Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
NHL Draft |
Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta |
1.5 |  |
 |
Norsko-Francuzsko |
Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 |
1.63 |  |
 |
Skovde-Lidkoping |
Over3.5 |
1.85 |  |
 |
Skovde-Lidkoping |
Skovde tt over3.5 |
3 |  |
 |
Skovde-Lidkoping |
Skovde tt over2.5 |
1.8 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
tommy
|
09.09.2010, 21:27 | #5735
|
Caff zelenaci vitam tu nove tvare 
Sukusam na noc
Prudente - Avai
Tip: 2
Odd: 3.25 betfred
Stake 4/10
pre menej odvaznych DNB 2 Titanbet 2.21
Pekny vecer
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 21:28 | #8141
|
| |
sukas na noc, si sukusas ?  
|
|
| |
tommy
|
09.09.2010, 21:30 | #8142
|
| |
achhhhh joj uz vecer je tak nevidim 
jasne SKUSAM na noc ...
poprosim admina aby mi potom pravil v Stats Doveru z 5 na 4 som sa sekol diki
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 21:32 | #8144
|
| |
All the best for Martinka for slaven
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 21:34 | #8145
|
| |
sorry, from ! nie for  
|
|
| |
smoulinka23
|
09.09.2010, 22:41 | #8148
|
| |
Dakujem velmi pekne slaven...  
|
|
|
kantona72
|
09.09.2010, 20:54 | #5734
|
chlapi poradte nejaké zápasy som tu nový a vraj sa Vám tu darí
|
|
| |
admin
|
09.09.2010, 20:58 | #8138
|
| |
ahoj vitaj medzi nami, zapasy najdes v nasich statistikach, mas tam prehlad o uspesnosti jednotlivych nickov a podobne, mozes sem pridat link na svoj tiket, uvazuje sa aj o nejakej sutazi casom, ak mas nejaky napad ako zlepsit web tak sem s nim, nech sa dari
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 21:31 | #8143
|
| |
kukni do diskusie, kukni do statistik a najdes uz dost tipov :)
vacsinou sa tu davaju tipy len na dany den, ale ja n apriklad som pridal aj 2 tipy z Chorvatskej ligy, ktore za hraju cez vikendik.
GL !
|
|
|
adler
|
09.09.2010, 20:26 | #5733
|
|
tak ta argentina je slaba .neviem ci vyhraju
|
|
| |
deadman
|
09.09.2010, 20:40 | #8136
|
| |
Slaba je slaby vyraz, totalne su mimo Scola a spol.. Litva hadze trojky jak na pase a obrana neprechodna, takze ko.
|
|
| |
adler
|
09.09.2010, 21:27 | #8140
|
| |
kolko bodov dal ten scola?toho mam na body a dufam ze aspon ten mi vyjde
|
|
| |
deadman
|
09.09.2010, 22:12 | #8147
|
| |
Scola si ani neprdol, 13 bodov captos :D, nevadi
|
|
|
balboa
|
09.09.2010, 20:24 | #5732
|
chlapci chlapci asi sa bude musiet vratit KHL guru spät  
|
|
| |
Zio
|
09.09.2010, 20:57 | #8137
|
| |
V KHL guru, tak to by som sa mu hlboko poklonil. Chalani v Rusku na to nemaju, nie este nasinec. Okrem zaujmov v zakulisi (dohodnutych zapasov) su tam take caste poziciavania hracov, ze je nemozne ich usledovat + vymeny trenerov atd atd... Ale to je len moj nazor.
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 21:26 | #8139
|
| |
balboa, konecne ... si sa vratil z Jekaterinburgu ?  
|
|
|
Zio
|
09.09.2010, 18:25 | #5731
|
|
Heh,dilema-mam podane CSKA,ale fandim aj Hasekovi :D. Dolu klobuk, v takom veku chytat,a nie zle.
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 18:27 | #8130
|
| |
rozmyslal som nad underom na CSKA alebo Amurom, dal som Amur, sakra 2:5 ... CSKA uvidime, ale krasny nabeh na under ...
|
|
| |
Zio
|
09.09.2010, 19:04 | #8131
|
| |
Vojaci hraju katastrofalne, to som asi zbabral
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 19:29 | #8132
|
| |
Petrohrad 4:4 ... no nadherne vysledky, este uvidim na to CSKA a under, ci vyjde
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 19:44 | #8134
|
| |
ok 1:5 uz je .. uz ma nesere ze som dal Amur a nie tu Moskvu
|
|
|
deadman
|
09.09.2010, 17:54 | #5730
|
|
Argentina-Litva : L.Scola +26,5 boda @1,85....mohol by ich prevalcovat
|
|
| |
tommy
|
09.09.2010, 18:02 | #8129
|
| |
GL mohlo by skocit ...
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 19:31 | #8133
|
| |
Argentina-Litva : L.Scola +26,5 boda tip 2 ...
myslim, ze si to mohol aj prehladnejsie napisat, co znamena tip 2 ? ja viem, ze hras over, ale to je tip 2 ? tip si mohol dat predsa: L.Scola +26,5 boda
|
|
| |
deadman
|
09.09.2010, 22:08 | #8146
|
| |
no je to tip 2, pojdes do stavkovej a co ti pani pri okienku stlaci? +? nezda sa mi,zda sa mi ze 2ku, ale to je jedno predsa, tiper ktory je zabehnuty vie ze hram over
|
|
|
deadman
|
09.09.2010, 16:52 | #5729
|
|
Black/Rodionova An.-King/Shvedova 2 @1,75.....pekny match
|
|
| |
tommy
|
09.09.2010, 17:07 | #8127
|
| |
GL tiez po tom ppokukujem ...
|
|
| |
Zio
|
09.09.2010, 17:11 | #8128
|
| |
Prave som to zmeskal, o minutu kurnik. Skoda,pekny tip
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 19:45 | #8135
|
| |
63 46 64 tip OK, pekny tip, gratulace
|
|
|
Zio
|
09.09.2010, 16:27 | #5728
|
CSKA-Spartak 1 dnb 1,64 . Spartak mierne oslabeny, ale poistil som remizu, co ak Dominator Hasek bude vo forme
|
|
|
slaven
|
09.09.2010, 16:25 | #5727
|
Na zajtra Osijek a Slaven ... kurzy pojdu dole chlapi, uz klesaju ...
GL !
|
|
| |
slaven
|
09.09.2010, 16:32 | #8125
|
| |
Slaven samozrejme v nedelu, nie zajtra
|
|
| |
Zio
|
09.09.2010, 16:33 | #8126
|
| |
Teba by som radsej oba gol alebo dv.san. x-x,
|
|
|
LaciKE
|
09.09.2010, 14:30 | #5726
|
dnes sa mi najviac pozdavaju
SKA Peterburg - Dinamo Riga (0:1.5) 1 1.70
Nadal R. - Verdasco F. (0:6.5) 2 1.80
Argentína - Litva 1 1.70
|
|
|
slaven
|
09.09.2010, 14:08 | #5725
|
za stredny vklad dnes zapas: Atlanta Braves vs. St.Louis Cardinals 2
a mame tu finale * WNBA 2010: Seattle - Atlanta - domace hracky za celu sezonu doma neprehrali ... dnes na ne maly kurz, mozno sa oplati skusit ten hc ... kazdopadne Atlanta sa velmi prekvapujuco do finale dostala ... v zakladnej casti skoncila na 7.mieste
|
|
|
Zio
|
09.09.2010, 13:27 | #5724
|
|
Za malo skusim HK Orange 1.tr./zapas x/2 5,50 a over 5,5 1,55 za stred.
|
|
|
prskovic
|
09.09.2010, 13:19 | #5723
|
|
Litva -Argentína kto vyhrá ?
|
|
|
|
mayo
|
09.09.2010, 10:57 | #5722
|
Ako je na tom martinsky hokej???
Posilnili sa cez leto alebo naopak??
Viem, ze v prvom zapase vyhrali doma s PP az po predlzeni ale dnes hraju s "20" s kurzom 1,3
|
|
| |
jj
|
09.09.2010, 12:39 | #8119
|
| |
martinsky hokej sa uz roky nikam neposuva,ale na 20ku to stacit musi
|
|
| |
kinly79
|
09.09.2010, 12:52 | #8121
|
| |
ja osobne v kazdej lige pockam aspon prvych 5 ci 6 kol kym zacnem cosi tipovat
jedna vec je vediet o posilach a druha vec je zohratost posil so zvyskom timu preto je podla mna idealne pockat par kol ako sa situacia vyvinie
|
|
| |
mayo
|
09.09.2010, 13:17 | #8122
|
| |
Dnes tam ale asi aj tak nic lepsie nenajdem a challengre neriskujem, tak to dam spolu s Argentinou a Madarmi
|
|
|
LaciKE
|
09.09.2010, 10:47 | #5721
|
Zatial pridavam len moj tip dna, ktory je z vodneho pola
Taliansko - Maďarsko 2 1.55 9/10
|
|
| |
jj
|
09.09.2010, 12:40 | #8120
|
| |
tiez som si to dal,a druhe semifinale jak vidis?
|
|
| |
LaciKE
|
09.09.2010, 14:15 | #8123
|
| |
ocakavam vyrovnany zapas, kludne by mohla byt aj remiza...vacsiu silu by mali mat srbi, ale chorvatov pozenu fanusikovia kedze sa hra v chorvatsku...osobne tipujem under, cize 0-16 golov
|
|
|
mayo
|
09.09.2010, 10:27 | #5720
|
Co hovorite na Sousa J. vs. Ramos-Vinolas A. ??
Kurz na Sousu 2,93
|
|
| |
tommy
|
09.09.2010, 10:36 | #8118
|
| |
Lenze Ramos-Vinalos hra doma, a min. roka hrali spoli kvaldu na tento turnaj
Albert Ramos-Vinolas Joao Sousa 6-7(5) 6-2 6-2
takzky zapas, lebo aj Portugalec ma co povedat, celkom aj formu ma cize neviem neviem ...
|
|
|
Zio
|
09.09.2010, 10:23 | #5719
|
|
Skoda,ze Dominika bola prilis nervozna. A cely tenis aj o stasti-kam vietor fukne lopticku. Skoda.
|
|
|
slaven
|
09.09.2010, 08:03 | #5718
|
z rana Amur Chabarovsk vs. HC Sibir Novosibirsk under 5.5
GL !
|
|
|
slaven
|
09.09.2010, 07:54 | #5717
|
pekne ranko ... no tak u mna v noci dost zleeeeeeee
3 KO a 1 OK ... najma ten Soderling ma sklamal, ten over som cakal, ale bohuzial ho fedo rozbil ... Rovnako Djokovic, tiez sme cakali over ...
|
|
| |
tommy
|
09.09.2010, 09:59 | #8116
|
| |
Pekne a uprsanne .... katastrofa to bola v noci ....
|
|
| |
mayo
|
09.09.2010, 10:16 | #8117
|
| |
Mozem len suhlasit.U mna 2 KO
|
|
|
kitek
|
08.09.2010, 22:34 | #5716
|
Minnesota Twins - Kansas City Royals 2 2,5
|
|
|
LaciKE
|
08.09.2010, 21:54 | #5715
|
|
na noc pridavam Vitória - Palmeiras DNB 1 1.70
|
|
|
pacigala
|
08.09.2010, 21:07 | #5714
|
|
tak ta 21tka ma sklamala...asi ich priradim k zenskemu tenisu a nebudem davat :D
|
|
| |
admin
|
08.09.2010, 21:25 | #8115
|
| |
vola sa to Black List
|
|
|
Zio
|
08.09.2010, 20:19 | #5713
|
|
Tak ako to je vlastne, niekto 3 tipy, niekto 6 ? To som sem kludne mohol dat Mullera a Zvereva.
|
|
| |
admin
|
08.09.2010, 20:26 | #8114
|
| |
zatial to len rozoberame a hladame idealne riesenie
zatial nic nie je obmedzene
je to v stadiu riesenia
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 19:39 | #5712
|
a skusim aj tenis: Soderling Robin (SWE) vs. Federer Roger (SUI) over 38.5
GL !
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 19:42 | #8112
|
| |
mne sa tiez paci Monfils G. - Djokovic N. over 38.5
|
|
| |
mayo
|
08.09.2010, 19:44 | #8113
|
| |
Dnes by tie overy mohli vyjst.Hlavne Soderling - Federer
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 19:38 | #5711
|
ok, MLB na dnes odomna:
Boston Red Sox vs. Tampa Bay Rays +1.5hc 1
Colorado Rockies vs. Cincinnati Reds +1.5hc 2
Milwaukee Brewers vs. St.Louis Cardinals 2
GL !
|
|
|
mayo
|
08.09.2010, 19:24 | #5710
|
Riba - Donskoy 7:6 5:3
Doraz ho!!
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 19:16 | #5709
|
|
58:50 brankar von ... stale 1;3
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 19:17 | #8103
|
| |
ok, 1:3, sila vysiel mi aj presny tip, kazdopadne aj tip under aj tiket
|
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 19:20 | #8105
|
| |
kua, teraz pozeram, ze som tiket zabudol pridat tu na web
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 19:23 | #8106
|
| |
GRCKA TI !
no toto mat ta pokarhat ?
|
|
|
mayo
|
08.09.2010, 18:50 | #5708
|
Srbi vyradili Spanielov
|
|
|
| |
mayo
|
08.09.2010, 19:15 | #8102
|
| |
Spanieli toho tento rok vyhrali az az, a Srbom to doprajem
|
|
|
mayo
|
08.09.2010, 18:45 | #5707
|
|
Neviete niekto, kde je livko na tenis zo Sevilly???
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 19:24 | #8107
|
| |
livko na Sevillu neni ...
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 19:26 | #8108
|
| |
co potrebujes vediet ?
|
|
| |
mayo
|
08.09.2010, 19:29 | #8109
|
| |
Riba ako hra.Ale uz to skoncilo, v moj prospech :)
Aj tak dakujem;-)
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 19:32 | #8110
|
| |
taak CGT chlape pekne pekne ...
|
|
| |
mayo
|
08.09.2010, 19:37 | #8111
|
| |
Este Bryanovci a Zvonareva
|
|
|
Zio
|
08.09.2010, 18:29 | #5706
|
|
OHK Dinamo ich pekne vyucuje
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 18:35 | #8092
|
| |
mam under ... no uvidime ... 0:3 a 20minut pred nami
|
|
| |
Zio
|
08.09.2010, 18:42 | #8095
|
| |
To by malo vyjst. Ale niekto sa pytal na info k tomuto zapasu, napisal som tak jemne pochybnosti, asi marne
|
|
| |
majko_tt
|
08.09.2010, 18:43 | #8096
|
| |
dvaja slovaci skoruvalii....kolnik a granak... :DDD
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 18:45 | #8097
|
| |
Zio, ake pochybnosti ? kus nechapem co tym myslis.
ja som sa tu dnes pytal na nazor na ten under, tam si neodpisal
|
|
| |
mayo
|
08.09.2010, 18:47 | #8098
|
| |
Chcel som dat na Kazan ale nakoniec som sa rozhodol pre tenis a dobre som spravil Aspon zatial
|
|
| |
Zio
|
08.09.2010, 18:50 | #8099
|
| |
Nizsie to najdes. A co som mal k underu napisat? To nie je moja parketa.
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 19:05 | #8100
|
| |
pred zapasom som kamosovi napisal 1:3 ze to skonci, uvidime
teraz je 1;3, ale do konca este dost minut
|
|