Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Futbal Skotsko-Brazilia 1.polcas:Brazília +0,5 gólov 1.53tip nevyhodnoteny
Futbal Skotsko-Brazilia Brazília +1,5 gólov v zap. 1.56tip nevyhodnoteny
Tenis McDonald N. vs Passaro F. 2 1.5tip nevyhodnoteny
Futbal Kolumbia-DR Kongo Luis Diaz dá gól alebo asistuje 2.1tip nevyhodnoteny
Tenis Henning P. vs Santamarta Roig A. 2 2.33tip OK
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13545 | 13546 | 13547 | 13548 | 13549 | 13550 | 13551 | 13552 | 13553 | 13554 > >>

tiky 09.04.2010, 13:10 | #3835
Nash Rick (CAN) 2.4 + Gáborík Marián (SVK) 1.9 + Ovechkin Alexander (RUS) 1.8 + Hossa Marián (SVK) 2.4 **03
  tiky 09.04.2010, 13:16 | #5713
  Nash 2.5
  slaven 09.04.2010, 13:48 | #5715
  ovcu hram aj ja
gl !
casidy 09.04.2010, 12:41 | #3834
zdravím.**03vítkovice1**08
  peterb 09.04.2010, 13:24 | #5714
  no to by mohlo ,tak nejako skoncit,tiez to chcem dat**05
Deco2508 09.04.2010, 10:24 | #3833
tak pani dnes vsetci traja chcvu ist hrat kvaldu v Monte Carlu takze take tutovecky by sa dalo povedat

Riba-Vassallo 2 2,02
Kubot-Starace 1 1,67
Rochus Ch.-Crivoi 1 1,62
  peterb 09.04.2010, 11:33 | #5711
  podal som tie tvojetipy,kedze tie moje uz su nejake divoke:)tak uvidim ci to vide,potom ti bud podakujem,lebo budem hromzit**04
  Deco2508 09.04.2010, 12:42 | #5712
  tak Vassalo vyhral 1,set 6/4 tak dufam ze to bude tak pokracovat**04
  peterb 09.04.2010, 14:07 | #5717
  no,ale ten druhy set,dopadol strasne:(dufam ze to teraz vyriesi**06 2-6 bolo dost:(
slaven 09.04.2010, 08:10 | #3832
Boston musel, vyhral ... ostatni sklamali, ale nemuseli, aj ten under v montreale ... halak sklamal **06
pago 08.04.2010, 22:36 | #3831
Colon - Boca Juniors 1 1,9@ 8/10 Nike
  lukysnaj 09.04.2010, 00:37 | #5706
  GL Ti zatim 1:0 **03
  slaven 09.04.2010, 08:08 | #5709
  3:0 pekne, pekne
TOMASHQOOOOO 08.04.2010, 22:02 | #3830
EXPERT:

Aston Villa-Everton 1
Blackburn-Man.Utd. 2
Hull-Burnley 1
Chelsea-Bolton 1
Liverpool-Fulham 1
Man.City-Birmingham 1
Tottenham-Arsenal 0
West Ham-Sunderland 2
Wigan-Portsmouth 1
Wolves-Stoke 1

prosim Vas o nazor a zaujima ma najma tip WHU - SUNDERLAND dakujem ;)
  lukysnaj 09.04.2010, 00:45 | #5707
  Vela zapasov kaamo **10 ... WHU - SUND je tazky match neviem ci to nepojde cez Xku ale GL **01
Deco2508 08.04.2010, 21:26 | #3829
Huss/Moddie - Zeballos/Zverev 1 1,60
Zebalos uz stihol vyhrat dvojhu a bude sa sustredit najme na nu navyse Zverev chce hrat kvaldu v Monte Carle takze cista 1
Hra sa o 22-00
  lukysnaj 09.04.2010, 00:45 | #5708
  Takých tam bolo dnes viac synu **08**13
  Deco2508 09.04.2010, 10:22 | #5710
  viem aj dnes ich je
palo4 08.04.2010, 21:24 | #3828
Malise-Isner 2 ,Gonzales-Anderson 2 , Istomin/Motti -Healey/Hewitt 1. Verim tomu na 90 percent.
slaven 08.04.2010, 20:27 | #3827
a dnes len ked tak som mrkol na NHL, tak: Boston, calgary ... la ... vitazi
montreal asi under
GL !
  Member 08.04.2010, 20:56 | #5703
  Calgary už o nič nejde
  slaven 08.04.2010, 21:14 | #5704
  asi yoo, ale aj tak im verim, uvidime
  Member 08.04.2010, 21:17 | #5705
  Ale zase na druhej strane,aspon sa môžu s fanúšikmi rozlúčiť s víťazstvom....
pohodak 08.04.2010, 20:12 | #3826
pohodak 08.04.2010, 13:56 | #3821
Djurgaarden-Linkopings 1vz 1.66
Jyvaskyla-Karpat 1vz 1.45

JyP 2:0 a Djurgaarden 4:0 v 35. minute, ze som to ja nehral na ciste jednotky **11
slaven 08.04.2010, 20:12 | #3825
caute chlapi, teraz mam od tipovania pauzu ... pretoze mam ine starosti **02
ale ja sa vratim **03
  kitek 08.04.2010, 20:54 | #5702
  vari sa ženíš **20**20**20
**10
kitek 08.04.2010, 17:22 | #3824
EL AMRANI R. (MAR) 6-3 2-6 6-2 **10
  lukysnaj 08.04.2010, 18:40 | #5701
  Nieco neobvykle ?**01 Hajek je tym známy a este ked ma v sobotu hrat kvladu v Monte Carlo **03
lukysnaj 08.04.2010, 16:28 | #3823
Istomin D./Motti A. - Healey N./Hewitt L. - 1 / 5/10 / 2.7
Lindstedt R./Tecau H. - Granollers-Pujol M./Lopez M. - 1 / 8/10 / 1.9
jofutbal 08.04.2010, 16:24 | #3822
St.Liege - Hamburg oba gol, Atl. Madrid - Valencia oba gol, myslim ze by mohli vísť
  pohodak 08.04.2010, 18:16 | #5700
  jj toto by mohlo, mozno ten liege mam trosku pochybnosti, ale asi sa trosku inspirujem ak mi tie hokeje padnu **04
pohodak 08.04.2010, 13:56 | #3821
Djurgaarden-Linkopings 1vz 1.66
Jyvaskyla-Karpat 1vz 1.45
mask_1 07.04.2010, 23:24 | #3820
Jablonec - Teplice 1
P/Wolfsburg - Fulham 2
P/St.Liege - Hamburg 2
P/FC Liverpool - Benfica 2
P/Atl.Madrid - Valencia 1
Co poviete na toto ?????
  kinly79 07.04.2010, 23:47 | #5694
  P je postup?
  slaven 08.04.2010, 07:39 | #5695
  alebo Pivo **02**02**02
hehe, jasne, mal by to byt postup
  peterb 08.04.2010, 11:24 | #5697
  hmm,toto vyzera zaujmavo,ale ten posledny??tam je vsetko otvorene:(,ale vcelku suhlasim**04
kinly79 07.04.2010, 23:18 | #3819
no dnes basket teda nic moc
spisska over OK
pezinok over ok
handlova over ko
nitra over ko
strelci
mielczarek ok
nuber ok
nabster999 07.04.2010, 22:43 | #3818
chlapci, tak na zaver tohto krasneho dna len dve slova:

BAYERN MUNCHEN

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  kitek 07.04.2010, 22:53 | #5693
  **12
  pohodak 08.04.2010, 11:00 | #5696
  zaujimalo by ma dokedy im to vydrzi, uz s fiorentinou mali viac stastia ako rozumu (nehovoriac o gole z 3-metroveho ofsajdu v domacom zapase), vcera ani nehovorim **08
  slaven 08.04.2010, 14:20 | #5698
  nevidel som vcera zapas, co sa dialo? zasa padol nejaky neregularny gol ? **14
  pohodak 08.04.2010, 14:27 | #5699
  ale to zas nie **04 akurat manchester ich polcas bil, viedol 3:0, bayern dal na 1:3 z nicoho, po polcase dostal rafael cervenu a bayern ich zatlacil, ale nemali tusim ziadnu sancu a dali na 2:3 z rohu, ale to bol fakt pekny gol...k tomu si pridaj dalsi gol z nicoho na 2:1 v domacom zapase a je jasne o com hovorim **04 podtrzeno secteno - bayern si zasluzil vypadnut v osemfinale a nie postupit do semifinale, ale tak bayern je bayern **01
lukysnaj 07.04.2010, 18:13 | #3817
Germany U20 - Italy U20 1 7/10 1.9
  lukysnaj 07.04.2010, 18:16 | #5691
  Esbjerg W - Randers W - 2 / 8/10 / 1.7
Mattek B. - Pavlyuchenkova A. - 1 / 7/10 / 3.09
Member 07.04.2010, 14:51 | #3816
Ja dnes skúsim toto:
NY Rangers-Toronto 1
Valerengen-Stavanger 1
  Member 07.04.2010, 21:02 | #5692
  Tak Valerengen ma nenormálne sklamal teda**14
jofutbal 07.04.2010, 13:56 | #3815
MK MVD - Jaroslav 1 2,25, Neath - Talbot 2 Wales 1.L 2,59 ,Marseille - Sohaux hcp -0-1 1,9
peterb 07.04.2010, 11:47 | #3814
co poviete na dnes
Kosice_Martin 1
Man U-bayern 1
Eisbaren-Augsburg 1
mohlo by to byt nie??
  kinly79 07.04.2010, 12:40 | #5688
  niekde som videl ze rooney nie je celkom fit..
zvysok by mohol klapnut
  jofutbal 07.04.2010, 13:44 | #5689
  kosice davam aj ja verim im 1
  tyson012345 07.04.2010, 14:00 | #5690
  aj ja
kinly79 07.04.2010, 10:59 | #3813
dnes mame dalsie kolo play off sk basket muzi
skusim to zahrat takto:
AB Cosmetics Pezinok vs. BK Inter Bratislava over 155,5
BK SPU Nitra vs. ŠKP Banská Bystrica over 153,5
MBK Baník Handlová vs. MBK Rieker Komárno over 161,5
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs. BC Prievidza over 154,5
a dalej skusim strelcov..
Mielczarek A. (SNV) vs. Ridzoň V. (Prievidza) 1
Nuber R. (Handlová) vs. Klár V. (Komárno) 1
tiky 07.04.2010, 09:23 | #3812
vcera ma vytocil gaborik, ze nedal a dokonca dostali nakladacku **14
tiky 07.04.2010, 09:23 | #3811
ako to ide ?
kitek 06.04.2010, 23:26 | #3810
kitek 06.04.2010 Tampa Bay - Baltimore 1 (-1,5) 8/10 1.95 - 06.04.2010, 23:25
kitek 06.04.2010 Tampa Bay - Baltimore 1 9/10 1.48 - 06.04.2010, 23:24
kitek 06.04.2010 Colorado Rockies - Milwaukee Brewers over 9,0 9/10 1.915 - 06.04.2010, 23:23
kitek 06.04.2010 Sacramento - San Antonio (6.5:0) 1 8/10 1.95 - 06.04.2010, 23:21
kitek 06.04.2010 Philadelphia - Detroit (195.5) under 9/10 1.926 - 06.04.2010, 23:21
kitek 06.04.2010 Charlotte - Atlanta (183.5) over 9/10 1.926 - 06.04.2010, 23:21
kitek 06.04.2010 Los Angeles Angels vs Minnesota Twins 1 (-1,5) 9/10 2.45 - 06.04.2010, 23:00
**10
kitek 06.04.2010, 21:28 | #3809
3:1 ... MESSI ... hattrick .... **03
  kitek 06.04.2010, 22:59 | #5684
  4:1 ... MESSI ... hatŠTYRIck .... **10
  slaven 06.04.2010, 23:14 | #5685
  to je diabol **02**02**02
na dedine by sa mu take nieco nemohlo stat, to by sa na neho dali 2ja borci, ktori by si ho osobne pretukli a cez polcas uz by siel dole z hriska ... hehe
ale vazne .. hraval som dlhe roky futbal, tak 5.liga, alebo 1.okresna trieda a tam ked sme sa stretli s niekym, kde bol nejaky znamy strelec, okamzite sla na neho zdvojena osobka a vela si nenastrielal ... mozno gol dal, OK, ale 4 ? ... silne kafe ...
  slaven 06.04.2010, 23:15 | #5686
  kazdopadne velka poklona .... momentalne asi NAJ hrac na svete
  kitek 06.04.2010, 23:20 | #5687
  pekne si to vystihol **03
lukysnaj 06.04.2010, 16:58 | #3808
Nieco na prekvapko:
Russell M. - Kukushkin M. - 2 / 5/10 / 2.52
Daniel M. - Schwank E. - 1 / 4/10 / 2.92

GL **03
lukysnaj 06.04.2010, 16:55 | #3807
Clement A. - Navarro-Pastor I. - 2 / 8/10 / 1.86
Rodionova A./Rodionova A. - Cibulkova D./Morita A. - 1 / 8/10 / 1.8
Cabal J. - Ferreiro F. - 1 / 8/10 / 1.86
Vetra - Ventspils - 2 / 7/10 / 2.2
Flora Tallinn - Ekranas P. - 2 / 7/10 / 1.9
Anderson K. - Young D. - 1 / 8/10 / 1.7


  lukysnaj 06.04.2010, 16:56 | #5675
  Goerges-Strýcová - 1 / 8/10 / 1.7
slaven 06.04.2010, 16:26 | #3806
member: naposledy vsetci v NHL vysli, okrem tej Atlanty, co ma najviac odfajcila, ked dostala minutu pred koncom na 3;3 **14**14**14
  Member 06.04.2010, 19:20 | #5679
  Tak teda vyšli všetci?Či ako to teda bolo...**06
  slaven 06.04.2010, 20:57 | #5681
  bolo to tak ako som napisal
sem na web som dal mena muzstiev, ktoer by mali vyhrat, lebo potrebyuju body do PO
a vysli, len Atlanta to pokaslala
<< < 13545 | 13546 | 13547 | 13548 | 13549 | 13550 | 13551 | 13552 | 13553 | 13554 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions