Diskusia
| Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News |
| 5 Najnovších tipov | Tip | Kurz | |
|---|
 |
NHL Draft |
Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta |
1.5 |  |
 |
Norsko-Francuzsko |
Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 |
1.63 |  |
 |
Skovde-Lidkoping |
Over3.5 |
1.85 |  |
 |
Skovde-Lidkoping |
Skovde tt over3.5 |
3 |  |
 |
Skovde-Lidkoping |
Skovde tt over2.5 |
1.8 |  |
| Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách |
|---|
|
tommy
|
08.09.2010, 18:07 | #5705
|
|
India - Thajsko 1:2 FT niekto tu hral jednicku ci X ze ??
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 18:36 | #8093
|
| |
adler tipoval na thajsko, andrejo X
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 18:40 | #8094
|
| |
jj dnes mi tie remizy nevysli
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 15:36 | #5704
|
Dnes su tu zaujimave MLB zapasy, idem sa na to pozriet a neskor nieco nadhodim
|
|
| |
hansus82
|
08.09.2010, 16:21 | #8088
|
| |
a ty sa v tom tak vyznáš? lebo ja mám v tom chaos
|
|
|
| |
hansus82
|
08.09.2010, 16:44 | #8090
|
| |
no vidím že sa ti to tam pekne zelená poslednú dobu, tak nech to tak aj pokračuje.... a máš aj info na MLB, či len podľa štatistík?
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 17:38 | #8091
|
| |
uz som to tu pisal, teda 90% az 95% su vsetko MOJE tipy, ziadne infrmacie, ziadne odpisovanie z inych webov, od inych tiperov ... trosku MLB sledujem a davam podla seba ... tych 5% az 10%, to niekedy opisem, najma z tohoto webu, ked sa mi zda, ze tip je OK, napriklad naposledy ten Sudan - https://www.doxxbet.com/ticket-11AE384ACD
|
|
|
kronos93
|
08.09.2010, 15:21 | #5703
|
|
caute sa chcem spytat na zapas granada- betis sevila(SPA pohar) chcel by som nanho stavit ale vidim ho iba v supersanci(nike) a v normalnej ponuke nie,ako to? Thx :-)
|
|
| |
admin
|
08.09.2010, 15:24 | #8083
|
| |
doxxbet 8. 9. 10 / 21:00 Granada CF vs. Betis Sevilla 3,41 3,15 2,05
nike superponuka, ved to sa da podat nie ? Granada - Betis Sevilla 08.09. 21:00 3.42 3.20 2.15
|
|
| |
kronos93
|
08.09.2010, 15:28 | #8084
|
| |
tak neviem ako cez ent ale ekd chodim do kamennej tak musim amt pri superponuke minimalne dalsie 4 zapasy...a tak vela zapasov na tiket nedavam nikdy...
|
|
| |
kronos93
|
08.09.2010, 15:28 | #8085
|
| |
inac co hovoris na ten zapas? :-)
|
|
| |
admin
|
08.09.2010, 15:35 | #8086
|
| |
nike nepoznam a ten zapas ? Spanielsko nesledujem, sorry
|
|
| |
Zio
|
08.09.2010, 16:16 | #8087
|
| |
To nie je supersanca,ale superponuka. Tu vies dat solo.
|
|
|
|
| |
nabster999
|
08.09.2010, 14:29 | #8081
|
| |
paráda..... kto to bol? Róbert?...
|
|
| |
admin
|
08.09.2010, 15:14 | #8082
|
| |
v 20 rokoch hotovy futbalista, radost na neho pozerat
|
|
|
| |
nabster999
|
08.09.2010, 14:10 | #8079
|
| |
musel to byť krásny zápas plný srandy a úžasnej atmosféry
|
|
|
nabster999
|
08.09.2010, 14:06 | #5699
|
dávam do vedomia víkendový zápas Bodva Moldava nad Bodvou vs. Slovan Duslo Šaľa 1 1,55
som prekvapený že je vypísaný taký veľký kurz na domácich, som si istý že to bude velmi klesať. domácim sa podarilo dať do kopy celkom peknú zákl. 11-ku. doma sú velmi silný, naopak vonku majú problém uhrať aspoň remízu. ak podajú podobný výkon ako po ostatné ligové zápasy tejto sezóny na domácej pôde tak to bude jednoznačná výhra ....
|
|
| |
nabster999
|
08.09.2010, 14:09 | #8078
|
| |
a takisto AS Trenčín vs. MFK Ružomberok B 2,5 viac kurz 1,70 - predpokladám ze David Depretis cche zasa ukázať to , čo ukazuje celú sezónu
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 14:26 | #8080
|
| |
Moldava, Moldava ... strasne nevyrovnane vykony, no uvidime ...
