Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Skotsko-Brazilia 1.polcas:Brazília +0,5 gólov 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal Skotsko-Brazilia Brazília +1,5 gólov v zap. 1.56tip nevyhodnoteny
Tenis McDonald N. vs Passaro F. 2 1.5tip nevyhodnoteny
Futbal Kolumbia-DR Kongo Luis Diaz dá gól alebo asistuje 2.1tip KO
Tenis Henning P. vs Santamarta Roig A. 2 2.33tip OK
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13540 | 13541 | 13542 | 13543 | 13544 | 13545 | 13546 | 13547 | 13548 | 13549 > >>

kitek 16.04.2010, 13:27 | #3989
VINCI 6-7 *4-0 .... snáď sa už zobudila ... **10
  tiky 16.04.2010, 13:47 | #5883
  67 61 **03
Luky 16.04.2010, 12:51 | #3988
Joj Vinci ty asi fetuješ. 2 x jej zoberieš podanie a potom 2 x prehráš svoje... Krava
  slaven 16.04.2010, 12:53 | #5880
  je to proste zensky tenis
snad to dnes nepodavas 1.krat ze sa nad tymto pozastavujes
Luky 16.04.2010, 12:33 | #3987
Joj ta Vici to kuurviiiiiii
  admin 16.04.2010, 12:34 | #5876
  prehrava 2:3 v 1.sete ... klud
  kitek 16.04.2010, 12:37 | #5877
  kua .. jak pekne začala 2-0 tak to teraz súloží .... 3-3* s problemam ....

to bude pôrod ..... **10
  slaven 16.04.2010, 12:50 | #5878
  chlapci, to co je ? ty vole, ved je to tenis
dramatizujete ako keby prehravala 1:5 ...
  kitek 16.04.2010, 13:06 | #5881
  slaven .. už prehrala .... 6-7 **11
vrto 16.04.2010, 10:56 | #3986
dobre ranko mate na dnes nejake zapasy
  admin 16.04.2010, 12:13 | #5875
  ahojko, smiem sa spytat jednu vec: ty v diskusii a v statistikach nevidis ziadne tipy ?
  slaven 16.04.2010, 12:50 | #5879
  vrto, podla stylu Tvojho pisania asi nemas viac ako 13 rokov, vsak sa nemylim ? **02**02**02
LaciKE 16.04.2010, 10:54 | #3985
Moj dnesny vyber

Arles - Guingamp 1 2.00 7/10
Brest - Bastia 1 1.95 8/10
FC Eindhoven - De Graafschap 2 1.83 8/10

a z tenisu

Djokovic N. - Nalbandian D. presny vysledok 2:1 3.80
  LaciKE 16.04.2010, 11:08 | #5872
  a este pridam jeden tenis z Barcelony Dulgheru A. - Vinci R. 1 1.85
  lukysnaj 16.04.2010, 11:15 | #5873
  fuuha ides proti mne ?? **01 ale GL ... ja si myslim ze Dulgheru po 2 tazkych 3 hodinovych zapasov uz na ten treti nebude mat tolko sil co Vinici, vcera uz mala na male ked v poslednom sete prehravala 3:1 ... cize uvidime **04
  LaciKE 16.04.2010, 11:28 | #5874
  to mas pravdu a Vinci vcera lahucko vyhrala..ja tenis velmi netipujem to som len tak skusil na prekvapko GL aj tebe **04
slaven 16.04.2010, 09:28 | #3984
a pridam este nieco: Huddersfield Town vs. Millwall FC
tip OVER 2,5
GL !
  vrto 16.04.2010, 13:31 | #5882
  nie mam 11
  vrto 16.04.2010, 14:14 | #5886
  ja dlho a mam 33 rokov inac hmm
lukysnaj 16.04.2010, 09:15 | #3983
Taak a pridal som vám aj dalsiu velmi peknu analku k Challengerovmu turnaju v Riime **05
Haase Robin - Ouahab Lamine 1 / 8/10 / 1.59
viac sa docitate tu : http://www.nasetipy.com/analyzy.php?akcia=view&id=59
lukysnaj 16.04.2010, 09:03 | #3982
lukysnaj Komentuj | 15.04.2010, 16:13 | #3968
Raymond/Stubbs - King/Krajicek 2 / 5/10 / 2.7

Dufam ze sa niekto inspiroval 3:6 / 1:6 FT **01**01
  slaven 16.04.2010, 09:04 | #5865
  ty podvodnik !!! priznaj sa, ze si s nimi spal a tak sa dozvedel, ze zapas vypustia **16**16**16
  lukysnaj 16.04.2010, 09:12 | #5868
  jj vies po sexe so mnou uz nemali chut ani sil hrat tenis **01**01
  slaven 16.04.2010, 09:13 | #5869
  aha, no, chudinky, tak zly sex uz davno nezazili a preto to aj na kurte zabalili
konecne mi to je jasne, ako to bolo **02**02**02
  lukysnaj 16.04.2010, 09:20 | #5870
  Slaven cize to ty si bol predo mnou ach jaaaj to preto boli take znechutene co si s nimi robil ty zviera ????**01**01**01**01**01
  slaven 16.04.2010, 09:36 | #5871
  nie nie, ja som bol s nimi tesne pred zapasom s dvojicou Dzehalevich E./Savch
1. set nezvladli, lebo som ich velmi unavil, ale potom to uz slo **02**02**02
lukysnaj 16.04.2010, 09:01 | #3981
Taak moj dnesny tenisovy po vcerajsku celkom spokojny :-))))

Del Bonis-Schukin - 1 / 8/10 / 1.65
Haase-Ouahab - 1 / 8/10 / 1.59
Volandri-Rochus Ch. - 1 / 8/10 / 1.66
Vinci-Dulgheru - 1 / 7/10 / 1.75
  slaven 16.04.2010, 09:08 | #5866
  GL ti **02
slaven 16.04.2010, 08:55 | #3980
TOP Oss - Stormvogels/Telstar - tak v podstata priamy suboj o zachranu, domaci by sa mali snazit 2,2
GL !
  lukysnaj 16.04.2010, 09:01 | #5862
  GL ti **02
Member 16.04.2010, 08:36 | #3979
Kedže sa mi posledné zápasy darí tak ako sa mi darí,dávam si pauzu chvíľu od tipovania....See U later
tiky 16.04.2010, 08:05 | #3978
ako to ide chlapi? zacala na PO, co poviete na tu NHL, ze najmensie kurzy stale su KO ? **02**02**02
  Member 16.04.2010, 08:35 | #5859
  KO sú najmenšie,vačšie a aj tie ešte vačšie
  slaven 16.04.2010, 08:54 | #5861
  hej, sledujem to **01
vcera smiesny kurz WASH, papááá
oredtym S Jose ... no sranda, ta NHL
este ze su aj ine sporty **03
  lukysnaj 16.04.2010, 09:02 | #5863
  ta NHL celu sezonu vychadza ako na ... a teraz play off ani nehovorim, katastrofa, moj otec ktorí tipuje NHL uz cca 10 rokov, povedal ze taku sezonu este nezazil **14
  slaven 16.04.2010, 09:08 | #5867
  **14
slaven 15.04.2010, 21:58 | #3977
#3970 ... Sparta - Slavia 0:1 FT .... **03
na 2jku bolo cez 3 kurz, skoda ze som nehral aj to ...
pekny vecer
  admin 15.04.2010, 22:33 | #5858
  tak to bolo naozaj dobre info, gratulujem **16
  lukysnaj 16.04.2010, 09:02 | #5864
  KRASNY TIP :-)
pohodak 15.04.2010, 21:08 | #3976
partizan-vojvodina 1:3 kurzy od 8 do 12 **12 **20
palo4 15.04.2010, 20:17 | #3975
Blooming-Libertad Asuncion 2 -Colo Colo-Cruzeiro 2 .Prosim Ta Admin v statistike som prehodil kurzy .Vymenis to. DIK.
slaven 15.04.2010, 19:49 | #3974
Kosice 6:3 **12
este ze seriem na SK hokej, lebo by som urcite podal 1ku **02**02**02
este sa ma kamos pytal, ze co tipujem a ja ze 1, ale nepodam to, lebo ma SK ligy uz X krat obrali o peniaze
pohodak 15.04.2010, 19:05 | #3973
Biel-Lausanne 1
Djurgaarden-HV 71 1vz
Bern-Servette 1vz
  pohodak 15.04.2010, 20:42 | #5852
  admin - do statistik som to dal az teraz, skor som nestihol, dufam ze nedostanem za to banan **08 **01
  admin 15.04.2010, 22:32 | #5856
  o kolkej zacinali tie zapasy ?
  pohodak 16.04.2010, 08:41 | #5860
  prvy zacinal svedsky hokej, 19:30, zvysne 2 neskor...takze v diskusii to bolo cca pol hodinu predtym **08
zuzubi 15.04.2010, 17:12 | #3972
Zdravim vas vsetkych a mam na vas jednu prosbu.Uz takmer dva roky hladam ludi,ktori su na tomto videu.Ak ich spoznavate,nech sa mi ozvu.Viem ,ze to sem moc nepatri,ale za pokus to stoji.
Prajem mnoho dobrych tipov.
Link YouTube video
  admin 15.04.2010, 19:33 | #5849
  v pohodke, nepoznam ich.
cez TV si to neskusal ?
  zuzubi 15.04.2010, 21:49 | #5855
  Skosal som uz vselico a nedostavil sa ziaden pozitivny efekt.Moznosti TV ma zatial este nenapadla,ale ako kuriozita by to mozno stalo zato,to skusit.Pokial by som ja osobne bol zainteresovany v tom videu z tej akcie,tak by ma neskutocne potesili uz oplakane momenty z tych chvil.
Verim ale,ze sa mi niekedy podari najst pravych ucastnikov a potom to neskutocne zapijeme.
  admin 15.04.2010, 22:33 | #5857
  myslim, ze kebyze to niekde posles do TV, tak niekto to uverejni a zvysi sa Tvoja sanca na uspech **02
slaven 15.04.2010, 16:49 | #3971
luky, za tvoje fixky, ti vybavim 2 tyzdnovy rehabilitacny pobyt v Secovciach, casti: Spanielska dolina **01**01**01
slaven 15.04.2010, 16:26 | #3970
este mam jedno snad dobre info z dnesneho dna:
Sparta Praha - Slavia Praha - Cesky pohar ...
vraj by hostia nemali prehrat ... na webe sa da najst aj 1.9 kurz na x2 ...
tym sa dostanu do Poharovej Europy ... lebo v lige su v prdeli ...
GL ...
  Schulda 15.04.2010, 19:30 | #5848
  Problém je , že Slavii stačí i prohra 1:2 či jiná vyšší o gól...
  pohodak 15.04.2010, 20:39 | #5851
  no problem to sice je, ale o tom zapase sa uz asi 10 dni hovori ze je zfixlovany, ved uvidime...update 37' stav 0:1 **10
  Schulda 15.04.2010, 20:56 | #5853
  o fixaci se hovorilo i o zapase Bologna - Lazio a jak to dopadlo**01 Aby to nebylo jen tipicke cechoslovenske uvazovani...jako zatim si mrzacijou hrace mezi s sebou a je to hecly jak svina, uvidime ja davam jednotku livebetting**03
  pohodak 15.04.2010, 21:07 | #5854
  co sa tyka cesko-slovenskeho uvazovania mas pravdu, ale aspon u nas sa vacsinou vsetky tie zarucene spravy vyroja vacsinou az po zapase **01
lukysnaj 15.04.2010, 16:22 | #3969
Poprosim o minutku ticha na pamiatku Hillsboroug hkde prislo o zivot 15.04.1989 96 ludi **09 **09 a uprimnu sustrat vsetkym ...

Link YouTube video
  admin 15.04.2010, 19:35 | #5850
  **09
lukysnaj 15.04.2010, 16:13 | #3968
Raymond/Stubbs - King/Krajicek 2 / 5/10 / 2.7
  lukysnaj 15.04.2010, 16:13 | #5846
  nieco na prekvapko **01**01
lukysnaj 15.04.2010, 16:06 | #3967
Pridavam dalsie 2 pekne Challengrove tenisove analky z Brazilskeho Blumenau :

http://www.nasetipy.com/analyzy.php?akcia=view&id=55
Marcos DANIEL - Gabriel TRUJILLO SOLER

http://www.nasetipy.com/analyzy.php?akcia=view&id=56
Thiago ALVES - Reda EL AMRANI - 1
slaven 15.04.2010, 15:26 | #3966
apropo, vcera, oba basketbaly z Chorvatska usli o jeden posraty kos ... to je sila **11
slaven 15.04.2010, 15:21 | #3965
Djurgården Hockey vs. HV71 under 5.5
Chicago Cubs vs. Milwaukee Brewers 1
GL !
kitek 15.04.2010, 15:08 | #3964
VINCI 6-3 6-0 **10
kitek 15.04.2010, 14:47 | #3963
NADAL 12-1 **10
LaciKE 15.04.2010, 14:42 | #3962
Tu su moje dnesne tipy GL

Beerschot - St. Liege 1X 1.66
HB Koge Sonderjyske X 3.20
Bröndby - FC Nordsjolland 1 1.65
Barrow - Crawley Town 1 2.10
Hayes & Yeading Kidderminster 2 2.65
Molde - Stromsgodset X2 1.91
Sandefjord - Valerenga 2 2.50
Gil Vicente - Beira Mar 1 2.64
CF Valencia - Athletic Bilbao X2 2.11
Brommapojkarna - Örebro SK 1 2.40
Mjällby AIF - Kalmar FF 1 2.40
Trelleborgs FF - IFK Goteborg X 3.20
FC Vaduz - FC Thun 2 1.85
FC Biel-Bienne Lausanne-Sport 1 1.80**03
slaven 15.04.2010, 14:26 | #3961
Tak cauko, ako to ide ?
u mna dobre, prave som si donieasol domov take nieco:
http://img641.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=23438585.jpg
- Ceed SW - 1,6 CRDi VGT, 85 KW / 115k, priemerka 4.4l/100km
**03
  lukysnaj 15.04.2010, 14:36 | #5840
  aspon vidite ako sa da na tipovani zarobit, tu mate pekny priklad **01**01**02**02

GL Slaven, vela stastných km **03
  slaven 15.04.2010, 14:37 | #5841
  vdaka kamo **03

P.S. kedykolvek ta vezmem do Secoviec, ked autobusy nepojdu ... **02**02**02
  kitek 15.04.2010, 14:40 | #5843
  kuafix .. .fungľofka ... a ja starom džadze še vožim **08
  balboa 15.04.2010, 14:43 | #5844
  **01**01**01
ta ten koment nemal chybu, greaaat **01
  slaven 15.04.2010, 14:46 | #5845
  luky tu dal zopar fixiek, dal som ich za kopec kopec love euros a bolo to **02**02**02
  lukysnaj 15.04.2010, 16:23 | #5847
  ved preto mas stastie, lebo inak konec nasej lasky **01 moje FIXKU su na nezaplatenie **02**02
vrto 15.04.2010, 13:58 | #3960
moja tutovka na dnes thun-2 idem do prace majte sa
<< < 13540 | 13541 | 13542 | 13543 | 13544 | 13545 | 13546 | 13547 | 13548 | 13549 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions