Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa , krokous , slaven
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Ľadový hokej NHL Draft Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta 1.5tip nevyhodnoteny
Futbal Norsko-Francuzsko Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 1.63tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Over3.5 1.85tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over3.5 3tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over2.5 1.8tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13481 | 13482 | 13483 | 13484 | 13485 | 13486 | 13487 | 13488 | 13489 | 13490 > >>

kinly79 11.09.2010, 12:41 | #5796
dost blbe...
Link na článok na doméne sme.sk
  deadman 11.09.2010, 12:46 | #8237
  prave to kukal :D
  tommy 11.09.2010, 13:05 | #8240
  kamos mi to poslal este pred obedom tak som sa posmial **01**01
tommy 11.09.2010, 12:34 | #5795
13:00 Duisburg - Munich 1860
Tip: Over 2.5
Odd: 1.75
Stake: 8/10
GL **16
tommy 11.09.2010, 12:27 | #5794
tommy Reaguj na príspevok | 11.09.2010, 09:31 | #5786
good morning
10:00 Alro Slatina - Arges (Rumunsko)
Tip: 1
Odd: 1.73 188bet
Stake 8/10
GL

2:0 FT **01
chipy 11.09.2010, 11:49 | #5793
co si myslite o Lyone s Valenciennes ??? Do zostavy sa vracia Lisandro a Bastos....po nevydarenom uvode doma musia bodovat naplno... 1.5 kurz solidny
  Zio 11.09.2010, 12:30 | #8235
  Lyon nema bohvieaku bilanciu s Valenciennes, okrem toho mozno uprednosti zaujmy v LM. Ale gl!
  Zio 11.09.2010, 12:31 | #8236
  Za taky kurz mas aj PSG
  chipy 11.09.2010, 12:47 | #8238
  tak zatial len pozeram co a jak na dnes **04
  chipy 11.09.2010, 12:47 | #8239
  ale diki za nazor
jj 11.09.2010, 11:39 | #5792
tazky zapas ale protisrdcovke sa nepodava takze everton-manchester 2 **02 a idealne howardovi aspon tri kusky nak mucha ide do brany **05
deadman 11.09.2010, 11:16 | #5791
Tromso - Brann Bergen 1 @1,9 7/10
Lierse - Gent 2 @1,66 7/10
Montpelier - Nancy 1-1 @1,55 7/10
M gladbach-Frankfurt 1-1 @1,65 7/10
Belchatow-Gdansk 1-1 @1,55 7/10

GL hosi
SCOTTY88 11.09.2010, 10:52 | #5790
CAUTE LUDIA, MA TU NIEKTO UCET V TATRABANKE???NEVIEM TOTIZ AKO PREVIEST PENIAZE NA MONEYBOOKERS.
  tommy 11.09.2010, 11:02 | #8231
  Ahoj skus kontaktovat admina pomoze ti **16
  lukysnaj 11.09.2010, 11:20 | #8233
  ved sa prihlas do IBankingu a tam zadaj udaje, v MB mas cislo uctu, aj vsetky potrebne informacie, kam mas peniaze poslat.
Ked sa prihlasis na svoje MB konto chod do sekcie VLOZIT PENIZE zaskrtni BANKOVI PREVOD a hned dole ti vypise vsetky udaje ktore potrebujes.
Pre teba je hlavne :

Držitel účtu: Moneybookers Ltd
Banka: UniCredit Bank Slovakia (HVB Bank)
Číslo účtu: 1428014002
Číslo/Bankovní Kód: 1111
Reference: to cislo co tam mas zadas ako Variabilny symbol **16

GL
nabster999 11.09.2010, 10:32 | #5789
nadnes len 3 zápasy + včera podané Slaven Belupo 1:

FC Toulouse vs. AS Saint Etienne (Výsledok) 1 1,78
Lučenec vs. MFK Dolný Kubín (Výsledok) 1 1,60
Bodva Moldava nad Bodvou vs. Slovan Duslo Šaľa (Výsledok) 1 1,55

GL, poobede idem na svadbu.. húha..... Link YouTube video
  slaven 11.09.2010, 10:32 | #8228
  osijek si nehral? **03
GL !
  nabster999 11.09.2010, 10:36 | #8229
  podal som ten tiket co si s Belupom :) inšpiroval som sa.... na druhom som hral aj Lokomotivu Zahreb 1 1,83 a odfajčil ma Vasas s kaposvárom :(
matomaska 11.09.2010, 10:12 | #5788
Na dnes skusim:
Everton FC - Manchester United 2 1.85
Fulham - Wolverhampton 1 1.78
hcp/USA - Litva (0:15.5) 2 1.8
  Zio 11.09.2010, 10:52 | #8230
  Presne preto som nizsie pisal o lige majstrov v utorok, MU nemusi vyhrat
nabster999 11.09.2010, 10:01 | #5787
tak nečakal som že EHC München začnú takto parádne ročník. Som ich velkým fanúšikom, a doteraz som nerozumel prečo nemá toto nemecké velkomesto zastúpenie v DEL. a teraz ich má! mimochodom, na ich štadióne v Olympiaparku som bol cca. pred 4 rokmi, je to hala postavený v roku 1972 - keď sa tu konali OH (vtedy tu bol teroristický útok - film Munchen - Steven Spielberg) a jeto hala na velmi vysokej úrovni. a co je taká pikoska, má 2x viac miest na státie ako sedenie :) je to cca 2000 ku 4000

takze len tak dalej chlapci. bol by som rád keby sa vmestili do PlayOff
tommy 11.09.2010, 09:31 | #5786
good morning
10:00 Alro Slatina - Arges (Rumunsko)
Tip: 1
Odd: 1.73 188bet
Stake 8/10
GL **16
admin 11.09.2010, 09:06 | #5785
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clanok103103-Milinkovic_opat_v_Atime_Kosic_z_jeho_prestupu_nebude_...
no, tie prestupy v MFK vedia robit, len co je pravda ... ti agenti tam musia byt ubohím aj tie zmluvy. Kazdopadne Milinkovic moze pomoct Kosiciam a vyrazne.
  majster 11.09.2010, 09:27 | #8227
  nedáš tých 10€, nebuť škrob**04
  chipy 11.09.2010, 11:16 | #8232
  tu ide o zasrate vedenie ....mlady chlapci mozu ist niekam do zahranicia hrat...tak pytaju za nich neskutocne peniaze....ale nikto nezaplati za mladeho chlapca zo slovenska velke peniaze ...to by musel byt fakt velky talent ....radsej najdu dalsich 4 rovnako kvalitnych hracov za taku cenu**08.....este dobre ze odisiel do afriky ten hajzel vukusic**16....MFK peniaze nema ani mat nebude**02
admin 11.09.2010, 09:04 | #5784
A Muzi, mame tu semifinalove stretnutia
Nadal Rafael (ESP) vs. Youzhny Mikhail (RUS) 1,07 6,83
Djokovic Novak (SRB) vs. Federer Roger (SUI) 3,15 1,31
admin 11.09.2010, 08:55 | #5783
Link na článok na doméne sme.sk
- tak koho tipujeme na vitazku ?
doxxbet: Zvonareva Vera (RUS) vs. Clijsters Kim (BEL) 2,62 1,43
ifortuna: Clijsters K.-Zvonareva 1.42 2.46
bet365: Vera Zvonareva v Kim Clijsters 3.00 1.36
  Zio 11.09.2010, 08:59 | #8225
  Zio 10.09.2010, 18:53 | #8192 ..... Zvonarevu si viem predstavit vo finale s Kim.
Presne. Kim tipujem, koniec koncov ju mam podanu na vitazku,aj tu.
  jj 11.09.2010, 11:48 | #8234
  tak kim by si to mala postrazit,zas zvonareva po finale vo wimbledone je uz tiez skusenejsia takze nejake velke prekvapenie by to nebolo,kazdopadne davam na kim,koniec koncov je to moc sympaticka zenska tak nech to vyhraje **02
Zio 11.09.2010, 08:34 | #5782
Belupo-Varteks oba gol 1,70 , Excelsior-Heracles 1 DNB 1,80, Morecambe-Chesterfield 2 2,60 , tip dna QPR-Middlesborough 1 2,00. Gl!
Zio 11.09.2010, 07:17 | #5781
Este by som si dovolil pripomenut Ligu majstrov buduci tyzden : 14.9. - FC Twente - Inter Milan
Werder Bremen - Tottenham
Ol. Lyon - Schalke 04
Benfica - Hapoel Tel Aviv
Bursaspor - Valencia
Man Utd - Gl. Rangers
FC Barcelona - Panathinaikos
FC Kodan - Rubin Kazan
15.9. - Bayern Munchen - AS Roma
CFR Cluj - FC Bazilej
ilina - Chelsea
Ol. Marseille - Spartak Moskva
Real Madrid - Ajax Amsterdam
AC Milan - Auxerre
Arsenal - Sporting Braga
achtar Doneck - Partizan Belehrad
Takze dvakrat merat,raz strihat :D
  admin 11.09.2010, 08:46 | #8223
  jaaaaj, do 14.teho este este kopec casu **03
  Zio 11.09.2010, 08:51 | #8224
  Pointa je inde-vyhnut sa tym, ktori v utorok hraju LM, len dobre mierena rada. Tiperi vedia,o co ide.
  admin 11.09.2010, 09:00 | #8226
  Dakujem za upozornenie.
Zio 11.09.2010, 07:06 | #5780
Rysuje sa prvy tiket Waregem 1,45 + St.Zagora 1,50 2,18 spolu.
mayo 11.09.2010, 01:47 | #5778
Na zajtra : Real Madrid, Inter Milan, Manchester City
Vysledny kurz : 2,13
  SK-JUHAS 11.09.2010, 01:48 | #8219
  este nespis **01
Zio 10.09.2010, 23:26 | #5777
Este sa k tomu vratim-pri ko zapase automaticky -100% ? Lebo aj to sa musi odvijat od stake, nie je jedno,ci som stratil 100e alebo 10e.
  admin 10.09.2010, 23:28 | #8213
  v pohodke, mame to nastavene na -100. Bol tu pred nedavnom jeden expert a ten mi to napisal. Dalsie poznamky mi pis na email, alebo do posty, tu na diskusii je to uz zbytocne riesit, tu sa riesia tipy **02
admin 10.09.2010, 23:16 | #5776
Fajn ludia ... upravena je aj sekcia statistiky, mozte sa pozriet ... myslim, ze je to lepsie a prehladnejsie ... t.j. prides tam a vidis tipy, klikns na dany nick a vidis len jeho tipy ... kliknes na tlacitko poradie tiperov a vidis len poradie v tabulke, v ktorej tiez mozes kliknut na dany nick a vidis len jeho zapasy ... uffff

Na dnes stacilo ... snad je to prehladnejsie, podla mna urcite ...

v pripade otazok a pripomienok, kludne napiste. Dobrúúúúú
  tiky 10.09.2010, 23:35 | #8215
  super praca !
Zio 10.09.2010, 22:44 | #5775
A neratate nahodou ROI ? Mne to tak pripada.
  admin 10.09.2010, 22:57 | #8211
  bolo mi povedane, ze je to yield ....
ak je zapas KO, dal som to na -100%
ak je zapas OK, tak sa to pocita: [(kurz*stake-stake)/stake ] *100% pre kazdy zapas
a potom celkovo priemer ...
  Zio 10.09.2010, 23:08 | #8212
  Vy viete. Benfica nestastna!! Mohla byt aj paradna dvojica na kombi.
SK-JUHAS 10.09.2010, 22:12 | #5774
Newcastle-Blackpool ...... Kto vyhrááá ???
  Andrejo 10.09.2010, 22:16 | #8207
  z anglicka tam mas lepsie zapasy z 2.najvyssej sutaze...cardiff-hull 1 1.7 portsmous-ipswisch 2 2,45 a QPR-Middlesborou 1 2,05
  SK-JUHAS 11.09.2010, 01:50 | #8220
  No hej ja viem ten Cardiff som uz dal myslim ze vyhra ale tak chcem nieco aj z Premier League vies a ten Newcastle sa mi celkom pozdava neviem ako tebe ale myslim ze vyhraju doma
admin 10.09.2010, 21:57 | #5773
Docasne nie je mozne pridavat zapasy do statistik.
  admin 10.09.2010, 22:10 | #8205
  OK priatelia, znova mozete pridavat zapasy do statistik ...

http://www.nasetipy.com/statistiky - tak a mame tu YIELD ... konecne sa nam to podarilo rozbehat ...

teraz pracujeme na tom, aby statistiky boli prehladnejsie + za chvilku ta sutaz a obmedzenie poctu tipov denne, lebo takjto to naozaj nejde. Niektori ludia si sem davaju tipy, ako na trhovisku ... a ide nam o kvalitu a nie kvantitu, vsak ? ...

pekny vecer vsetkym
  Andrejo 10.09.2010, 22:14 | #8206
  no ja som pekne v minuse podla mna nikto netipujte!!!
Zio 10.09.2010, 21:56 | #5772
Zvonareva 3,35 zadarmo. Vierka na hrad!
slaven 10.09.2010, 20:58 | #5771
Osijek 3 - 1 Šibenik
upozornoval som na ten zapas **03
  Andrejo 10.09.2010, 22:08 | #8204
  cawes...mas nieco zaujimave na vikend?
Deco2508 10.09.2010, 20:23 | #5770
tak zatial co som vybral na vikend vsetko sa da podat v bet365

Cesena v A.C Milan HC 1:0 2 4 2.6
Borussia Dortmund-Vfl Wolsfburg over 2,5 1.6
Hannover 96 v Bayer Leverkusen over 2,5 1.65
Nottingham Forest v Millwall Over 2,5 2.1
Australia v New Zealand 2 1.41
AFC Bournemouth v Dagenham & Redbridge 1 1.8
Rotherham United v Burton Albion 1 2.06
FC Genoa - Chievo Verona 1 1.77
a NCAA
UTEP Miners @ Houston Cougars OVER 74.5 points 1.91
Memphis Tigers @ East Carolina Pirate East Carolina -13.5 points 1.91
chipy 10.09.2010, 20:22 | #5769
dnes po dlhom case som zavital k zelenemu stolu...Carter-Stevens over 7.5 OK za 1.7**02
  admin 10.09.2010, 20:26 | #8200
  vidim ten tip v statistikach, inak nabuduce to pis aj do diskusie, alebo si to sem pisal ?
gratulacia !
  chipy 10.09.2010, 20:30 | #8201
  sorry zabudol som ...lebo som to tu daval na rychlo asi 5-10 minut pred zaciatkom :D...nabuduce sa polepsim :D...ale pisal som tu Nadala ten by to mal dat s prehladom pod 34.5
MIAMIVICE 10.09.2010, 19:52 | #5768
JA DNES SKUSIM
MARTIN-TRENCIN 2
Osnabruck-Aue 1
Karlovac -H. Dragovoljac
TAK PRVY JE V SUCHU K TN SA RADSEJ NEVYJADRUJEM :)
  admin 10.09.2010, 20:08 | #8195
  za stavu 8:2 pre Martin skusis 2jku ? odvazne ...
  admin 10.09.2010, 20:13 | #8197
  hehe, pardonik ... daval si to sem rano, ale nebol som tu, uz to vidim ...
bufo 10.09.2010, 19:32 | #5767
Len tak pre info,
neviem ,ci to niekto sleduje,ked podam vo futbale na vysledok v hcp. X,tak ked to nevyjde,v 90% vyjde parny vysledok.
Podavate niekto touto formou?
  anonym 10.09.2010, 20:13 | #8196
  Podavam hcp x, ale ci parny alebo neparny...ak to nevyjde,je to jedno,nie?
  Zio 10.09.2010, 20:15 | #8198
  Som anonym :D
  bufo 10.09.2010, 21:02 | #8202
  Na chvilu som si musel odbehnut a neviem, preco som bol odhlaseny z diskusie.
bufo 10.09.2010, 18:54 | #5766
Zdravim pani,
na dnes pre mna Wozniacki-Zvonareva:Hand. gamov-4,5 2.
Rusko-Argentina:over158 2.
Co vy na to?
<< < 13481 | 13482 | 13483 | 13484 | 13485 | 13486 | 13487 | 13488 | 13489 | 13490 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions