Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Ľadový hokej NHL Draft Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta 1.5tip nevyhodnoteny
Futbal Norsko-Francuzsko Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 1.63tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Over3.5 1.85tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over3.5 3tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over2.5 1.8tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13488 | 13489 | 13490 | 13491 | 13492 | 13493 | 13494 | 13495 | 13496 | 13497 > >>

eurusd 05.09.2010, 12:58 | #5585
niekedy sem zvyknem kuknut...dobre info a tipy...citam tam o Cobresal...tak tu je info..

V Čilskej lige na seba narazí Cobresal a U. De Chile. Hostia sa snažili odložiť tento zápas, ale nepodarilo sa im to, takže sa musí hrať. Dôvodov mali viac. Jedným z nich je nemožnosť ubytovania sa. Ubytovacie kapacity sú plné a zatiaľ sa uvažuje, že budú ubytovaný až vo vzdialensti 212 km od miesta zápasu. Ďalším, oveľa závažnejším dôvodom je, že hosťom bude chýbať minimálne 7 hráčov v dôsledku zranenia, alebo choroby. Navyše atmosféra v mužstve je zlá. Počas týždňa vypadli z Copa Sudamerica a zniesla sa na nich vlna kritiky. Zatiaľ je otázne, či a koľko hráčov bude chýbať v domácom mužstve, všade sa píše iba o problémoch, ktoré má U. De Chile. Pri týchto všetkých problémoch, ktoré má hosťujúce mužstvo by domáci mali bodovať naplno. Myslím, že kurzy sa budú hýbať dosť smerom nadol, tak si to zahrám čím skôr.
zdroj: http://tipy.sportovci.net/analyza.php?id=226**04
  Braga 05.09.2010, 14:03 | #7854
  Ale autor zase az tak neveri tomu, ked sam hra DNB 1.
  nabster999 05.09.2010, 14:21 | #7856
  hrajú to všade... http://www.oddsportal.com/soccer/chile/primera-division/cobresal-u-de-chile-376366/
  Braga 05.09.2010, 15:25 | #7860
  Co hraju vsade? DNB 1 ? :)
nabster999 05.09.2010, 12:25 | #5584
ludia, co hovoríte na MODENA - PADOVA skúsiť podať na 2? http://www.oddsportal.com/soccer/italy/serie-b/modena-padova-386017/
  tommy 05.09.2010, 12:26 | #7850
  hmm ja talianksu ligu nemusim nedam na nich ani cent ....
  nabster999 05.09.2010, 12:27 | #7851
  waaa. uz ajtak neskoro...:(
  tommy 05.09.2010, 12:32 | #7852
  sak mas livko
bet-at-home bet365 bwin Expekt Interwetten SBOBET
slaven 05.09.2010, 12:10 | #5583
Link na článok na doméne aktuality.sk
kusok nechapem, co tam on pise ... skoncilo to 0:0 a napisal, ze radsej by vyhral 2:1, alebo 3:2 ? to je co ? to chcel aby dostali gol, alebo dva ?
slaven 05.09.2010, 11:54 | #5582
co poviete ? slusne kurzy
5. 9. 10 / 14:15 EC Red Bull Salzburg vs. TPS Turku 2,15 4,35 2,40
5. 9. 10 / 17:30 Kärpät Oulu vs. Jokerit Helsinki 2,30 4,30 2,25
5. 9. 10 / 17:30 SC Bern vs. Färjestads BK 2,30 4,30 2,25
5. 9. 10 / 20:45 Eisbären Berlin vs. HV71 2,40 4,35 2,15
nazory ?
  tommy 05.09.2010, 11:58 | #7843
  Mne osobne sa paci Eisbaren nabrali velmi peknu formu ...
  tommy 05.09.2010, 12:01 | #7844
  aj ked ani ten Salzburg neni na zahodenie ...hmmm
  ball8 05.09.2010, 12:15 | #7845
  Eisbären hrá teraz fantasticky ..samozrjeme kedy nehral že ? **01
  nabster999 05.09.2010, 12:15 | #7846
  ja skusim ten jokerit. minulu sezonu mali mizernu, neviem o nich nic nové ale vzdy boli moji oblubeny z finska.... azda sa vyzbrojili...
  nabster999 05.09.2010, 12:20 | #7848
  k tomu Salzburgu : http://www.oddsportal.com/hockey/europe/european-trophy/salzburg-tps-turku-400591/ asi to skúsim ....
  tommy 05.09.2010, 12:22 | #7849
  jj nejako to zacalo padat malicko .... tiez to vyskusam ... **04
  nabster999 05.09.2010, 15:24 | #7859
  raz dva to dali na 1-5 pre TPS..... uff.... :-( dnes vsetko KO, stacilo nadnes..
tommy 05.09.2010, 11:46 | #5581
skusim 2. espana o 12:00 Alcorcon - Ponferradina
Tip: under 2
Odd: 2.05 betUS
Stake: 7/10
slaven 05.09.2010, 11:05 | #5580
Link na článok na doméne sme.sk
- ci pana, ale ju rozbila, co ? gratulacia
  tommy 05.09.2010, 11:21 | #7839
  jj pekne pekne Grcka jej !!!
to mas presne tak ked my dvaja ideme hrat aa dostens kanara a potom radsej skrecujes **01**01**01**01
  slaven 05.09.2010, 11:27 | #7841
  a potom sa zobudis tommy a ruku najdes v šerblíku **02
  tommy 05.09.2010, 11:28 | #7842
  joooooooj tha musis ma tu odhaľovať ? **01**01
slaven 05.09.2010, 10:52 | #5579
nazdar banda, na dnes tu mam 2 kusky:
St.Louis Cardinals vs. Cincinnati Reds -1.5hc 1
Seattle Mariners vs. Cleveland Indians -1.5hc 1
GL ! a mozno sa zasa niecim inspirujem, ako vcera tym Sudanom v peknom kurze 2.0
  tommy 05.09.2010, 11:24 | #7840
  nedas si pokoj s tym Cincinnati Reds ??? ved to uz 3x po sebe hraju spolu **01**02
admin 05.09.2010, 10:32 | #5578
Poprosim vsetkych, aby ste zodpovedne pridavali tie zapasy, aj tikety ... zasa v tiketoch som nasiel nejake zle odkazy, rovnako tiket v ifortune, ktory nebol podany + v statistikach zle datumy zapasov.
Dakujem za pochopenie.
Deco2508 05.09.2010, 09:46 | #5577
opat nieco z mojej kuchyne pre vas:

Brentford v Sheffield Wednesday 2 2.32
Bretnfort nezacal sezonu dobre ja posledny a nevyzera to s nim velmi ruzovo v uvode sezony. Dnes na jeho podu pride veduce muzstvo ligy Sheffield Wednesday a to by podla doterajsich vysledok nemalo mat problem zvitazit. + analyza v anglictine kde som sa inspiroval http://www.goonersguide.com/football-pick-08795-Brentford-v-Sheffield-Wednesday.htm
  Braga 05.09.2010, 10:06 | #7833
  Malo by to vyjst, dam aj ja. Gl.
  nabster999 05.09.2010, 10:34 | #7836
  inspirujem sa .. GL
Braga 05.09.2010, 09:41 | #5576
Mam vyhliadnute Cobresal x 3,20, Fluminense zapas bez rem. 1,55, Palmeiras x 3,15, Avai oba gol 1,68, Santos zap.bez rem. 2,12. Z tenisu kombi na prekvapka Verdasco 2,38, Almagro, Isner 2,10.
  Andrejo 05.09.2010, 09:46 | #7830
  isnera som rozmyslal aj ja..podla mna vyhra
  Andrejo 05.09.2010, 09:50 | #7831
  ten prvy zapas cobrelas si myslis podla coho ze bude remiza?...mas nejaku analizu
  Braga 05.09.2010, 10:05 | #7832
  Takisto sa ja mozem opytat, preco myslis, ze nebude remiza :). Este aby nebola dvojka, Universidado je kvalitnejsie muzstvo podla mna a hlavne vonku hra dobre. Ja si dam aj solo Univers. zapas bez remizy 1,88 za viac.
  Andrejo 05.09.2010, 10:22 | #7834
  ja som sa len opytal som myslel ze mas nejaku analyzu
  anonym 05.09.2010, 10:28 | #7835
  Z analyz som davno vyrastol.
  Braga 05.09.2010, 10:39 | #7837
  Anonym som ja,len ma to vyhodilo. Inak ten tvoj tiket nie je mozne pozriet,asi chyba v cisle
Andrejo 05.09.2010, 09:05 | #5575
zdravim...kto ma na dnes nejake zaujimave zapasy?...ja mam hned niekolko **04
  Braga 05.09.2010, 09:29 | #7828
  Nazdarek, vsak daj nieco.
  Andrejo 05.09.2010, 09:38 | #7829
  napr. Brentford-Sheffiield Wed 2 ,05 kurz...jamajka-kostarika X 3 kurz...mannheim-straubing 6 a viac 1.65 kurz...a sarpong08-bryne 3a viac 1,40 kurz
Andrejo 04.09.2010, 22:36 | #5574
no tak moze ma aj porazit jeden zapas mohlo byt 240 ecek ale aspon mam 5**05
http://www.victorytip.sk/test3.php?akcia=kontrola
  Andrejo 04.09.2010, 22:38 | #7825
  cislo tiketu 662015973/96726 ak by mal niekto zaujem si pozret moj tiket
  slaven 05.09.2010, 11:03 | #7838
  Stávka s ev. číslom 662015973 / 96726 sa nenachádza v databáze
  Andrejo 05.09.2010, 13:46 | #7853
  tam mam preklep ma tam byt 95726
Braga 04.09.2010, 21:55 | #5573
Kua smola, v nadstavenom case Bella na 3-2, (_;_)
kitek 04.09.2010, 21:46 | #5572
#5568
14' SUDAN - CONGO 1-0
  kitek 04.09.2010, 23:41 | #7826
  2-0 FT **03 grt a thnx **03
  slaven 05.09.2010, 09:00 | #7827
  moja debata par minut s kamosom, co tiez daval sudan:

ON21:17
som zvedavy na ten sudan....
ja21:17
ON21:17
dobru noc ...
ja21:17
ON21:18
???
coje ta dobra nalada?
ja21:18
sufan 2:0 FT nevidel si ?
sudan
ON21:18
??
ja21:18
srandujem ... este nezacali

**02**02**02**02
slaven 04.09.2010, 21:20 | #5571
Tiestoooo Link YouTube video **03
  slaven 04.09.2010, 21:21 | #7824
  zaspominal som a uz idem **04
nabster999 04.09.2010, 21:06 | #5570
memories: Link YouTube video
slaven 04.09.2010, 21:01 | #5569
idem spat, potlacte niekto tie tipy, aby vysli **04
carlo.gambino 04.09.2010, 20:26 | #5568
chalani dnes sudan-kongo 1 stake 100%
  nabster999 04.09.2010, 20:31 | #7814
  vlastný tip alebo nieco vies?
  tommy 04.09.2010, 20:34 | #7815
  **12**12
http://www.oddsportal.com/soccer/africa/africa-cup-of-nations/sudan-congo-382083/
  nabster999 04.09.2010, 20:37 | #7816
  takze to hrajes aj ty tommy?
  tommy 04.09.2010, 20:38 | #7817
  jj dal som to napokon uvidime ci to vystreli ... GL **05
  nabster999 04.09.2010, 20:52 | #7818
  tak skusim aj ja
  slaven 04.09.2010, 20:53 | #7819
  pridavam sa, ale boha mariu, ked to nevyjde **02**02**02
  nabster999 04.09.2010, 20:58 | #7820
  :))))) dobre hovoris slaven... :Dinac minule som bol v slovinsku na výlete. a s kamosmi sme mali jedno slovne spojenie ktoré odznelo asi 1000 krát.. SLAVEN BELUPO....:D vieme vsetci ze je to CRO klub. ale ajtak....:D
  slaven 04.09.2010, 21:00 | #7821
  **01**01**01 tak ste na mna mysleli ... a preco ste to spominali? len tak ?
  nabster999 04.09.2010, 21:04 | #7822
  vsetci sme boli"takí futbalový" a ten názov bol asi taký najzaujímavejší ktorý nás napadol....:D mno a potom ked sa opili .. bolo pocut len SLAVEN BELUPO a SEVAS BUDAPEST....:D:D::D:D:D ale sranda bola....:) a slovincom móžeme závidieť za zivotnu uroven , aku tam majú
  slaven 04.09.2010, 21:21 | #7823
  to my s kamosmi, to iste ... na chate a tak ... v hlave alkohol a kricali sme dokola:
"Hajduk Split - Dynamo Zahreb 2:1 po predlzeni" **02**02**02
nabster999 04.09.2010, 20:12 | #5567
tipsarevic monfils over 40,5 :)

a na vecer:

Melzer Jurgen (AUT) vs. Ferrero Juan Carlos (ESP) (Výsledok) 2 1,62
Schnyder Patty (SUI) vs. Wickmayer Yanina (BEL) (Počet gemov 20,5 v zápase) Viac 1,85

proti cibulke nedám.. ale velmi velka pravdepodobnost ze prehraje ... podla mna.. GL
admin 04.09.2010, 20:08 | #5566
roberto78 - smiem sa spytat, preco davas vsade stake 10 ??? myslim, ze potom asi nechapes vyznam toho stake, resp. dovery ... minule si pisal, ze davas vsetky zapasy sa rovnaky vklad. Tak dovolim si napisat, ze to nemoze byt pravda, predsa nam nechces tvrdit, ze na remizu vo futbale s kurzom 3.1 das rovnaky vklad ako na 1 ku s kurzom povedzme 1.8 .. ak sa myslim, oprav ma, ale ak sa nemylim, tak Ta poprosim, aby si skusil to vyplnat tak, ako sa ma, lebo myslim, ze to nema logiku, aby zapasy s maximalnou doverou koncili vacsinou KO, ako to u Teba je ...
  nabster999 04.09.2010, 20:11 | #7812
  neodpovie ti, aj ja som sa ho uz pytal preco tam dáva stále 10.....
  roberto78 05.09.2010, 12:17 | #7847
  no takze ano, ja davam vzdy rovnaky vklad, je jedno ci kurz 1.5 alebo 3.1, takze preto je tam 10 a mimochodom je tam napisane stake(vklad) a nie dovera.....no a vcera bol jednoducho zly den, nie kazdy den je slnecno, to predsa vsetci dobre viete....
slaven 04.09.2010, 19:35 | #5565
oulu uz 6:3, nadhernych 2.25 .. ja som hral 1.74 na vitaza ...
  nabster999 04.09.2010, 20:11 | #7813
  lepsie 1,74 ako KO :)
DINOZO 04.09.2010, 18:30 | #5564
Tak skusim MLB
Minnesota under 9 bodu,1.80
ST.Louis under 9 bodu,1.60
Jinak se jaksi nedaři,tak aspon Vam at se zadaři.
nabster999 04.09.2010, 18:13 | #5563
na večer rozmýšlam hrať proti cibulke... ma za sebou dve velmi dlhé a tazké zápasy, a takisto ma velmi taha dat over na Patty Schnyder, ktorá to má teraz celkom dobre rozbehnuté...
vrto 04.09.2010, 18:07 | #5562
cavte nevie niekto jak hral portadown fc hraly o 15 00 dik
  admin 04.09.2010, 18:19 | #7809
  FC Portadown - Coleraine FC 04.09.10 16:00 2:0
ball8 04.09.2010, 17:55 | #5561
Färjestad - HV 71 2 2,17
Jokerit - TPS Turku 2 2,62
slaven 04.09.2010, 16:56 | #5560
cau banda, tak vcera MLB 1/1
idem pozriet nieco na dnes **05
  slaven 04.09.2010, 17:00 | #7798
  oukej .... takze: St.Louis Cardinals vs. Cincinnati Reds -1,5hc 1
a skusim aj tento hokej: EC Red Bull Salzburg vs. Kärpät Oulu 2
GL !
  slaven 04.09.2010, 17:11 | #7799
  Oulu nakoniec vitaz zapasu, nie cista 2
  slaven 04.09.2010, 17:13 | #7800
  a lucim sa so slovami, ze som pridal aj tikety **02
peterb 04.09.2010, 15:57 | #5559
ZDravicko.
Co poviete dnes na KArpat Oulu-Salzburg??
  Andrejo 04.09.2010, 16:02 | #7796
  podla mna cista jednotka ale dal by som na konecny vysledok
nabster999 04.09.2010, 15:40 | #5558
Jankovic Jelena (SCG) vs. Kanepi Kaia (EST) (Výsledok) 1 1,85 - sólo, za viac

Montanes Albert (ESP) vs. Nishikori Kei (JPN) (Výsledok) 1 1,97
Monfils Gael (FRA) vs. Tipsarevic Janko (SRB) (Počet gemov 40,5 v zápase) Viac 1,80

uvidíme... zišli by sa tie drobné..... GL
  chipy 04.09.2010, 15:48 | #7794
  kde je kurz 1.97 na Montanesa???**12
  nabster999 04.09.2010, 15:50 | #7795
  DOXXBET.com
  nabster999 04.09.2010, 17:49 | #7802
  jankovic prvy set celkom velmi KO, dufam ze dalsie dva nezavaha :)

montares prvy set OK, 6-2... a tipsarevic pekne rozohraty na over.....
  nabster999 04.09.2010, 17:58 | #7803
  ci kokso... ja som riadne vedel ze to nishikori skrecne....:( skora.. pekny kurz bol .... teraz uz len tipsarevic over... :)
  chipy 04.09.2010, 18:06 | #7804
  tak ja mam montanesa len za 1.8 ale tak dalo sa cakat po tom co nishikori zomieral v zapase s cilicom ...a dnes to vlastne bol jeho 6ty zapas ....tak ja mam tipsa ...velmi mu neverim ale skusil som
  chipy 04.09.2010, 18:08 | #7805
  dufam ze sa teraz nezosype alebo neskrecne **08
  nabster999 04.09.2010, 18:10 | #7806
  fandim ti aby vyhral tips.... hlavne preto ze 1 set prehral.. a teraz by sa mi zisli dalsie 3 sety na over :) GL chlape...:) a Jelena nech to dá ... nech sa to tam zelená
  chipy 04.09.2010, 18:15 | #7807
  Jelenu mas solo???
  nabster999 04.09.2010, 18:19 | #7808
  áno...
  chipy 04.09.2010, 18:21 | #7810
  bude to to tazke ale fandim **13
  nabster999 04.09.2010, 18:32 | #7811
  2-6 3-5 uz asi KO.......prehrat vlastne podanie z 40-30.. hmmm
nabster999 04.09.2010, 15:13 | #5557
mne na tej 20 eurovej píše, a nedovolí mi podať tiket (kurz 2,90)

To place bets and use your bonus, you need to make a minimum deposit.
Please refer to the bonus offer for details
  Braga 04.09.2010, 15:21 | #7790
  Tak tam musis nieco obetovat :). Klikni na podmienky bonusu,tam to je
  niekto 04.09.2010, 15:25 | #7791
  no v podstate je to namotavka musis este aj vlozit min deposit. 20 Eur**16
  nabster999 04.09.2010, 15:32 | #7792
  aha, takze to iste ako vsade inde... len tu daju hned bonus a napr. na doxx az po otoceni x EUR.....
Deco2508 04.09.2010, 14:54 | #5556
Dnes je to pre mna tutovka

Barnet v Cheltenham Over 2.5 Goals

Vysledky Barnetu v novej sezone nie su vobec dobre, Cheltenham nie je prilis silny vonku ale dokaze strielat goly a to myslim ze rozhodne v tomto zapase. Ocakavam zapas v kotrom padne vela golov a so stastnejsim koncom pre hosti. Ked si pozrieme statistiku tak v zapsoch kde hrali tieto dva timy tuto sezonu padalo vela golov. Pridavam Analyzu kde som sa inspiroval: http://www.goonersguide.com/football-pick-08784-Barnet-v-Cheltenham-Town.htm

Otazocka tipuje tu niekto konske dostihy?
  nabster999 04.09.2010, 15:47 | #7793
  nechám sa inšpirovať tým over-om .... azda to vyjde GL
  nabster999 04.09.2010, 16:17 | #7797
  17. min, stav 1-1..... este jeden, este jeden :)
  nabster999 04.09.2010, 17:28 | #7801
  a je to over :) diky za tip Deco .
<< < 13488 | 13489 | 13490 | 13491 | 13492 | 13493 | 13494 | 13495 | 13496 | 13497 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions