Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
Barcelona - Valencia |
x |
17 |  |
 |
Česko - Mexiko |
x |
4.15 |  |
 |
Švajčiarsko - Kanada |
x |
3.2 |  |
 |
Diallo G. vs Etcheverry T.M. |
1 |
1.58 |  |
 |
Nardi L. vs Virtanen O. |
1 |
3.25 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
| |
jack
|
02.06.2010, 22:58 | #6183
|
| |
snad to bude uspesne a ked bude zaujem, budem tu nejake tipy pisat aj nadalej
ahojte
|
|
| |
jack
|
02.06.2010, 23:00 | #6184
|
| |
verim, ze budem prinosom per tento web, paci sa mi jeho vzhlad a aj tie tipy a prispevky, preto som tu
|
|
| |
kinly79
|
02.06.2010, 23:02 | #6185
|
| |
vitaj...
vdaka za post a analyzy..len ta chcem poprosit, kvoli vyhodnocovaniu zapasov aby si nabuduce pridaval kazdy zapas ako zvlast analyzu.. dakujem
sme radi ze sa ti tu paci..tak prispievaj dalej..
|
|
| |
jack
|
03.06.2010, 07:47 | #6186
|
| |
aha, rozumiem
dakujem za privitanie
|
|
|
| |
balboa
|
03.06.2010, 15:47 | #6191
|
| |
preco si kosicania nevybrali rovno niekoho z azerbajdzanu???
s cim akoze je spokojny sak KE dostali absolutne miniminum
|
|
|
slaven
|
02.06.2010, 20:17 | #4321
|
|
Melzer 36 27 62 76 64 ... Djokovic papá
|
|
|
| |
slaven
|
02.06.2010, 20:05 | #6180
|
| |
goal.com je nieco ako u nas Novy Cas, takze velmi by som neveril vsetkemu co tam pisu
|
|
|
| |
LaciKE
|
02.06.2010, 22:48 | #6182
|
| |
Ja tiez dnes KO den ...tipy vsetky...a Lyngby prehra doma prvy zapas v sezone doma akurat ked ich dam do analyzy, riadny skrat to bol uvidime NHL...
|
|
|
kinly79
|
02.06.2010, 13:05 | #4318
|
Grécko vs. Paraguaj 1
Nórsko vs. Ukrajina 1
Independiente Jose Teran vs. El Nacional Quito 1
|
|
| |
kinly79
|
02.06.2010, 21:43 | #6181
|
| |
Greci 0:2 KO
Nori 0:1 KO
nic moc..
|
|
|
slaven
|
02.06.2010, 10:57 | #4317
|
Tak Zadar mi usiel o jednu trojku zasa jeden kos ... neznazam to
dnes St.Louis Cardinals vs. Cincinnati Reds -1,5hc 1
GL !
|
|
|
slaven
|
01.06.2010, 21:42 | #4316
|
nadherne argumenty, naozaj na smiech je to .. resp. na plač pre nas ...
"Hlavný aspekt, na ktorý sme prihliadali je, aby bol turnaj čo najlepšie zorganizovaný pre hráčov, kvôli ktorým sa koná. Bohužiaľ, na rozdiel od Nemecka, kde bola cestovná vzdialenosť medzi halami v dvoch mestách maximálne 90 minút autobusom, je tu medzi Košicami a Bratislavou vzdialenosť oveľa väčšia. Dalo by sa to riešiť letecky, ale od štvrťfinále sa snažíme hrať iba v jednej aréne, aby mali hráči čo najviac pokoja. Okrem toho ak by sa zápasy štvrťfinále hrali v Bratislave aj v Košiciach, bola by to ťažká situácia pre televízne štáby, ktoré prichádzajú na šampionát. Museli by pokryť obe haly," vysvetľoval Fasel dôvody, ktoré viedli ku konečnému rozhodnutiu odohrať všetky štyri štvrťfinálové stretnutia počas dvoch dní v Bratislave.
Čítajte viac: Link na článok na doméne sme.sk
|
|
|
balboa
|
01.06.2010, 20:52 | #4315
|
prave pozeram ze Soderling poslal domov Federera a vratil mu prehru na french open z pred roka, fuuuh tak toto je prekvapenie
|
|
| |
slaven
|
01.06.2010, 21:27 | #6177
|
| |
Soderling patri to svetovej spicky, takze pohodka, ale kurz asi bol cez 3 na neho ne?
|
|
|
kinly79
|
01.06.2010, 13:42 | #4314
|
KuPS Kuopio vs. Turku PS 1
FC Trollhättan vs. Landskrona BoIS 2
Nacional Asuncion vs. Libertad Asuncion 2
|
|
| |
LaciKE
|
01.06.2010, 15:56 | #6173
|
| |
No som zvedavy na to Kuopio ja som sa rozhodol pre Turku na zaklade vzajomnych ...posledne 3 u nich skoncili 0:3, 0:3 a 0:5 ale kludne moze byt aj X...drzim palce
|
|
| |
admin
|
01.06.2010, 20:02 | #6174
|
| |
Kuopio 2:1, kurz cez 3
velmi pekne kinly
|
|
| |
LaciKE
|
01.06.2010, 20:06 | #6175
|
| |
veru tak pekny tip gratulem...
|
|
| |
kinly79
|
01.06.2010, 20:25 | #6176
|
| |
vdaka chlapi..bol to taky citak..
|
|
| |
slaven
|
01.06.2010, 21:28 | #6178
|
| |
Trollhättan 0 - 2 Landskrona
gooood chlape
|
|
| |
kinly79
|
01.06.2010, 23:43 | #6179
|
| |
ale treti uz nevysiel
asuncion vyhral 1:0
|
|
|
slaven
|
01.06.2010, 12:52 | #4313
|
KK Zadar vs. Cibona VIP Záhreb +2.5hc 2
GL !
|
|
|
| |
kinly79
|
01.06.2010, 13:35 | #6170
|
| |
pekne laci...analyzy treba..
|
|
|
| |
slaven
|
01.06.2010, 12:42 | #6167
|
| |
Jakubko a Vittek tam nemaju co robit, ale je to trenerovo rozhodnutie. Vittek je asi jeho dobry kamarat, inak nechapem.
|
|
| |
kinly79
|
01.06.2010, 13:35 | #6169
|
| |
v jednom rozhovore weiss ospevoval jakubka ze mu vzdy po kazdom kole v lige vola kolko hral ci dal gol a podobne..ma ho za skromneho cloveka a podobne..tak mozno je vacsi kamos s nim...
|
|
| |
pohodak
|
01.06.2010, 13:58 | #6171
|
| |
vittek sa na jar dost rozohral v turecku...ina otazka je koho mame lepsieho...ci zas nebodaj novaka?
|
|
| |
pohodak
|
01.06.2010, 14:00 | #6172
|
| |
ale ine som chcel...nema tam co robit hlavne kozak a podla formy ani durica, nechapem preco nedostal vobec sancu pecalka ale namiesto neho ide kopunek...
|
|
|
tiky
|
01.06.2010, 08:30 | #4310
|
Hossa gol a ja som ho vcera nepodal
v kuse ho davam a ked da gol, nedam ho
|
|
| |
majster
|
01.06.2010, 09:06 | #6166
|
| |
ja to poznam , ale na stastie vcera som ho dal, davam aj X ale uvidime von Chikago nejaka nebude, neviem ako to je s AHL tam by nemal byt ties este koniec
|
|
| |
slaven
|
01.06.2010, 13:06 | #6168
|
| |
Chicago gogogo ! este 2 vitazstva, podmeeeeeeeeeee
|
|
|
|
fcbarca17
|
31.05.2010, 17:48 | #4308
|
*prispevok bol pre porusenie pravidiel fora vymazany
pri opakovanom poruseni pravidiel bude zmazany aj dany nick.
|
|
| |
kinly79
|
31.05.2010, 18:31 | #6163
|
| |
dost dobreee
kopec informacii...od marca sa toho nazbieralo toho pozehnane,..
|
|
|
| |
admin
|
31.05.2010, 19:30 | #6164
|
| |
laci, vdaka za analyzy, ale nezabudni zapasy hadzat aj do statistik
|
|
| |
LaciKE
|
31.05.2010, 20:27 | #6165
|
| |
Ok uz nezabudnem urcite , dnes vela nechybalo a boli by obidve zelene Irsko aj ked hralo cely polcas o hraca viac tak vyhrali len 1:0 a Lund v pohode OK 3:1
|
|
|
kinly79
|
31.05.2010, 12:33 | #4306
|
FC Haka Valkeakoski vs. Myllykoski 1 (19:30)
Valur Reykjavik vs. Fylkir Reykjavik 2 (22:00)
Ukrajina U19 vs. Anglicko U19 2 (16:00)
|
|
|
|
admin
|
30.05.2010, 21:35 | #4304
|
pekny nedelny vecer prajem.
Na webe mame novu anketu
|
|
|
Deco2508
|
30.05.2010, 15:40 | #4303
|
takto dnes davam ja dovera je tam 7/10
Jelgava-Rezekne 1
Sandnes-Tromsdalen 1
Boden-Hammarby B 2
Espoo-VPS Vaasa 1.polčas 2
R.Murcia-Celta Vigo 1
Löv Ham-Moss 1,polcas 1
Vestmann.-Breidablik 2
Guarani-Sao Paulo 2
|
|
|
kinly79
|
30.05.2010, 14:47 | #4302
|
FK Bodo Glimt vs. Bryne FK 1
Hercules CF vs. Albacete Balompie 1
Nigéria vs. Kolumbia 1
|
|
| |
kinly79
|
30.05.2010, 21:32 | #6161
|
| |
bodo som zjavne precenil.. 0:5 brutal KO
|
|
| |
kinly79
|
30.05.2010, 21:34 | #6162
|
| |
hercules vprvom polcase 2:0
nigeria po polcase prehrava 0:1
|
|
|
LaciKE
|
30.05.2010, 12:24 | #4301
|
Dnes som toho vybral trosku viac
Anglicko - Japonsko hcp/0:1 1 1.65
Chile - S.Írsko hcp/0:1 1.93
Bodö Glimt - Bryne 1 1.58
Löv Ham - Moss 1 1.95
Tau Vitoria - Real Madrid 2.z. +3.5 1 1.85
Vettel S. - Hamilton L. 2 1.77
a jeden tip na prekvapenie
Gruzínsko 21 - Švajčiarsko 21 1 4.35
|
|
|
slaven
|
30.05.2010, 08:15 | #4300
|
Chicago Blackhawks 6 - 5 Philadelphia Flyers
ci pana, to bol zapas, rozhodujuci gol, Kopecky
podme CHicago, gogo
|
|
|
anonym
|
29.05.2010, 23:45 | #4299
|
Pudahuel Barrancas 5 - 8 U. Espanola
|
|
| |
slaven
|
29.05.2010, 23:57 | #6159
|
| |
hehe, aj na mna prislo, ze som sa stal anonymom :))))
|
|
|
slaven
|
29.05.2010, 23:38 | #4298
|
na noc Boston Red Sox vs. Kansas City Royals -1.5hc
GL !
|
|
| |
slaven
|
29.05.2010, 23:38 | #6158
|
| |
tip 1
|
|
| |
slaven
|
30.05.2010, 08:17 | #6160
|
| |
iba 1:0, sakra
|
|
|
LaciKE
|
29.05.2010, 22:44 | #4297
|
|
dnes to celkom slo...2 z 3 analyz OK obidva tipy na over OK..kinly gratulujem k dnesnym tipom
|
|
| |
kinly79
|
29.05.2010, 23:09 | #6156
|
| |
vdaka...napodobne gratulacia k tvojim tipom a konecne aj analyzy sa podarili
good job..
|
|
| |
slaven
|
29.05.2010, 23:10 | #6157
|
| |
tak a zacina sa zelenat, to je dobre ;)
|
|
|
tiky
|
29.05.2010, 19:07 | #4296
|
Hossa Marián (SVK) 3.6
|
|
| |
kinly79
|
29.05.2010, 20:31 | #6152
|
| |
drzimn palce..ale sam hossa vravi ze mu moc nejde v poslednej dobe..
|
|
| |
slaven
|
29.05.2010, 21:05 | #6153
|
| |
tak ako dlho uz Hossa nebodoval?
sledujem NHL a uz riedne dlho si netukol, nie to este gol, ale ani nahravka
|
|
|
slaven
|
29.05.2010, 17:29 | #4295
|
Cibona VIP Záhreb vs. KK Zadar -9hc 1
GL !
|
|
| |
slaven
|
29.05.2010, 23:03 | #6155
|
| |
dost brutal KO
|
|
|
kinly79
|
29.05.2010, 16:16 | #4294
|
|
pozerali ste niekto nasich s kamerunom? teda ak to vobec davali.. viem len vysledok 1:1 reku ci sa dalo na to aj pozerat ...
|
|
| |
admin
|
29.05.2010, 17:05 | #6150
|
| |
dalo sa na to pozerat, hostia hrali dost tvrdo
neuznali nam gol na 2:0, potom z nicoho dali hostia na 1:1
|
|