Registrácia


Zabudnuté heslo / Lost Password

​​
Online: domasa , krokous , slaven
Dievča týždňa
Klikni pre zvacsenie
Chlap týždňa
Klikni pre zvacsenie
nasetipy.com - filmová diskusia   nasetipy.com - politicke kecy
MS 2026 vo futbale súťaž


Revolut detailné informácie
Ford Auto, Ford novinky


SportLiga.sk - Športové amatérske ligy pre celé Slovensko!

Viac o Tipli nájdeš TU

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

tipli - ziskaj zlavu pri nakupovani

Skrill - Internetová peňaženka

Zažite skutočné výhry a výnimočné okamihy – alebo si vytvorte ten svoj – na jackpotovej stránke.

Prosím, ak máte záujem tipovať vo Fortune, zaregistrujte sa cez nasledujúci textový odkaz.

Registrácia SK zákazníkov
Registrácia CZ zákazníkov

Live Výsledky

filmyaserialy.com

mojezvieratko.sk

Ak sa Vám NašeTipy páčia, zdieľajte 

Diskusia

Nové analýzy: 0 | Nové previews: 0Novinky/News
5 Najnovších tipovTipKurz
Ľadový hokej NHL Draft Viggo Bjork v 1.kole do 6.miesta 1.5tip nevyhodnoteny
Futbal Norsko-Francuzsko Francúzsko počet gólov v zápase+1,5 1.63tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Over3.5 1.85tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over3.5 3tip nevyhodnoteny
Futbal Skovde-Lidkoping Skovde tt over2.5 1.8tip nevyhodnoteny
Všetky tipy nájdete v Našich štatistikách
Aktualizuj diskusiu NaseTipy.com na sieti X DISKUSIA S LIVE STÁVKAMI
<< < 13484 | 13485 | 13486 | 13487 | 13488 | 13489 | 13490 | 13491 | 13492 | 13493 > >>

tommy 08.09.2010, 18:07 | #5705
India - Thajsko 1:2 FT niekto tu hral jednicku ci X ze ??
  slaven 08.09.2010, 18:36 | #8093
  adler tipoval na thajsko, andrejo X
  Andrejo 08.09.2010, 18:40 | #8094
  jj dnes mi tie remizy nevysli
slaven 08.09.2010, 15:36 | #5704
Dnes su tu zaujimave MLB zapasy, idem sa na to pozriet a neskor nieco nadhodim **05
  hansus82 08.09.2010, 16:21 | #8088
  a ty sa v tom tak vyznáš? lebo ja mám v tom chaos
  slaven 08.09.2010, 16:40 | #8089
  ci sa vyznam a ci nie, to uz nech povedia druhi ...
tu su moje zapasy a statistiky: http://www.nasetipy.com/statistiky.php?meno=slaven
  hansus82 08.09.2010, 16:44 | #8090
  no vidím že sa ti to tam pekne zelená poslednú dobu, tak nech to tak aj pokračuje.... a máš aj info na MLB, či len podľa štatistík?
  slaven 08.09.2010, 17:38 | #8091
  uz som to tu pisal, teda 90% az 95% su vsetko MOJE tipy, ziadne infrmacie, ziadne odpisovanie z inych webov, od inych tiperov ... trosku MLB sledujem a davam podla seba ... tych 5% az 10%, to niekedy opisem, najma z tohoto webu, ked sa mi zda, ze tip je OK, napriklad naposledy ten Sudan - https://www.doxxbet.com/ticket-11AE384ACD
kronos93 08.09.2010, 15:21 | #5703
caute sa chcem spytat na zapas granada- betis sevila(SPA pohar) chcel by som nanho stavit ale vidim ho iba v supersanci(nike) a v normalnej ponuke nie,ako to? Thx :-)
  admin 08.09.2010, 15:24 | #8083
  doxxbet 8. 9. 10 / 21:00 Granada CF vs. Betis Sevilla 3,41 3,15 2,05
nike superponuka, ved to sa da podat nie ? Granada - Betis Sevilla 08.09. 21:00 3.42 3.20 2.15
  kronos93 08.09.2010, 15:28 | #8084
  tak neviem ako cez ent ale ekd chodim do kamennej tak musim amt pri superponuke minimalne dalsie 4 zapasy...a tak vela zapasov na tiket nedavam nikdy...
  kronos93 08.09.2010, 15:28 | #8085
  inac co hovoris na ten zapas? :-)
  admin 08.09.2010, 15:35 | #8086
  nike nepoznam a ten zapas ? Spanielsko nesledujem, sorry
  Zio 08.09.2010, 16:16 | #8087
  To nie je supersanca,ale superponuka. Tu vies dat solo.
admin 08.09.2010, 15:14 | #5702
Preco sme porazili Rusov ? Link na článok na doméne sme.sk
slaven 08.09.2010, 14:24 | #5701
Kto dal za nasich gol v Rusku ? ... Link YouTube video
**03**03**03
  nabster999 08.09.2010, 14:29 | #8081
  paráda..... kto to bol? Róbert?...
  admin 08.09.2010, 15:14 | #8082
  v 20 rokoch hotovy futbalista, radost na neho pozerat
tommy 08.09.2010, 14:08 | #5700
Tak vlastenec som uz dlho nevidel
**01**01**01

Link na článok na doméne aktuality.sk
  nabster999 08.09.2010, 14:10 | #8079
  musel to byť krásny zápas plný srandy a úžasnej atmosféry
nabster999 08.09.2010, 14:06 | #5699
dávam do vedomia víkendový zápas Bodva Moldava nad Bodvou vs. Slovan Duslo Šaľa 1 1,55

som prekvapený že je vypísaný taký veľký kurz na domácich, som si istý že to bude velmi klesať. domácim sa podarilo dať do kopy celkom peknú zákl. 11-ku. doma sú velmi silný, naopak vonku majú problém uhrať aspoň remízu. ak podajú podobný výkon ako po ostatné ligové zápasy tejto sezóny na domácej pôde tak to bude jednoznačná výhra ....
  nabster999 08.09.2010, 14:09 | #8078
  a takisto AS Trenčín vs. MFK Ružomberok B 2,5 viac kurz 1,70 - predpokladám ze David Depretis cche zasa ukázať to , čo ukazuje celú sezónu
  slaven 08.09.2010, 14:26 | #8080
  Moldava, Moldava ... strasne nevyrovnane vykony, no uvidime ...
slaven 08.09.2010, 13:33 | #5698
Ak Bars Kazaň vs. OHK Dynamo Moskva paci sa mi tu under 5.5
nazory ?
  tommy 08.09.2010, 13:34 | #8074
  typický slaven ked nie Croatia tak Rusia **01**01
  slaven 08.09.2010, 13:35 | #8075
  Da Da máľčik **02
  slaven 08.09.2010, 13:39 | #8077
  pridam k tomu King Mark (ENG) vs. Delaney Joe (IRL) 1
GL !
LaciKE 08.09.2010, 13:30 | #5697
dnes skusim takto

FC KooTeePee - FC Viikingit 0-2 golov 1.73
Sao Paulo - Flamengo 0-2 golov 1.75

a zo zenskeho vodneho pola

Grécko - Taliansko 0-17 golov 1.85
  tommy 08.09.2010, 13:35 | #8076
  GL Laci **16
slaven 08.09.2010, 13:21 | #5696
Robertson KO, tiket KO **09
sakra
  tommy 08.09.2010, 13:28 | #8073
  skoda nevadi ...
Zio 08.09.2010, 12:50 | #5695
Cordoba-Vallecano 2 (dnb) 1,8.
Andrejo 08.09.2010, 11:43 | #5694
dnes prekvapko dna Wozniacki-Cibulková 5,37 kurz
  Andrejo 08.09.2010, 11:45 | #8070
  pridavam este dva tenisy...mensie kurzy Cornet-Johansson M. 1 1,3
Riba-Donskoy 1 1.25
  Zio 08.09.2010, 11:56 | #8071
  Budme trocha realni, Danka sa nebude s nou pustat do takych vymen,ako Kuznecka, to skor Fedex prehra
  Andrejo 08.09.2010, 12:21 | #8072
  ja viem ze vela sanci dnes cibula nema..to je skor moje prianie aby postupila ale palce jej musime drzat
Zio 08.09.2010, 10:57 | #5693
Clijsters vitaz 2,40.
tommy 08.09.2010, 10:54 | #5692
tak dufam ze po tomto Spanielom spadol hrebienok kua ! velmi pekne hrala Argentina je tam pekny 7 min zostrih ... odporucam pozriet

Link na článok na doméne aktuality.sk
  Zio 08.09.2010, 11:15 | #8065
  Su majstri, taketo ich nema preco rozhadzat
  nabster999 08.09.2010, 11:19 | #8067
  tommy, nemám rád španielov, musím uznať, ale zároveň dodávam že sú majstrami Európy a zároveň sveta,... čiže sú aktuálne najlepší tím sveta! áno najlepší! a to že v príprave dostanú 4 od Argentíny...premňa absolútne nič neznamená! ... tak kde sa treba ukázať a zahrať výsledok, tam tom španieli urobia....a preto sú tam kde sú, na tróne!
slaven 08.09.2010, 10:48 | #5691
Tiestooooo Link YouTube video
Este stale to mam v sebe, ten koncert **02
  tommy 08.09.2010, 10:50 | #8061
  Pekcááááááááá vec **04
slaven 08.09.2010, 10:46 | #5690
idem do zubara, GL mi **02**02**02
  tommy 08.09.2010, 10:49 | #8060
  GL zubárovi a sestričke **01**01
Andrejo 08.09.2010, 10:40 | #5689
india-thajsko x 3,00
gamba osaka-hiroshima 1 1,75
Tampines-Etoile x 3,00
Real Union-Orihuela 1 1,75 odporucam!!
  slaven 08.09.2010, 10:46 | #8058
  zahraj to pekne v kombiku, rozumne
GL !
  Andrejo 08.09.2010, 10:46 | #8059
  ako su tie pravidla?...tri zapasy denne s min kurzom 1,5???
  slaven 08.09.2010, 10:50 | #8062
  len sme debatovali o tom, este to neni tak, to sa len riesi
ale bolo by to rozumne dodrziavat uz teraz
MAX 3 zapasy a MIN 1.5 kurz
  mareknike 08.09.2010, 11:17 | #8066
  myslim,ze aj 2 na den by stacilo. Aby kazdy vybral tie najkvalitnejsie a dal do tabulky. Lebo niektore dni, fakt nie je co vybrat. A kurz tak od 1.4...ak dakto da a poda za viac,tak sa da... Napr- 1.4x1.4=1.96
  Andrejo 08.09.2010, 11:32 | #8068
  vie mze sa o tom debatovalo len som chcel vedeit ci to mam uz tak od dnes dat
Zio 08.09.2010, 10:30 | #5688
SrbskoU19-UkrajinaU19 1 1,82
  tommy 08.09.2010, 10:37 | #8054
  GL
mayo 08.09.2010, 10:30 | #5687
Nemate nejake podrobnejsie info k zapasu Kazan - Minsk ???
1 za 1,7 sa mi celkom pozdava
  tommy 08.09.2010, 10:37 | #8053
  nemam nic kamarade ....ale mam video k Minsku :

Link YouTube video
  Zio 08.09.2010, 10:45 | #8056
  Kazan-Minsk? Ak to je KHL,tak Kazan-Din.Moskva hadam
  mayo 08.09.2010, 10:45 | #8057
  Diky.Stumpela som este spievat nevidel :)
Tak to skusim spolu s Djokovicom
  mayo 08.09.2010, 11:00 | #8063
  Jasne, Din Moskva, sorry...Odkedy som bol v Minsku, tak Dinamo sa mi spaja uz len s tym mestom**01
  Zio 08.09.2010, 11:09 | #8064
  OHK Dinamo vzniklo zlucenim Dinama M. a MVD, samozrejme aj dobri hraci prisli, bohvie, nie nadarmo to ma Fortuma ako fav.dna zrejme.
  Andrejo 08.09.2010, 11:35 | #8069
  na tvojom mieste by som to nedaval...1. kolo to je loteria..kludne moze byt az po predlzeni
adler 08.09.2010, 10:27 | #5686
chlapy tak co mame na dnes?vyhra to thajsko v indii?
  Andrejo 08.09.2010, 10:33 | #8051
  ja by som dal remizu
Zio 08.09.2010, 10:07 | #5685
Dobry den, Andrejo, mal si pravdu s tym Singapurom, zapas anulovany a bude sa opakovat.
  Andrejo 08.09.2010, 10:15 | #8046
  nazdar..no na dvoch strankach bolo 1:1 a na dvoch zrusene tak som nevedel ale dik za info..
slaven 08.09.2010, 09:24 | #5684
Andrejo, mrkni sem: mrkni sem kamo: Link YouTube video

Sipky som velmi nesledoval, az raz som si na novy rok pozrel finale (PDC World Darts Championship) medzi Taylorom a Berneveldom a bol som hotovy .. bol to neskutocny zapas a vtedy sa mi to zalubilo ... ked chces vediet o com hovorim, mrkni sa sem, bolo to neskutocne: Link YouTube video , Link YouTube video , Link YouTube video - to bol zapas, na aky sa nezabuda ...
  Andrejo 08.09.2010, 10:00 | #8042
  aha tak sipky ja som to chvilku pozeraval ale zrusili nam tu stanicu tak odvtedy nic...ale klobuk dole ked mas aj v tomto slusny prehlad
slaven 08.09.2010, 09:00 | #5683
Boston Red Sox vs. Tampa Bay Rays 2 / 5:14 tip OK **02
krasne ranko banda
  Andrejo 08.09.2010, 10:05 | #8043
  5,14 to bol kurz?...dufam ze si vyhral..mohol by si poslat tiket
  tommy 08.09.2010, 10:09 | #8044
  asi si sa trosku sekol Boston vs Tampa 5:14 to je vysledok kaamo **01
  Andrejo 08.09.2010, 10:13 | #8045
  jaj ozaj sorry ber tot tak ze som pred chvilkou vstaval tak mi to trosku dlhsie trva..a aky tam bol kurz?
  slaven 08.09.2010, 10:19 | #8047
  pozri sa do statistik, ten zapas som predsa aj pridal, vidis ho este hore medzi 5 LAST **03
  Andrejo 08.09.2010, 10:26 | #8048
  jj pekny kurz...a vyslo ti vsetko?
  slaven 08.09.2010, 10:28 | #8049
  klikni sem a dole vidis moje zapasy a mozes vidiet ktore vysli a ktore nie: http://www.nasetipy.com/statistiky.php?meno=slaven
  Andrejo 08.09.2010, 10:32 | #8050
  a ten robertson vyhral?...ty vsetky zapasy co podas davas aj sem?..idem aj ja dat nejake vcera sa mi nechcelo
  slaven 08.09.2010, 10:36 | #8052
  samozrej,e, ze co sem pisem, aj podavam ... pridavam pravidelne aj tikety, aj vcera som sem pridal tiket, ved sa pozri do sekcie Tikety a uvidis tam ten moj tiket.
Robertson prave teraz hra ...
  Andrejo 08.09.2010, 10:41 | #8055
  tak drzim palce nech vyhra
Zio 07.09.2010, 23:37 | #5682
Dobru noc.
  admin 07.09.2010, 23:52 | #8038
  dobruu .. inak #8034 .. kombi sa oplati myslim pri 1.74 a vyssom kurze, nemusi byt kurz 2 ...
to ked davas napr. 2 z 3 .. tak pri kurze 1.732 sa Ti vracia vklad pri 2 OK zapasoch, ak spravne pocitam ...
kinly79 07.09.2010, 23:30 | #5681
Česká republika - Litva 0:1 (0:1)

Gól: 26. Sernas
tak tento hrac bude zrejme cechov pekne dlho srat **01
slaven 07.09.2010, 23:29 | #5680
a idem spat banda, majte sa a nech to klape ako ma **16
slaven 07.09.2010, 23:26 | #5679
Andrejo: momentalne sa mi dari a naozaj 8 z 10 tiketov mi vyjde vazne ...
podavam solo zapasy na tikety, sem tam dam 2 zapasy na tiket, dnes som dal 3 .. ale to je extrem, dal som Lotysov 1.7 a pridal k nemu podla mna 2 velmi pekne zapasy, taylor uz vysiel, este uvidim ako rano zahra robertson, snad potesi aj on ...
  Andrejo 07.09.2010, 23:52 | #8037
  tak nech sa aj dari nadalej...drzim ti palce nech vyhravas...ak by si mal zaujem mam na vikend par zaujimavych zapasov potom to poriesime ked to bude aktualne..
slaven 07.09.2010, 23:19 | #5678
Taylor Phil (ENG) vs. Whitlock Simon (AUS) 1 / Taylor je svetova 1ka
6:2 tip OK **02
  Andrejo 07.09.2010, 23:54 | #8040
  v akom sporte?...lebo toto vobec nesledujem
Andrejo 07.09.2010, 23:07 | #5677
sledujete zapas wawrinka-querrey?
admin 07.09.2010, 22:58 | #5676
chlapi, skuste mi dat tipy na nejake www stranky, kde su pekne fotky zien, dievcat ... ziadne porno fotky nechcem, len jemne eroticke, pekne kocky v spodnom pradle a podobne. Dikes.
  Zio 07.09.2010, 23:26 | #8032
  http://www.arvandint.com
  admin 07.09.2010, 23:28 | #8033
  dikes a skus aj nejakych chlapov pohladat, nejake foto modelov a podobne
  Zio 07.09.2010, 23:35 | #8035
  Ja na chlapov nie som, ale iste si vygooglis nieco.
  admin 07.09.2010, 23:44 | #8036
  ani ja nesom buzik, ale riesim jeden web, kde treba fotky aj chlapov, aj zien
<< < 13484 | 13485 | 13486 | 13487 | 13488 | 13489 | 13490 | 13491 | 13492 | 13493 > >>
Hľadaj text    Zvýrazni    Zobraz iba od     
Injuries and Suspensions