Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Barcelona - Valencia |
x |
17 |  |
 |
Česko - Mexiko |
x |
4.15 |  |
 |
Švajčiarsko - Kanada |
x |
3.2 |  |
 |
Diallo G. vs Etcheverry T.M. |
1 |
1.58 |  |
 |
Nardi L. vs Virtanen O. |
1 |
3.25 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
admin
|
19.06.2010, 08:26 | #4473
|
JAR - Uruguaj (oficiálny nadstavený čas v 1. p.) - Laci, kde najdem vysledok tejto Tvojej stavky ?
dik
|
|
| |
LaciKE
|
19.06.2010, 14:28 | #6334
|
| |
v Nike... nadstavovala sa minuta cize tpi je KO
|
|
| |
admin
|
19.06.2010, 14:42 | #6335
|
| |
dik za info
|
|
|
admin
|
19.06.2010, 07:50 | #4472
|
dnesna nadielka na MS:
19. 6. 10 / 13:30 Holandsko vs. Japonsko 1,43 4,00 7,26
19. 6. 10 / 16:00 Ghana vs. Austrália 1,95 3,25 3,75
19. 6. 10 / 20:30 Kamerun vs. Dánsko 2,77 3,15 2,45
osobne verim Dansku ...
|
|
|
slaven
|
18.06.2010, 22:39 | #4471
|
St.Louis Cardinals vs. Oakland Athletics -1.5hc 1
GL !
|
|
| |
slaven
|
19.06.2010, 11:59 | #6332
|
| |
6:4 tip OK
|
|
|
Deco2508
|
18.06.2010, 22:35 | #4470
|
Prewiev MS na zajtra:
Holandsko - Japonsko X2 /2,94/ - HC 0:1 (X-/3,4/ 2-/2,80/) JPN da gol /1,85/
Ide o to ze Japonci budu hrat velmi pozorne v defenzive a su dost kreativny v utoku takze by to mohli v pohode aj vyhrat ale neskusit aspon to ze JPN da gol a X2 v takom kurze by bol hriech
Ghana - Austrália X2/1,86/ 2 /4,00/
Ide o to ze po katastrofalnom pristupe a vykone AUS v prvom zapase to budu chiet odcinit a v tomto zapase budu mat velku sancu ak by vyhrali tak by mal kazdy tim z tejto skupiny po 3 body a to by bolo velmi dramaticke. Ghana disponuje dobrymi hracmi no so Srbmi nepredviedli nic moc vykon a v podstate toto mi hovori ze by sa mohlo udiat mensie prekvapko.
Kamerun - Dánsko over 3.5 /5,00/
Ocakava sa skor opatrny zapas ale ja si myslim ze ak padne jeden tak potom padne viac golov a taka remiza 2-2 by tomu svedcala.
*kurzy: Bet-at-home
Tak GL ak budete tipovat MS
|
|
| |
slaven
|
18.06.2010, 22:40 | #6331
|
| |
dikes, akurat som aj ja dal dole poznamku o tej AUS, ze treba dat pozor na to
|
|
|
kinly79
|
18.06.2010, 20:18 | #4469
|
|
Anglicko - Alžírsko polcas/koniec X / 1
|
|
| |
slaven
|
18.06.2010, 21:15 | #6328
|
| |
tak, uz len aby Albion vyhral cely zapas a 4 kurz mas doma
zatial ale hraju dost o nicom
|
|
| |
kinly79
|
18.06.2010, 21:16 | #6329
|
| |
jj ale hadam im fabio nakope zadky a zaberu
|
|
| |
kinly79
|
18.06.2010, 22:21 | #6330
|
| |
fabio nech sa na to kasle..
to co bolo dnes za vykon?
boleli ma oci...nepresne prihravky ako keby hrali prvy krat spolu
strely poriadne takmer ziadne
takato hra na postup nestaci
|
|
|
slaven
|
18.06.2010, 18:05 | #4468
|
tak, ten rozhodca pekne obral USA o vyhru
apropo, Donovan pri gole na 1:2 kebyze brankarovi trafi hlavu, tak ho asi prizabije, uf
|
|
|
goal
|
18.06.2010, 18:01 | #4467
|
Kamerun-Dánsko 0-5 striedaní 2.7 -
Ghana-Austrália Domáci - domáci 3.25 -
Anglicko-Alžírsko J.DEFOE nedá gól 1.35 -
.
Vsazená částka 2,00 €
Potenciální výhra 23,70 €
.
co hovorite????
|
|
| |
slaven
|
18.06.2010, 18:29 | #6327
|
| |
preco 0-5 striedani ? na 99% stale striedaju 6ti
inak Ghana by mohla, ale Australia urcite zahraje lepsie ako proti Nemecku, bacha na to
|
|
|
slaven
|
18.06.2010, 14:46 | #4466
|
Vidic mal skrat, sila ! ale podolsky nedal penaltu, uf .. Serbia gogo
|
|
|
kinly79
|
18.06.2010, 11:53 | #4465
|
|
Nemecko - Srbsko (Tím 1 bez obdržania gólu) Áno 2,10
|
|
| |
kinly79
|
18.06.2010, 14:09 | #6325
|
| |
danke schon
nemci cervena a gol.. tip KO
|
|
| |
admin
|
18.06.2010, 15:55 | #6326
|
| |
skoda, mohol si sa inspirovat mojim pocitom
|
|
|
LaciKE
|
18.06.2010, 10:23 | #4464
|
Kurz na vitazstvo Paraguaya nad Slovenskom o dva goly v tipsporte 3.80 ...asi to skusim
|
|
| |
slaven
|
18.06.2010, 11:49 | #6324
|
| |
3,97 mas v doxxbete ...
|
|
|
admin
|
18.06.2010, 10:08 | #4463
|
+ na webe mame novu anketu
|
|
|
admin
|
18.06.2010, 09:19 | #4462
|
18. 6. 10 / 13:30 Nemecko vs. Srbsko 1,60 3,60 5,43
18. 6. 10 / 16:00 Slovinsko vs. USA 3,58 3,25 2,00
18. 6. 10 / 20:30 Anglicko vs. Alžírsko 1,22 5,80 10,54
tak ako to dns skonci ? co poviete na Nemecko x2
pekny den vsetkym
|
|
|
|
slaven
|
18.06.2010, 08:23 | #4460
|
Link na článok na doméne sme.sk gratulujem, aj ked to asi bolo znacne ovplyvnene rozhodcami .. precitajte si v diskusii, co sa tam dialo (napr. rockass | Poslať správu |
18.06.2010 7:34 )
|
|
|
LaciKE
|
17.06.2010, 21:00 | #4459
|
Francuzsko - Mexiko 27. minuta je za nami, gol nepadol ..analyza je OK..parada
|
|
| |
admin
|
17.06.2010, 22:25 | #6320
|
| |
gratulujem 2:0 , len mala poznamka, alebo otazka:
Analyza by bola OK, aj keby to skoncilo 0:0 ???
myslim, ze nie
|
|
| |
LaciKE
|
17.06.2010, 22:37 | #6321
|
| |
Dakujem...vidis nato som uplne zabudol, nato ze nepadne gol su kuzry okolo 8-9...takze dobre ze padol..Kinly pekny tip tiez dal
|
|
| |
slaven
|
18.06.2010, 08:06 | #6323
|
| |
pekny tip
v case 21:00 si sa uz tesil, ale mohlo to byt priskoro  
este ze chlapici z Mexica tam supli 2 kusy
|
|
|
kinly79
|
17.06.2010, 19:33 | #4458
|
|
pojdem proti Diamatidisovi a zahram si FRA-MEX 2
|
|
| |
kinly79
|
17.06.2010, 22:24 | #6319
|
| |
mexikooooooo mexikooooo oooo 2:0 krááása,,
|
|
|
slaven
|
17.06.2010, 19:29 | #4457
|
Los Angeles Lakers vs. Boston Celtics
na zapasy 3:3, predpokladam vyrovnany zapas, preto moja volba na dnes +7hc 2
GL !
|
|
| |
slaven
|
18.06.2010, 07:48 | #6322
|
| |
Lakers 83:79, tip OK
bolo to tak, ako som napisal
|
|
|
| |
admin
|
17.06.2010, 19:24 | #6317
|
| |
asi 15cm nizsie kinly napisal ten isty odkaz, asi si to prehliadol
|
|
|
| |
slaven
|
17.06.2010, 17:09 | #6316
|
| |
cauko, drzim palce, kde to podas ?
|
|
| |
LaciKE
|
17.06.2010, 19:49 | #6318
|
| |
diky..da sa to vo fortune podat
|
|
|
casidy
|
17.06.2010, 15:44 | #4454
|
zdarec.nigerie1.francie1  
|
|
| |
slaven
|
17.06.2010, 16:46 | #6315
|
| |
Nigeria dala stastny gol, potom greci nedali 2 tutovky, no tretiu uz dali.
polcas 1;1
no neviem neviem, greci ich biju terAZ
|
|
|
|
admin
|
17.06.2010, 14:09 | #4452
|
inak, ked niekto nevie, ako nalozit s vyhrou, nech si to pozrie
Link YouTube video
    
|
|
|
admin
|
17.06.2010, 13:52 | #4451
|
http://www.toplist.sk/sport/tipovani - zasa sme na 9ke a realne vidim aj 8me miesto ...
poprosim kazdeho, kto sem chodi a ma zaujem pomoct s navstevnostou, aby mi napisal email na nasetipy@gmail.com ...
|
|
|
admin
|
17.06.2010, 13:22 | #4450
|
17. 6. 10 / 13:30 Argentina vs. Juzna Korea 1,47 3,65 7,54
17. 6. 10 / 16:00 Grecko vs. Nigeria 3,62 3,10 2,05
17. 6. 10 / 20:30 Francuzsko vs. Mexiko 2,25 3,10 3,13
tak za chvilu idu maradonovci, tesim sa na ten zapas
|
|
|
| |
slaven
|
17.06.2010, 09:54 | #6314
|
| |
hezky, cital som to uz vcera, no chlapik mal riadnu smolu
|
|
|
slaven
|
16.06.2010, 21:27 | #4448
|
No nazdar banda, vidim, ze sme tu zasa mali navstevu od konkurencie   admin to klasicky zvladol lavou zadnou
dnes som este nic nepodal, ale skusim stastie a skusim si podat presne tie iste tipy, co som mal aj vcera, teda aj dnes:
Chicago Cubs vs. Oakland Athletics 1
Los Angeles Angels vs. Milwaukee Brewers -1.5hc 1
GL !
|
|
| |
slaven
|
17.06.2010, 09:54 | #6313
|
| |
 
tak oba tipy vysli, to sa mi paci
|
|
|
Desperado
|
16.06.2010, 20:22 | #4447
|
|
to bola reakcia na nolossa
|
|
| |
admin
|
16.06.2010, 20:24 | #6307
|
| |
tak preco si to nedal ako reakciu na neho, ako klomentar, ale zalozil si novy prispevok?
|
|
| |
admin
|
16.06.2010, 20:32 | #6309
|
| |
tvoju dalsiu odpoved, ktoru si narocky napisal ako novy prispevok som vymazal.
|
|
|
Desperado
|
16.06.2010, 20:21 | #4446
|
Hehe, vraj fantastická úspešnosť. Preto potrebujete žiť z cudzích peňazí naivných ľudí? Však vy len hádate tipy ako každý iný. Ak by ste boli tak fantasticky úspešní, nepotrebujete cudzie peniaze a žijete z tých fantastických výhier
|
|
| |
kinly79
|
16.06.2010, 20:57 | #6310
|
| |
a z akych cudzich penazi podla teba zijeme? za nic sa tu neplati tak o co ti ide?
|
|
| |
admin
|
16.06.2010, 21:19 | #6311
|
| |
to neni o nasom webe
par cm dole niekto robil reklamu inemu webu, ze maju uzasnu uspesnost
|
|
| |
kinly79
|
16.06.2010, 21:20 | #6312
|
| |
aha tak pardon beriem spat
|
|
|
noloss
|
16.06.2010, 20:14 | #4445
|
|
* prispevok porusil zakladne pravidla webu. Pi opatovnom poruseni pravidiel bude zmazany aj dany nick.
|
|
| |
admin
|
16.06.2010, 20:25 | #6308
|
| |
noloss, ak chces nadviazat nejaku spolupracu s nasim webom, stan sa nasim partnerom
na tomto webe ziadne tipy za peniaze nebudu
|
|
|