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 13:33 | #5698
|
Ak Bars Kazaň vs. OHK Dynamo Moskva paci sa mi tu under 5.5
nazory ?
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 13:34 | #8074
|
| |
typický slaven ked nie Croatia tak Rusia 
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 13:35 | #8075
|
| |
Da Da máľčik
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 13:39 | #8077
|
| |
pridam k tomu King Mark (ENG) vs. Delaney Joe (IRL) 1
GL !
|
|
|
LaciKE
|
08.09.2010, 13:30 | #5697
|
dnes skusim takto
FC KooTeePee - FC Viikingit 0-2 golov 1.73
Sao Paulo - Flamengo 0-2 golov 1.75
a zo zenskeho vodneho pola
Grécko - Taliansko 0-17 golov 1.85
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 13:35 | #8076
|
| |
GL Laci
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 13:21 | #5696
|
Robertson KO, tiket KO
sakra
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 13:28 | #8073
|
| |
skoda nevadi ...
|
|
|
Zio
|
08.09.2010, 12:50 | #5695
|
|
Cordoba-Vallecano 2 (dnb) 1,8.
|
|
|
Andrejo
|
08.09.2010, 11:43 | #5694
|
|
dnes prekvapko dna Wozniacki-Cibulková 5,37 kurz
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 11:45 | #8070
|
| |
pridavam este dva tenisy...mensie kurzy Cornet-Johansson M. 1 1,3
Riba-Donskoy 1 1.25
|
|
| |
Zio
|
08.09.2010, 11:56 | #8071
|
| |
Budme trocha realni, Danka sa nebude s nou pustat do takych vymen,ako Kuznecka, to skor Fedex prehra
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 12:21 | #8072
|
| |
ja viem ze vela sanci dnes cibula nema..to je skor moje prianie aby postupila ale palce jej musime drzat
|
|
|
Zio
|
08.09.2010, 10:57 | #5693
|
|
Clijsters vitaz 2,40.
|
|
|
tommy
|
08.09.2010, 10:54 | #5692
|
tak dufam ze po tomto Spanielom spadol hrebienok kua ! velmi pekne hrala Argentina je tam pekny 7 min zostrih ... odporucam pozriet
Link na článok na doméne aktuality.sk
|
|
| |
Zio
|
08.09.2010, 11:15 | #8065
|
| |
Su majstri, taketo ich nema preco rozhadzat
|
|
| |
nabster999
|
08.09.2010, 11:19 | #8067
|
| |
tommy, nemám rád španielov, musím uznať, ale zároveň dodávam že sú majstrami Európy a zároveň sveta,... čiže sú aktuálne najlepší tím sveta! áno najlepší! a to že v príprave dostanú 4 od Argentíny...premňa absolútne nič neznamená! ... tak kde sa treba ukázať a zahrať výsledok, tam tom španieli urobia....a preto sú tam kde sú, na tróne!
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 10:48 | #5691
|
Tiestooooo Link YouTube video Este stale to mam v sebe, ten koncert
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 10:50 | #8061
|
| |
Pekcááááááááá vec
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 10:46 | #5690
|
idem do zubara, GL mi  
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 10:49 | #8060
|
| |
GL zubárovi a sestričke 
|
|
|
Andrejo
|
08.09.2010, 10:40 | #5689
|
india-thajsko x 3,00
gamba osaka-hiroshima 1 1,75
Tampines-Etoile x 3,00
Real Union-Orihuela 1 1,75 odporucam!!
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 10:46 | #8058
|
| |
zahraj to pekne v kombiku, rozumne
GL !
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:46 | #8059
|
| |
ako su tie pravidla?...tri zapasy denne s min kurzom 1,5???
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 10:50 | #8062
|
| |
len sme debatovali o tom, este to neni tak, to sa len riesi
ale bolo by to rozumne dodrziavat uz teraz
MAX 3 zapasy a MIN 1.5 kurz
|
|
| |
mareknike
|
08.09.2010, 11:17 | #8066
|
| |
myslim,ze aj 2 na den by stacilo. Aby kazdy vybral tie najkvalitnejsie a dal do tabulky. Lebo niektore dni, fakt nie je co vybrat. A kurz tak od 1.4...ak dakto da a poda za viac,tak sa da... Napr- 1.4x1.4=1.96
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 11:32 | #8068
|
| |
vie mze sa o tom debatovalo len som chcel vedeit ci to mam uz tak od dnes dat
|
|
|
Zio
|
08.09.2010, 10:30 | #5688
|
|
SrbskoU19-UkrajinaU19 1 1,82
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 10:37 | #8054
|
| |
GL
|
|
|
mayo
|
08.09.2010, 10:30 | #5687
|
Nemate nejake podrobnejsie info k zapasu Kazan - Minsk ???
1 za 1,7 sa mi celkom pozdava
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 10:37 | #8053
|
| |
nemam nic kamarade ....ale mam video k Minsku :
Link YouTube video
|
|
| |
Zio
|
08.09.2010, 10:45 | #8056
|
| |
Kazan-Minsk? Ak to je KHL,tak Kazan-Din.Moskva hadam
|
|
| |
mayo
|
08.09.2010, 10:45 | #8057
|
| |
Diky.Stumpela som este spievat nevidel :)
Tak to skusim spolu s Djokovicom
|
|
| |
mayo
|
08.09.2010, 11:00 | #8063
|
| |
Jasne, Din Moskva, sorry...Odkedy som bol v Minsku, tak Dinamo sa mi spaja uz len s tym mestom
|
|
| |
Zio
|
08.09.2010, 11:09 | #8064
|
| |
OHK Dinamo vzniklo zlucenim Dinama M. a MVD, samozrejme aj dobri hraci prisli, bohvie, nie nadarmo to ma Fortuma ako fav.dna zrejme.
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 11:35 | #8069
|
| |
na tvojom mieste by som to nedaval...1. kolo to je loteria..kludne moze byt az po predlzeni
|
|
|
adler
|
08.09.2010, 10:27 | #5686
|
|
chlapy tak co mame na dnes?vyhra to thajsko v indii?
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:33 | #8051
|
| |
ja by som dal remizu
|
|
|
Zio
|
08.09.2010, 10:07 | #5685
|
|
Dobry den, Andrejo, mal si pravdu s tym Singapurom, zapas anulovany a bude sa opakovat.
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:15 | #8046
|
| |
nazdar..no na dvoch strankach bolo 1:1 a na dvoch zrusene tak som nevedel ale dik za info..
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 09:24 | #5684
|
Andrejo, mrkni sem: mrkni sem kamo: Link YouTube video
Sipky som velmi nesledoval, az raz som si na novy rok pozrel finale (PDC World Darts Championship) medzi Taylorom a Berneveldom a bol som hotovy .. bol to neskutocny zapas a vtedy sa mi to zalubilo ... ked chces vediet o com hovorim, mrkni sa sem, bolo to neskutocne: Link YouTube video , Link YouTube video , Link YouTube video - to bol zapas, na aky sa nezabuda ...
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:00 | #8042
|
| |
aha tak sipky ja som to chvilku pozeraval ale zrusili nam tu stanicu tak odvtedy nic...ale klobuk dole ked mas aj v tomto slusny prehlad
|
|
|
slaven
|
08.09.2010, 09:00 | #5683
|
Boston Red Sox vs. Tampa Bay Rays 2 / 5:14 tip OK
krasne ranko banda
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:05 | #8043
|
| |
5,14 to bol kurz?...dufam ze si vyhral..mohol by si poslat tiket
|
|
| |
tommy
|
08.09.2010, 10:09 | #8044
|
| |
asi si sa trosku sekol Boston vs Tampa 5:14 to je vysledok kaamo
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:13 | #8045
|
| |
jaj ozaj sorry ber tot tak ze som pred chvilkou vstaval tak mi to trosku dlhsie trva..a aky tam bol kurz?
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 10:19 | #8047
|
| |
pozri sa do statistik, ten zapas som predsa aj pridal, vidis ho este hore medzi 5 LAST
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:26 | #8048
|
| |
jj pekny kurz...a vyslo ti vsetko?
|
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:32 | #8050
|
| |
a ten robertson vyhral?...ty vsetky zapasy co podas davas aj sem?..idem aj ja dat nejake vcera sa mi nechcelo
|
|
| |
slaven
|
08.09.2010, 10:36 | #8052
|
| |
samozrej,e, ze co sem pisem, aj podavam ... pridavam pravidelne aj tikety, aj vcera som sem pridal tiket, ved sa pozri do sekcie Tikety a uvidis tam ten moj tiket.
Robertson prave teraz hra ...
|
|
| |
Andrejo
|
08.09.2010, 10:41 | #8055
|
| |
tak drzim palce nech vyhra
|
|
|
Zio
|
07.09.2010, 23:37 | #5682
|
|
Dobru noc.
|
|
| |
admin
|
07.09.2010, 23:52 | #8038
|
| |
dobruu .. inak #8034 .. kombi sa oplati myslim pri 1.74 a vyssom kurze, nemusi byt kurz 2 ...
to ked davas napr. 2 z 3 .. tak pri kurze 1.732 sa Ti vracia vklad pri 2 OK zapasoch, ak spravne pocitam ...
|
|
|
kinly79
|
07.09.2010, 23:30 | #5681
|
Česká republika - Litva 0:1 (0:1)
Gól: 26. Sernas
tak tento hrac bude zrejme cechov pekne dlho srat
|
|
|
slaven
|
07.09.2010, 23:29 | #5680
|
a idem spat banda, majte sa a nech to klape ako ma
|
|
|
slaven
|
07.09.2010, 23:26 | #5679
|
Andrejo: momentalne sa mi dari a naozaj 8 z 10 tiketov mi vyjde vazne ...
podavam solo zapasy na tikety, sem tam dam 2 zapasy na tiket, dnes som dal 3 .. ale to je extrem, dal som Lotysov 1.7 a pridal k nemu podla mna 2 velmi pekne zapasy, taylor uz vysiel, este uvidim ako rano zahra robertson, snad potesi aj on ...
|
|
| |
Andrejo
|
07.09.2010, 23:52 | #8037
|
| |
tak nech sa aj dari nadalej...drzim ti palce nech vyhravas...ak by si mal zaujem mam na vikend par zaujimavych zapasov potom to poriesime ked to bude aktualne..
|
|
|
slaven
|
07.09.2010, 23:19 | #5678
|
Taylor Phil (ENG) vs. Whitlock Simon (AUS) 1 / Taylor je svetova 1ka
6:2 tip OK
|
|
| |
Andrejo
|
07.09.2010, 23:54 | #8040
|
| |
v akom sporte?...lebo toto vobec nesledujem
|
|
|
Andrejo
|
07.09.2010, 23:07 | #5677
|
|
sledujete zapas wawrinka-querrey?
|
|
|
admin
|
07.09.2010, 22:58 | #5676
|
|
chlapi, skuste mi dat tipy na nejake www stranky, kde su pekne fotky zien, dievcat ... ziadne porno fotky nechcem, len jemne eroticke, pekne kocky v spodnom pradle a podobne. Dikes.
|
|
|
| |
admin
|
07.09.2010, 23:28 | #8033
|
| |
dikes a skus aj nejakych chlapov pohladat, nejake foto modelov a podobne
|
|
| |
Zio
|
07.09.2010, 23:35 | #8035
|
| |
Ja na chlapov nie som, ale iste si vygooglis nieco.
|
|
| |
admin
|
07.09.2010, 23:44 | #8036
|
| |
ani ja nesom buzik, ale riesim jeden web, kde treba fotky aj chlapov, aj zien
|
|