05 | #8651
|
| |
nie,chipy, toto mam v hlave od rana po prestudovani roosterov :) davam to v doxxe...a inak este nemecka hadzana Magesburg over 58.5 @ 1.85
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 19:45 | #8652
|
| |
takj ja som to tu tiez pisal ...no nech nam to klapne
|
|
|
LaciKE
|
15.09.2010, 17:03 | #6016
|
|
Kedze este dnes sa da pridat viac ako tri zapasy pridavam Colmar - Cannes 2 2.15
|
|
|
rafa000
|
15.09.2010, 16:42 | #6015
|
anelka @1.9,arshavin 2.4,ronaldo 1.85,bayern 1 1.65 TS gl
|
|
| |
jj
|
15.09.2010, 16:44 | #8642
|
| |
to na jeden tiket?
|
|
| |
rafa000
|
15.09.2010, 16:45 | #8643
|
| |
jj moja odpoved jj za viac resp.pre mna viac gl ,este skusim aj inych strelcov na viac tiketov po menej ,tie sem hadzat nebudem tomuto verim najviac
|
|
| |
jj
|
15.09.2010, 17:12 | #8647
|
| |
anelku isto vygumuje dajaky sourek alebo taky niekto
|
|
|
jj
|
15.09.2010, 16:25 | #6014
|
uzas,vsetky zapasy minimalne over 5.5 akurat cska 2:2,chumaji
|
|
| |
slaven
|
15.09.2010, 16:33 | #8640
|
| |
este tam zapasy neskoncili a mam pocit, ze ta smola, co vcera zacala u mna pokracuje, v Amure o 1 gol KO under a som zvedavy na moje overy, asi to bude pekny KO tiket, brrrr
tie overy tam nepadnu, ty pises ze hej, ale neverim
|
|
| |
jj
|
15.09.2010, 16:37 | #8641
|
| |
myslel som tie ostatne tri co sa uz odohrali,v astane kludne este moze byt tie tri golky,paradox ze som mal na cska over len 4.5 a ani to nedali
|
|
| |
slaven
|
15.09.2010, 16:47 | #8644
|
| |
a preco sem nedavas tipy ?
|
|
| |
jj
|
15.09.2010, 17:10 | #8645
|
| |
cska som tu dal,ostatne som nehral tak som ich sem ani nedaval,ved o tom vravim ze jediny dam a prave ten nevyda,ostatne hej
|
|
| |
jj
|
15.09.2010, 17:11 | #8646
|
| |
v astane uz 5,blizi sa to
|
|
| |
slaven
|
15.09.2010, 17:28 | #8648
|
| |
ok, davam pauzu ... tak super mi sli zapasy a teraz sa to vsetko zacalo pekne s prepacenim srat ... ja som to vedel, uz som to pisal vcera, pri tom tipe na zensky tenis over 21 a bolo to 60 16 16 ... uz vtedy som to vedel ...
astana o gol KO ...
|
|
|
bufo
|
15.09.2010, 16:02 | #6013
|
Caute vsetci,
tak na dnes si myslim,ze da Zilina aspon čestný úspech-dá gól v kurze 2,25,
a pozdavajú sa mi dva zapasy v nem, hadzanej:
Kiel - Balingen v Hcp+12,5-tip 2,
Berlin - Melsungen v Hcp+5,5 tip 1.
|
|
|
nabster999
|
15.09.2010, 15:23 | #6012
|
podla coho sa robi kalendar v KHL? nechápem ako moze napr Riga mat uz 4 zapasy vonku a 0 doma, alebo Amur naopak, 4 doma a 0 vonku?...
|
|
| |
slaven
|
15.09.2010, 15:25 | #8633
|
| |
sadnu si, flasa ruskej vodky na stol a vypiju ... niekto malo znesie, potom ma zle vylosovanie  
|
|
| |
Deco2508
|
15.09.2010, 15:26 | #8634
|
| |
podla toho aby boli co najmensie naklady na cestovanie takze radsej hrat 5-6 zapasov v rade vonku a usetrit ako cestovat stovky kilometrov na kazdy zapas zvlast
|
|
| |
nabster999
|
15.09.2010, 15:27 | #8635
|
| |
jaaaj.. deco.... jakze som nato sam neprisiel... :-/... diky velmi pekne... vecer konecne kvoli tomu zaspim...:D:D:D:D:D
|
|
| |
slaven
|
15.09.2010, 15:27 | #8636
|
| |
inak ten Amur ma zasa nastval ... zasa o jeden gol KO
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
15.09.2010, 15:34 | #8638
|
| |
Bol si na rybacke?)
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 15:39 | #8639
|
| |
keby chabarovsk hral doma systemom doma vonku doma vonku tak by ich asi z toho drblo
|
|
|
deadman
|
15.09.2010, 14:45 | #6011
|
Este jeden match
Cluj - Basel 1.gol 2 @2,05
|
|
|
tom27
|
15.09.2010, 14:29 | #6010
|
ja dnes skusam bragu ze prekvapi.. arsenalu chybaju 6ti hraci...tak uvidime no
gl
|
|
| |
misqeq
|
15.09.2010, 14:37 | #8627
|
| |
videl by som to na over a remizu
|
|
| |
tom27
|
15.09.2010, 14:43 | #8629
|
| |
verim ze prekvapia ... v podstate bayern by mal tiez vyhrat to rimske As sa mi nezda, ale LM je ina sutaz ako domaca liga.
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 15:01 | #8630
|
| |
oba gol za 2.15 davam ja ....arsenal musi braga moze ...videl som hrat bragu so sevillou..braga ma smrtiace kontri rychly prechod do utoku...dufam ze to vyuziju
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 15:06 | #8631
|
| |
Matheus da gol 6.5 kurz ale to len tak mimo sutaz
|
|
| |
slaven
|
15.09.2010, 15:11 | #8632
|
| |
AS by som nepodcenoval .. to co sa stalo v lige, to by som s LM nespajal ...
|
|
|
chipy
|
15.09.2010, 14:20 | #6009
|
|
Kto dnes veri Žiline že nedostane naklad???? ja ano !
|
|
| |
misqeq
|
15.09.2010, 14:38 | #8628
|
| |
skor dufam, dufam, ze to napriek vyhlaseniam podcenia
|
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 13:35 | #8623
|
| |
este ze taketo clanky "ala Novy Cas" ignorujem
|
|
| |
Ciernokoseliar
|
15.09.2010, 14:00 | #8626
|
| |
Ved to uz mesiac stare
|
|
|
LaciKE
|
15.09.2010, 13:04 | #6007
|
zdravim, dnes som vybral tieto tri
Devilder N. - Rosol L. 2 1.78
Alcorcon - Ponferradina 1 2.10
AIK IF - Linköping 2 2.00
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 13:36 | #8624
|
| |
GL !
co sa tyka Devildera, boli tu 2 tipy na neho, tak uvidime ako to skonci.
|
|
| |
LaciKE
|
15.09.2010, 15:27 | #8637
|
| |
diky...ako vravis uvidime, snad sa to bude dat aj niekde pozriet...kazdopadne GL
|
|
|
deadman
|
15.09.2010, 12:29 | #6006
|
Bayern-AS Roma 1 1,67 8/10
Real-Ajax Obaja gol 1,88 7/10
gl
|
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 12:16 | #8616
|
| |
prave na to pozeram, 16 miesto, to je sila a uspech
|
|
|
misiscp1974
|
15.09.2010, 10:46 | #6004
|
co tak skusit remizu na Zilinu ?
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 11:43 | #8615
|
| |
to potom mozes aj rovno 1ku, v kurze 12 ci 15
chelsea sem pride s B muzstvom, v podstate vsetky hviezdy ostali doma, ale aj tak by mali v pohode vyhrat ... ale zasa spominate Puchov ? s Barcelonou 1:1, tam si asi hraci podali   ... a v odvete 0:8 ...
kazdopadne tam bol vacsi rozdiel v kvalite ako teraz v Ziline.
|
|
|
admin
|
15.09.2010, 10:12 | #6003
|
Pekny den priatelia. OD ZAJTRA bude platit obmedzenie MAX 3 zapasy NA DANÝ DEŇ, nie ZA DEŇ ... t.j. v jeden deň môžete pridať aj viac ako 3 zápasy, ale zápasy sa musia hrať v rôznych dňoch ( napr. dnes pridám 3 zápasy na dnešný deň a ďalšie 2 zápasy na zajtra ...)
v pripade otazok a nejasnosti, kludne napiste.
|
|
| |
hansus82
|
15.09.2010, 10:20 | #8611
|
| |
OK. beriem na vedomie
|
|
| |
Soccer
|
15.09.2010, 12:22 | #8618
|
| |
A ako to bude v diskusii? Tu hadam mozme hovorit aj o viacerych , hej?
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 12:58 | #8621
|
| |
samozrejme, ze diskusia nemoze byt a ani nebude nijako obmedzena ...
do statistik by teda kazdy mal pridat svoje TOP 3 zapasy na dany den s minimalnym kurzom 1.5
|
|
|
Soccer
|
15.09.2010, 09:39 | #6002
|
|
Caf all, dnes si tipnem Cluj-Basel x, Bodo-Fredrikstad x, Advidabergs-Djurgarden oba gol a z hadzanej Magdeburg-RN Lowen 1 (+2,5). Magdeburg mi uz parkrat zarobil v tejto sezone,dufam ze aj dnes.
|
|
| |
Soccer
|
15.09.2010, 10:09 | #8610
|
| |
B 93-Silkeborg - dansky pohar
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 11:18 | #8613
|
| |
parkrat zarobil v tejto sezone???....ved dnes hraje stvrty zapas  
|
|
| |
Soccer
|
15.09.2010, 12:19 | #8617
|
| |
Pan kolega, presne dvakrat - senzacne vitazstvo vo Flensburgu a doma s G-waldstadtom. Bavia ta taketo poznamky?
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 12:34 | #8619
|
| |
ta pod pojmom parkrat si predstavujem vyssie cislo ako je 2
|
|
| |
Soccer
|
15.09.2010, 12:52 | #8620
|
| |
Par je presne dva. Najlepsie bude,ked zabudnes na ten tip aj na mna, OK? Dakujem.
|
|
| |
chipy
|
15.09.2010, 13:09 | #8622
|
| |
ako chces mam ta v trubke
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 13:38 | #8625
|
| |
chlapci klud.
Soccer, neber to tak prilis vazne, ved chipy tam dal aj smajlov
|
|
|
slaven
|
15.09.2010, 09:26 | #6001
|
dobre ranko banda, tak v noci 1:1, aspon citak vysiel, uz ked St louis dostali na prdel, to preto, ze na 1ku bolo 1.4 ...
dnes nam ide KHL, skusim to takto nejako:
Amur Chabarovsk vs. Dinamo Riga u5.5
Barys Astana vs. Spartak Moskva o5.5
Traktor Čeľjabinsk vs. Metallurg Magnitogorsk 2
Yugra Khanty-Mansiysk vs. Severstal Čerepovec o5.5
pozeram, ze zacina aj SWE Elitserie super, moja oblubena.
GL !
|
|
|
hansus82
|
15.09.2010, 08:30 | #6000
|
|
dnes: Arsenal +2,5 , žilina +2,5 , linkoping víťaz zápasu @4,09 GL. Pekný deň
|
|
|
tommy
|
15.09.2010, 06:34 | #5999
|
Good Morning :)
Cervenak Pavol - Massu Nicolas
Tip: 1
Odd: 2.3
Stake: 6/10
Hernych J. - Patience O.
Tip: 2
Odd: 1.75
Stake: 8/10
GL a pekny den
|
|
|
adler
|
15.09.2010, 01:35 | #5998
|
|
konecne dnes som vyhral.vsetko vyslo
|
|
| |
tommy
|
15.09.2010, 06:34 | #8604
|
| |
Grcka !!
|
|
|
| |
hansus82
|
15.09.2010, 08:22 | #8607
|
| |
ja tiež môžem povedať že mi všetko vyšlo, čo som chcel dať, ale čo z toho, ked to čo som dal na tiket a tu na stránku nevyšlo , myslím že táto stránka by mala byť na to, aby sa tu tipa dávali pred odohratím
|
|
| |
slaven
|
15.09.2010, 09:31 | #8609
|
| |
 
|
|
| |
adler
|
15.09.2010, 11:11 | #8612
|
| |
vcera som podaval dva zapasy ktore uz boly v pridanich zapasoch tak som sa nechcel opakovat a pisat tam to iste.proste som veril soccerovi a opisal som tipy.
|
|
| |
admin
|
15.09.2010, 11:38 | #8614
|
| |
to je pekne, ale tipy by mal kazdy pridad do statistik, najneskor 5 minut red zaciatkom zapasu, aby bolo jasne kto co dava a aby nenastala situacia ktora nastala teraz, ze tu niekto na web NIC nenapisal a na 2.den napise ze super, ze mu vsetko vyslo
snad tomu rozumies
P.S. jeden zapas moze byt v statistikach aj 20x, ked to poda 20 ludi, nie je problem
|
|
|
petdvskal
|
14.09.2010, 23:26 | #5997
|
Tenis Bangkok
Rieschick S. - Recouderc L. 2
kurz 1.57
5/10
|
|
| |
tommy
|
15.09.2010, 06:35 | #8605
|
| |
GL myslim ze zacinaju za chvilku .
|
|
| |
petdvskal
|
15.09.2010, 09:29 | #8608
|
| |
a Recouderc prehral 7:6, 6:1
|
|